Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesi için sarmısaklı ve zeytinyağlı maske?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
M

melisanur

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melisanur
Kıslar zeytinyağı ve sarımsakla yapılan saç maskesi vardı onun tarifini bilen varsa yazabilirmi çok sevinirim

Tşkler.......

• Konu Sahibi melisanur
ben bildiğim tarifi size vereyim 2 veya 3 diş sarimsaği soyup biraz aygozda közleyin ve bunları ezin bir kahve fincanı saf zeytinyagı koyup karıştırın ve saçınıza sürün saç diplerini iyice yedirin.bu karışımdan l5 günde bir tekrarlayın .saçınızda 2 saat bekleyebilir..
.inşallah yararlı olmuşumdur.hoşca kalın.

• Konu Sahibi melisanur
Bende şöyle Biliyordum Bir Fincan Zeytinyaği Içine Sekiz On Diş Sarimsak Konur Bir Hafta Beklenir Sarimsaklar Eriyince Kariştirilip Saç Diplerine Sürülür
Hoşcakal

• Konu Sahibi melisanur
canım sen niçin bu tarifi istiyorsun saç dökülmesi için mi?
yoksa bakım yapmak içinmi?

• Konu Sahibi melisanur
saç dökülmesi içindir kıslar benimde dökülüyor ve bir arkadaşta gördüm bu tarifi yapmış ve anında kesilmiş dökülme bende yapcam.

Kızlar ben de bir miktar badem yağı içine 2 diş sarımsak rendeledim. Bir kapta 4-5 gündür bekliyor. Bugün uygulamayı düşünüyorum. Fakat zarar vermez dimi saç diplerime?
Bir yerde duymuştum böle bir maskeyi ama çekiniyorum şimdi:KK31: ayy bir de nasıl iğrenç kokuyor böüüü =)

Son düzenleme:
Kızlar ben de bir miktar badem yağı içine 2 diş sarımsak rendeledim. Bir kapta 4-5 gündür bekliyor. Bugün uygulamayı düşünüyorum. Fakat zarar vermez dimi saç diplerime?
Bir yerde duymuştum böle bir maskeyi ama çekiniyorum şimdi:KK31: ayy bir de nasıl iğrenç kokuyor böüüü =)

Bu karışımı uyguladım. Kokusu saçıma sindi ve 3 gün defalarca yıkamak zorunda kaldım. Çıkartana kadar aşırı strese girdim. Sarımsağı bir daha uygulamayı düşünmüyorum. :KK37:

X