Manisa///45

R

ramona

Ziyaretçi
Arkadaşlar manisalı kimse yokmu ya..:dead: Hadi bizde sesimizi duyuralım bir günde buluşalım..

Canim Manisali Deyilim Ama çok Sevdiğim Arkadaşim Var Manisadan Manisayi Görmek Istiyorum

selam arkadaşlar..... Manisa/Akhisar' lıyım.... ama İzmir de yaşıyorum....

Doğma büyüme manisalıyım, kaç yıl olduğunu unuttum:)

gelininizim :) eşim Manisa/Salihlili sürekli geliriz bi ayağımız orada. Bayramdada gelcez.

slm
manisalı değilim ama 4 yıl kaldım orda
aklımsa hala orda. çok özlediiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm

slm
manisalı değilim ama 4 yıl kaldım orda
aklımsa hala orda. çok özlediiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm

11 aralıkta 2 haftalığına Manisa'ya gidiyorum,soracaklarım vardı sizlere ama online göremedim kimseyi...nerde kalınır,nerde gezilir vs...neyse kısmet artık...siz gene de yazıverin belki okuyabilirim:sm_confused:

merhaba ben istanbulluyum.aranıza yeni katıldım ve buna cok sevindim.
bir erkegin omur boyu seveceğine inanmak bir mumun hiç sönmüyeceğine inanmaktan farksızdır.SİZCE

benimde kızkerdeşim manisada çok güzel bir yer herkezin görmesini tavsiye ederim hele mesir zamanı kermesler uluparkın oraya kurulan tezgahlar tam bir şenlik.....

slm manisalılar ben soysop manisalıyım manisada yaşıyorum eşimde artık hanım köylü :dance:

slm ben manisalıyım memleketimi çok seviyorum ve 3 yıldır nazillide yaşıyorum .....ama manisamı çok özlüyorum taşı topragı altın manisam....

ben izmir bornavalıyım 2sene akhisarda kaldım orayı unutamıyorum

merhaba bende manisalıyım ama 11 yıldır başka yerlerde yaşıyorum eşimin işi dolayısıyla son iki yıldır hakkarideyiz güzel memleketime selamlar yaşadığınız yerlerin kıymetini bilin çok özledim çoooooook

X