Erkeklerin kadınlarda en çok sevdiği parfümler hangileri ?

Benmm sevgilim genelde victoria secret begeniyr vanilyali kokularini. Ama genel olarak bakarsak tom ford velvet orchid super canm birinin yanindan gectigin zaman dnup bakirlar :-) bide chole love intence cok guzel pudrali bir koku

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bence Dior J'adore :KK66:) bayiliyorummmm :KK70:

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bebek kolonyasına bayılıyor benim sevgilim:) hem temiz hem ferah kokuyor, kalıcı da:)

Benimkide eau de parfum Dior ama normalde l'absolu daha da yogun olur bence .. Ama istersen yinede parfumerie Den sor .. :KK66:

iste cok garip bi sekilde bana oburu daha yogun geldi mesela alien essence absolue daha yogun gibi ama klasik alien daha yogun oldu bende oburu cok az kaldi bazen klasikler extreme lerine gore daha yogun olabilio demekki neyse bulrsam bida denicem testerini tesekkurler:)

Son düzenleme:
Givenchy Absolutely Irresistible
Benimki bayiliyor bu kokuma. :)

Versace bright crystal,chloe chloe,dg light blue,paco rabanne black xs lexes,lanvin eclat darpage deneyin derim vazgecilmezlerim ve nere girip ciksam, yanimdan gecenlerin bile cevirip sorduklari muhtesem beslim😉

Benmm sevgilim genelde victoria secret begeniyr vanilyali kokularini. Ama genel olarak bakarsak tom ford velvet orchid super canm birinin yanindan gectigin zaman dnup bakirlar :-) bide chole love intence cok guzel pudrali bir koku

Canim chloe love intense chloe love a gore daha mi kalici daha mi hafif ben klasik love kullaniyorum koku cok yayilmiyor sarilan open olursa farkedio bazen intense versiyonlari daha hafif olabilio o yuzden sordum etrafa yayilan bi kokumu yoksa tensel mi☺

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
fazla kalıcı değil ama Lacoste'un parfümleri çok dikkat çekiyor

Eşim her yurtdışına gittiğinde armani code getiriyor, ben aman aman fanı değilim ama herkes soruyor ne kullanıyorsun diye.
Bense ısrarla başka parfümler alıp deniyorum.
Hypnose'u ve givenchy play intense vardı onu eşim kullanmamamı istedi, hoşuna gitmiyormuş ben ikisine de bayılıyordum oysa:/

oriflame amber elixir'in vücut kremine eşim bayılıyor :) parfümünü de almayı düşünüyorum artık...

jimmy choo nasıl sizce ? sephoradan aldım paketi açtım diye iade de edemiyorum :KK43:( :KK61::KK61:

Eklentiler

• photo3267.jpg
    photo3267.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 125
Benceee Britneyy Fantasy harika vee çok çekicii yolda çevirip ve gittiğim mekanlarda sevgilisinin yanında soranlar bilee var şiddetle tavsiye ediyorum.

MERHABA ARKADAŞLAR!!!
Ben de parfümü çook sevenlerdenim.Fakat dışarıdaki fiyatlar bütçemi aşıyor.İnternette bazı siteler de fiyatlar gerçekten çok uygun ama orijinal mi değil mi tereddüt ediyor insan.Sizlerin bana önerebileceğiniz güvenli bir site var mı?Burdan alırsan orjinalini alırsın diyebileceğiniz bir site?
Şimdiden teşekkür ederim.Önerilerinizi bekliyorum.Mis kokulu ve sağlıklı günler dilerim.

X