Saç Rengi ve Saç Boyama Mavi Siyah Saç Boyası?

benim saçlarımın doğal rengi siyah.bende sürekli mavi siyaha boyuyorum.güneşte laciverte yakın duruyor.benim için çok değişiklik olmuyor sadece daha parlak ve canlı duruyor.ama kaş,kirpik renginle uyumuda önemli bence ona da dikkat etmek lazım.yinede tavsiye ederim.yani ben hiç değiştirmedim yerimseniben

arkadaşım eger maivi siyaha boyıcaksan 2 kere düşün derim sonra sıkıldıgında degişimi sacını çok yıpratır sevgiler

ben kızılın üstüne boyadım.. tuttu.. ama ben beyaz tenliyim. tek kelimeyle mükemmel bi renk ama..

Benim saçlarım siyah boyalıydıı..Dedim değişik bişi olsun mavi siyah istemiştim yokmuş o boya.ben de üstüne açık viole deneyim demiştimm.. Abooww saçı byadık kurudu ki ne görelim.Kafama tas geçirmişler gibi üstü kızılımsı bişi alt tarafları siyah olmasın mıı...? :KK70:
Şimdi bu gece mavi siyah yapıcam.Dönüşü tyok denmiş ya aynen ölee..Sİyah denemiştim ya zamklanıp kalıo sankii...Ama bir o kadar da asil duruyor hem de vahşi bi seksiliği oluyo..Kırmızı bir rujla afet olunuyorrr...:KK66:

Arkadaşlar size bu konuda önemli bir önerim olucak...
bende mavi siyah kullanmıştım...ama mavi siyahın mavisi çabuk akıyor ve saç rengi solgunlaşıyor..o da yetmiyo gibi tepeleri kırmızılaşyor...
bunu önlemek için saçı direkt mavi siyaha değil de koyu kestaneye boyayabilirsiniz...evet içinde mavi yok fakat o da en az o kadar koyu bir renk..dolayısıyla ışıkta yine ister istemez mavi parlıyor...
böylece mavisi aktı açıldı derdiniz de olmaz..
koyu kestane boyadım inanın mavi siyahtan hiç farkı yok...ama mavi siyahtaki gibi zamanla solma derdini de yaşamadım

ben de saçlarımı mavi siyaha boyamak istiyorum ama babadan izin çıkmıo :)
bunların geçici boyaları var mı acaba hevesimi almam için:)
ya da babamı nasıl ikna edebilirim?:)
kına yakcam diyip mavi siyah yapsam..anlamaz belki:)
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-rengi-boyama/291584-karar-veremiyorum-resimli.html
burada benim resmim var
sizce nasıl olur
diplerim cıktıgında kötü mü görünür
yorumlarınızı bekliyorum:)

balyajlarım vardı.onlardan sıkıldım ardından çikolata kahveye boyadım 3 4 kez dipler geldikçe.sonra ben boyadan sıkıldım dedim kendi saçım çıksın boyamıycam bi daha.kendi saçımda siyah.mavi siyah aldım ve boyadım.mavinin ömrü yaklaşık 3 4 hafta akıyo gidiyo sonra.siyahtan hala kurtulamadım.saçlarımı 8 aydır boyatmıyorum.siyahta matlaştı.kimi yeri aktı balyajlarım görünmeye başladı.koyu kestane yapsam yada normal bi siyah yapsam.tutmazmı acaba yine.deneyimleri olan arkadaşlar varmı ?kendi saçlarımı istiyorum.üstten çıkanlar pırıl pırıl parlıyo.alttakiler iğrenç.kesitirmeyide göze alamıyom .

bendee mavii siyahaa boyatmayıı düşünüyorumm amaa saçlarımm dalgalıı nasıll bir kesimm modelii gider acabaa kızlarr

dalgalı saç güneşe çıktığı zaman mavi-siyahın lacivert kısmı daha lacivert daha ışıl ışıl durur bence canım eğer çok kabarmıyorsa katlı kestir derim yerimseniben

senelerce kullandım çok parlak ve güzel bir renk ama çok düşünülmeli çünkü başka renge dönüşü çooooook zor ve yıpratıcı...

benim saçım mavi siyah boyayalı 1 sene oldu..tamam güzel duruyor parlıyor. ama hiç akmıyor ve çok yapmacık duruyor..başka bi renge dönmek istersende çok zor yinede sen bilirsin canım.ben bu mavi siyahtan kurtulamayacağımı anladıktan sonra artık diplerini normal siyaha boyuyorum..daha hoş bencee

Canım ben de mavi siyahı seviyorum güneşte parlıyo lacivert çok hoşuma gidiyoooo.Yakışacaksa ve uzun süre kullanırım sıkılmam diyorsan boya bence.ama yok ben 1-2 ayda sıkılırım diyorsan hiç boyama saçlarına yazık etme.
Benim saçımda platin balyaj vardı.Kapatsın diye siyaha boyadım daha 1 ay oldu aktı hemencecik.Çok doğal duruyo saçımın rengi şimdi.
Bazı siyah boyalar çok zor akıyo diye duymuştum.Acaba boyanın markasına göre mi değişiyoCADIARZU

baby dilay
boyanın markasına göre değişiyo koleston mavi siyaha boyadıysanız bir daha kurtuluşunuz yok demektir.

peki geçici boyaların mavi siyahı ya da sade siyahı var mıdır ve ne kadar sürede akar bilen var mı

Güzel bi renk hele beyaz tenliler çok yakışıyor. ama biraz sert yaşından büyük mü gösteriyo ne? Belki de bana öyle geliyor...
Örneğin teyzem 40+ yaşında ben kendimi bildim bile saçı gece mavisi. Çok sert durduğunun o da farkında rengi yumuşatmak istesede bi kez boyatmış. Kuaförü; ya saçının akmasını ana rengin gelmesini bekliceksin ya da hiç saçını açtırmaya kalkmıcaksın yoksa yanar demiş.Teyzemde hala devam ediyor aynı renge...
Yani kullanmak isteyenler iyi karar versin.Ben derim ki o renk bi postiş filan deneyin iyice bakın.Hani düz bi renk olduğu için aynı renk postiş kesin vardır.Bi inceleyin içinize sinerse devam :KK66:

ben siyaha boyatmıştım pek fark olmadı ama sonradan mavi siyah yaptım bende..ama hiçç beğenmedim,bi de herkes yakışır sana beyazsın falan diyolardı ama çirkin oldu açıkcası..rengi tam siyah değil lacivert gibi ama garip bi renk,güneşte de tam lacivert olmuyo böle siyahla karışık çirkin bişi oldu..allahtanki yıkadıkça biras rengi açıldı..
siyah daha iyi bence mavi siyahtan..tabi herkese göre değişir mesela bi kızda görmüştüm saçı siyah gibiydi ama mavi siyahmış,ama ona yakışmıştı..gerçi baya bi koyu duruyo..

bnm saclarımda mavi siyah.7 eneye yakındır bunu kullanıyorum.aslında beyazım yoktu ve doğpal rengimde siyahtı.ama mavi-iyah daha parlak gözüküo.cok cok memnunum.tek kötü yanı baska renge gecmek neredeyse imnaknsız :KK43:

X