Göz Makyajı Kirpik Uzatmak İçin Tarifler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
lumigan rc göz tansiyonu damlasını gözünüze kaçırmadan kirpik diplerine sürün. mümkünse her gece yatmadan. çünkü ne kadar sakınsanız da göze kaçıyor. o da gözü kanlandırıyor 1-2 saat.
bu damlanın tek yan etkisi var kirpik uzatmak. benim gözlerim sağlıklı ama doktora sordum kullanabilirsin dedi. 1 ay sonra ipek kirpik taktırmışım gibi oldu. alın kullanın bana da duanızı edin kızlar

Kirpiklerime hic takinti yapmadim.
Zaten maskaralar is goruyor diye :KK66:
Ama fena fikir degil.
Gerci bunlar hep kalitimsal ya;
umut fakirin ekmegi iste.. Yine de cabalamak lazim.
Is yerimde bir kiz var. Ne sacina ne kasina ne kirpigine bakim yapmaz, masallah ruyalarimdaki sac+kas+kirpige sahip. Bi de demez mi "biktim vallahi ara makas attiriyorum yoksa toka tutmuyor" diye :/ guler misin aglar misin?
Neyse konuyu takipteyim. Ben de baslayayim kirpik gurlestirmeye bari.

Sevgileeer

lumigan rc göz tansiyonu damlasını gözünüze kaçırmadan kirpik diplerine sürün. mümkünse her gece yatmadan. çünkü ne kadar sakınsanız da göze kaçıyor. o da gözü kanlandırıyor 1-2 saat.
bu damlanın tek yan etkisi var kirpik uzatmak. benim gözlerim sağlıklı ama doktora sordum kullanabilirsin dedi. 1 ay sonra ipek kirpik taktırmışım gibi oldu. alın kullanın bana da duanızı edin kızlar

Ciddi misin??

Bir fotosunu atar mısın buraya kirpiklerini çekip Cattaleya Cattaleya

X