Saç Rengi ve Saç Boyama Mavi Siyah Saç Boyası?

mavi siyah mükemmel bi renk kadife gibi duruyor sac bide bakımı yapılıp ısıl ısıl olursa sac cpk süper ama dönüsü zor renk..

mavi mavi masmavi gözleri boncuk mavi gibi ibovari esprilere maruz kama ihtimali yüksek o rengin :KK70: ama uçuk olur bence :)

Mavi siyah benimde vazgeçilmezim..forever mavi siyah :smiley-cool:

Hem kızıldan mavi-siyah a döndüm döneli kuaförde boyatmıyorum saçlarımı.Yani yaklaşık 2 senedir..

Çünkü saçın ne renk olursa olsun siyah boyanın tutmaması gibi birşey sözkonusu değil.

Benim 5 gün sonra kına gecem var en sonda 4-5 ay önce boyatmıştım..Kına gecem için dün yine boyadım..harika bir renk bence..asla vazgeçmem :smiley-cool:

Ayrıca bahsedildiği gibi mavi durmuyor :bbo: Çok koyu bir siyah,ama aynı zamanda parlak saçlara sahip oluyorsun.parlak,canlı...

Güneşteykende,yada aydınlık herhangi bir yerdeykende koyu lacivert gibi harika duruyor:asigim:

Ama şunuda söylemeliyim..mavi siyahtan başka renge dönmen çok zor olur..benim başka renk gibi bir düşüncem olmadığından çok memnunum :smiley-cool:

canım mavi siyah dedikleri saç rengi..bu

56917.jpg

Son düzenleme:
1sene önce mavi siyah yaptm ve çok memnunum..kırmızıdan siyaha geçtim...saçlarım kendimi bildim bileli kırmızıydı ve çok yıpranıodu akıodu dökülüo saçım mahfolmuştu kısacası...ama vazgeçemiyordum bitürlü kırmızıdan..ama iyiki boyatmışım mavi siyaha...saçım kendine geldi...artık daha canlı...beyaz tenliyim ya kırmızı ya siyah yakışıyor..2 seçeneğim var yani..kırmızı yapıp saçımı öldüreceğime siyah yapar mutlu mesut yaşarım =) aldım hevesimi nede olsa...

Sulee , NıghtWish ve saçı mavi siyah olan arkadaşlar saç renginizi görmem açısından saçınızı eklermisiniz? İstemezseniz yüzünüzde gözükmez hem....

Ben mavi siyah yapcamda... Canlı canlı görmek istiyorum. Boyaların üstindekiler çok net olmuyor.

bülent ersoy senelerdir mavi siyah kullanıyor...
bu renk bazı insanları olduğunda yaşlı gösterebiliyor haberiniz olsun...
beni yaşlı göstermişti..ayrıca açık renge dönerken saçlarım yandı...

beni aksine genç gösterdi... beyaz yüzüm ortaya çıktı...hemde doğal saç rengmdi ztn...insanın yüzüne göre değişir bence o...

Resim için çok tşk ederim canım. Gerçekten çok hoş duruyor. =)

Peki, bir şey sorcam sana... Mavi siyahta dip boya gibi bir durum söz konusu oluyor mu? Ya da renk akıyor mu zamanla?

bişey değil cnm...
ben kırmızıdan dönüp boyadığım için akıyordu tabi banyodan sonra alttan brzcık kızıllık çıkıodu..her boya akar..ama sadece parlaklığı gider..5-6 boyama sonra kapanıodu artk alttan çıkmıodu kızıllık..zaten orjinal saçım siyah olduğu için dibim çıktığında hemen boyatmak zorunda kalmıyrm belli olmuyor...saçının doğal rengine göre değişir yani...

bişey değil cnm...
ben kırmızıdan dönüp boyadığım için akıyordu tabi banyodan sonra alttan brzcık kızıllık çıkıodu..her boya akar..ama sadece parlaklığı gider..5-6 boyama sonra kapanıodu artk alttan çıkmıodu kızıllık..zaten orjinal saçım siyah olduğu için dibim çıktığında hemen boyatmak zorunda kalmıyrm belli olmuyor...saçının doğal rengine göre değişir yani...

Saçımın doğal rengi siyaha yakın... Fakat 3 yıldır bal- karamel rengi üzelerine platin sarı balyaj kullanıyorum. Tenimde çok beyaz zaten... Uyum sağlıyor. Fakat çok yıprandı saçlarım... Biraz kendi haline bırakmak için istiyorum biraz da mavi siyahı....

İlk olarak Palettenin ışıltıt kahve serisinden Mocca yı yani en koyu olanını denicem sarılar kapansın diye... Sonra mavi siyah düşünüyorum. Olur mu ki?

sarılar kapanana kdr kahveye boyayıp sonra siyaha boyamak mantıklı görünüyor..ama bu kısımdan anlamadığım için yardm edemicem cnm =)
ama saçının kendine gelmesini istiyosan gerçekten boya siyaha yada mavi siyaha kendi saçına yakın bi renge yani...bnmki düzeldi..umarım snnkilerde iyi olur.

X