Saç Rengi ve Saç Boyama Mavi Siyah Saç Boyası?

princess.17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2007
901
1
arkadaşlar benim saç rengim suan siyah boyayalı 3 ay oldu ama saçlarım çok çabuk uzadığı için diplerinden kendi saç rengim çıktı çokça.Kuaförüm mavi-siyaha boya dedi saçını ben tahmin edebiliyorum rengini ama birinde gormedim hiç çevremde falan bana yardımcı olur musunuz bi gormek istiyorum saçta o rengi nasıl birşey nasıl duruyo diye :1rolleyes:

Çok koyu siyah oluyor canım güneş ışığında laciverte yakın renkler yansıyor bence çok hoş değil tabi kullanıcak olan sensin ama gençlerde hoşuma gitmiyor o mavi siyah,maalesef resim yok o yüzden koyamıyorum canım.

bence güzel bir renk normalde siyah duruyor ışıktalacivert görünüyor. ten rengine göre yakışıp yakışmayacağına sen karar vermelisin
diplerin çok çabuk çıkıyorsa bence siyah kullanma diplerinin çıktığı çok daha çabuk belli olur.

bencede deneme ...başka renk dene canım sonra uzun zaman alıyor boyanın saçtan çıkması...

ben kullandım ve süperr güneş ışınıyla mavimsi fakat normal ışıkta koyu bir renk hemde çok uzun süre kullandım fakat o renkten açık renklere dönmen bıraz zor iyi düşünnn

Benim arkadasim sacini devamli mavi- siyaha boyar, öyle cirkin durmuyor,güzel parliyor bence...

bende mavisiyahtan vazgeçmiyenlerdim insana asil bir hava veriyor parıyor gerçekten süper duruyor

mavi siyah güzel duruyor ve acayip parlıyor fakat bi gün dönmek istediğinde saçların çok yıpranır kestirmek zorunda kalırsın.

bencede saçta hoş duruyor ama dönülmez renklerden biri...sıkıldığında yıpratır saçını,,uğraştırır..şakkıdışakkıdı

Bence güzel bir renk ama yüz hatlarını çok keskinleştiriyor. Herkesin söylediği gibi değiştirmek
istediğinde çok zorlanacağını düşünüyorum. Bende kullanmıştım bir dönem. Çok zor değiştirdim.

herkes mavisiyah için böle diyo,nedenini pek çözemedim?uzun süre akmıyo mu saçtan?eninde sonunda kendi saç rengine dönecek ozaman sarı istiyosa yapar..
bilmediğim için soruyorum buarada yanlış anlamayın:smiley-cool: ben de mavisiyahı düşünüyodum da herkes böle söleynce merak ettm:sm_confused:

valla ben en son 1 sene önce siyaha boyadım ve hala o siyahlar uçlarda olduğu gibi duruyor üzerine de boya tutmuyor. oryalle açtırsam saça benzer hali kalmayacak yıpranacak. pişmanım.

cnm walla ben de mawi siyahı denemştm gayet de begenmştm ama hoşuma gtmeyen çabuk akması oldu arkdsların sölediginin tam aksini yasadm ben.Suanda saçım kızıl ve saç rengimi değiştirirken hiç zorlanmadım cunku mawi siyah akınca garip böle bakır rengi gibi bi şey oldu saçımda ki normal saç rengm de kestane smdi kızıldan da sıkıldım patlican moru yapcam=)

cnm benım kendı saçım kumraldı ustune kahve boyadım oda yetmedı 2 kere ustune sıyah boyadım..dıplerım kendı rengımde cıkınca kendı rengıme donmek ıstedım ve cok zor oldu,kuaförüm oryel ve boya kusturucu fılan bısılerı karıstırıp öle çıkardı,saçlarımın çok kaliteli oldugunu ve boyaya iyi dayandıgını da ekledi. sen sen ol bence en yakın zmnda ustune sıyah boyamadan açtır saçını ve kendı rengınden koyu bı renge boya kı yıkandıkça akıyor kendı rengıne donesin..

aman siyahmı allah korusun kurtulamıyorum yaaa bir türlü ilk mavi siyah boyamıştım karacadı demişlerdi sonra tek siyah yaptım çok ama çok pişmanım gitmediğim kuaför kalmadı çağresini bulamadılar ne yapıcam ben yaaaa sakın güselim sakın

aman siyahmı allah korusun kurtulamıyorum yaaa bir türlü ilk mavi siyah boyamıştım karacadı demişlerdi sonra tek siyah yaptım çok ama çok pişmanım gitmediğim kuaför kalmadı çağresini bulamadılar ne yapıcam ben yaaaa sakın güselim sakın

tatlım aslında basit bi işlem boya kusturucu ve oryeli karıştırıyolar o karışımla da saçının tm boyası akıyo sonra da istediğin renge boyuyolar..tatlicadiarzu

Ya kızlar aslına bakarsanız ben siyahı saçımda çok beğeniyorum. Bi ara bende mavi siyahı düşünmüştüm ama cesaret edemedim açıkçası. tenim esmer de değil beyaz da değil buğday. Siyah yakışıyosa mavi siyah yakışmazmı.. Şimdi burayı okuyunca dahada kafam karıştı..

X