Göz Makyajı Kirpik Uzatmak İçin Tarifler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
meraba hanımlar bişi sorucam saçımı boya dışında nasıl koyulaştırabilirim ya da rengini nasıl değiştirebilirim

Ben oraya banka numarami felan vermedim, email ile yazdim entele istedigimi ve onlarin banka numarasini felan istedim kendim göndermek istedim yani. posta, kargo ücreti 20-30 YTL arasinda biseydi galiba. Ama eyer daha fazla bilgi edinmek istersen onlara mail yazabilirsin Sabah öglen arasi genellikle cevap yaziyolar. Ama eyerki ismarlamak istersen biraz bekle benim ismarladigim bi gelsinde sana ve blueblackstone'a bildiririm. Eyer kaziklanirsam sizde benimle ayni duruma düsmeyin. Gerci zannetmiyorum ama ne olur ne olmaz dünya'nin binbir türlü hali var insanlara pek güven olmuyo.

badem yagı denedım 1-2 kez.ama gozume kactı.bayagı bır normal goremedım.bı dahada keyfım kactı.hınt yagını deneyecem.saol canım

ya ben yag kurlandim kirpiklerime ama hic bi degisiklik göremedim. Bugun eczane'ye gidip 'talika lipocils' aldim, kirpikleri uzatiyo ve gür yapiyo ve rimel'e karsi koruyo. 28gün kurlaniyosun kirpikler maximum 2.5 santim uzuyo.

Haa kizlar kirpik dedim'de aklima geldi 4sene önce sinifdan bir kiz arkadasim kirpiklerini siyaha boyatmisti yada kirpikmi taktirmisti hatirlamiyorum, ama zannedersem boyatmisti. Hic böyle birseyden haberi olan varmi?

ya ben yag kurlandim kirpiklerime ama hic bi degisiklik göremedim. Bugun eczane'ye gidip 'talika lipocils' aldim, kirpikleri uzatiyo ve gür yapiyo ve rimel'e karsi koruyo. 28gün kurlaniyosun kirpikler maximum 2.5 santim uzuyo.

Haa kizlar kirpik dedim'de aklima geldi 4sene önce sinifdan bir kiz arkadasim kirpiklerini siyaha boyatmisti yada kirpikmi taktirmisti hatirlamiyorum, ama zannedersem boyatmisti. Hic böyle birseyden haberi olan varmi?

Ay kizlar santim yazmisim pardon mm

Ben badem yagi ile cörekotu yagini karistirip kirpiklerime sürmüstüm sanki gürlesmisti hatta balam bile cok uzamis cok uzamis bende öyle yapicam diyip durdu simdi bu hint yagini sürüyorum iki gündür acaba hepsini birbirine karistirsam olurmu yoksa ters birsey yaparmi??bilen vvarmi

yav ben de kullaniyorum su hint yagini ne zamandir hala bi faydasini göremedim :KK43:

faydasini bosver, okadar dikkat etmeme ragmen herdefasinda yine gözlerime kacirdim. ya bide hint yagini devamli kurlanirsan saclarina veyahut kirpiklerine felan giderek siyahlasiyomus, hintyaginin kutusundada yaziyodu bu, bu ücüncü haftam ne saclarimin uzamasinda bi degisiklik oldu nede sacrengimde koyulasma

brownsugar tşk.ler canım.Kendinden sonra bizleri de düşündüğün için,çünkü bu dönemde hiçkimse kimseyi düşünmez biliyorsun..Ayrıca ben de mail yoluyla istedim ama hala bir cevap yok.

nası sürüyosunuz arkadaşlar gözlerinize kaçıo kötü yav?
bitmiş rimelinizi yıkayıp onu şişeye batırarak deneseniz ? köklerine kadar inmenize gerek yok normal rimel sürer gibi şişeye batırım rimelinizin fırçasını kirpiklerinize sürün o zatan köklere kendiliğinden biraz gidicek emilecektir . fırçayla daha kolay olur sanırım bende yapcam çünkü badem yağı alıcam üşenmezsem :)

hint yağı kirpiklerimi farkedilecek derecede değiştirdi yani uzattı.Ben çok memnunun ve size tavsiyem boş rimelin fırçasını kullanarak deneyin sonuç mükemmel.

evet arkadaşlar bende kullanıyorum hintyağını ve kakaoyağını karıştırıp kirpiklerime sürüyorum kirpiklerim uzadı kaşlarım içinde hintyağını ve badem yağını kullanıyorum kaşlarım gürleşmeye başladı

kızlar suna duman kayanın sitesine girin bakın orada soru cevap bölmü var baya bır sey bulacaksınız emın olun ama saç uzaması hakkında pek bir sey kas ve kırpık hakkında baya bır sey var.

ya kızlar bu arada ben hep saçıma fön çektiriyorum boya yüzünden yandı fön çektirmessem kabarıyo iğrenç görünüyo napıcam ben lütfen yardımmmmmm!!!!!

canım benim anlıyorum durumunu, çam terebentin esansı koymayı dene şampuanının içine işe yarıyor bayağı....bide gliss şampuan serisi çok iyi istersen bir dene....
fakat senden bişey rica etsem acaba bana şaçını bu kadar çok uzatan şeyin ne olduğunu söylermisin, nerde nasıl bulabilirim? entele kullanıyorum ama sankide pek işe yaramıyo gibi gelmeye başladı ya...yardım edersen sevinirim... teşekkürler...

arkadaşlar hepiniz ayrı ayrı birsürü ürün kullanıyorsunuz. herkesin saçının uzama potansiyeli çok farklıdır. ve çoğu doğal ürün saç uzatmada etkilidir ancak saç uzatırken bir çok şeye dikkat edilmesi gerekir.bir kaç tane madde yazıcam umarım işe yarar

-öncelikle saçın ana maddesi keratindir o da proteinden elde edilir. tükettiğiniz protein saçlarınıza tırnaklarınıza keratin olarak dönüştürülür bu yüzden mutlaka protein içeren gıdalar tüketmelisiniz

-proteinlerin yapısı yüksek ısıda bozulur ve bir daha geri dönüşü olmaz. uzun süre fönden sonra uçların kırıkları onarılmaz. piyasa onarıcı olduğunu söyleyen çok ürün var. bunlar içindeki kimyasallarla bozunan proteinlere tutunur ve saçları düz gibi gösterir. ama onarmaz....kırılmayı önlemek için kullanılarlarda saçın üstünü sarar ve proteinin hemen bozulmasını önler ama onun de bi bozulma sıcaklığı vardır. kuaförler kafanızdan buhar çıkıncaya kulaklarınınız kavrulup büzülüünceye kadar tutarlar.. mümkünde kuaföre fön çektirmeyin...başınızı öne eğin ve iki fırça arasına saçın bi bölümünü tutturun ve fönleyin. fön makinasını da çamaşır makinesinin üstüne fln koyun...

-saçlarınızı yatmadan evvel fırçalayın. gün boyunca arkadaşlarla fln dışarı çıkıldığında ne hikmetse sigara içen tepemize oturur içer de içer... ve saçlarınızı is toz kokar bir de jöle varsa daha beterdir. saçlarınız orta boylardaysa ılık su tutun ama eğer uzunsa mutlaka tarayın. kıvırcık saçlılar jöle sürmeden dışarı çıkamazlar. suna dumankayanın limon suyu keten tohumu suyu tarifi var onu yapabilirsiniz... emin değilim keten tohumu suyu olduğuna ama neyse... kıvırcık saçlılar yatmadan saç diplerine parmak uçlarıyla masaj yapabilirler...

-şampuanı asla çok kullanmayın bir tatlı kaşığını geçmesin ilkinde köpürmez ama bi kere daha tekrarlasanız köpürür. her gün yıkananlar ise her gün şampuan kullanmasınlar. a illa köpürsün isterseniz bir bardak suya bi çay kaşığı şampuan kullanın ve öyle köpürtün...

-bakım yağlarını kullandıktan sonra çam terebentinli şampuanla yıkayın. terebentin kimyada yağı seyreltici olarak kullanılır... böylece saçınızda kötü koku kalmaz

-yaz geliyo deniz suyu saçlarımızı kırmak için gardını almış durumda... en savunmasız bölgeler yuani uçlar kırılmaya meyilli... biraz badem yağını denize girmeden 10 dakika önce sürün.. yada sahile inmeden sürün. yağ biraz korusuntaby bide denizden çıkınca mutlaka saçlarınızdaki tuzu akıtın duş alın... duşi alma yeri yoksa şişe su taşıyın yanınızda onu sürün

inşallah faydalı olmuşumdur

X