Nasıl Hamile kalınır , Hamile kalma yöntemleri Gebelik

Ben 9aydir korunmuyorum ama bir turlu hamile kalamiyorum.Birde adetim cok duzensiz geliyor.Lutfen yardim edin

bende 4 aydır istiyorum reglimde düzenli inş olur ama bu ay dr gitmeye karar verdim emin olamk istiyorum inş rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar verir

Bence rahat ol biraz kafana takma olunca oluyo
ilk çocuğum tedavi ile oldu ikincisi hiç tedavi görmeden oldu.
Allah herkese nasip etsin.

Arkadaşlar hamile kalmak için ne yapmak lazım 3 aydır deniyoruz ama bir sonuç alamadık ilişkiden sonra ayakları havayamı kaldırmalı yoksa sırt üstümü uzanmalı yardımlarınızı bekliyorum

kuzucum öğrenirsen banad söyle
olurmu bitanem bende aylardır deneyenlerdenim

HEMEN HAMILE KALINMIYOR BENDE 2 AY SONRA HAMILE KALDIM İLİŞKİDEN SONRA UZAN AYAKLARINI KARNINA DAYA BI 15 20 DAKIKA BEKLE BEN HEP ONU YAPARDIM

Allah nasip ettiği zaman oluyor önemli olan bebeğin anne karnındaki süreci umarım hiç düşük yaşamadan sağlıklı bi gebelik geçirirsin ve kucağına alırsın bebeğini allah a dua et

bende yazılan seyleri deniyorum daha önce hiç ugraşmadan hamile kaldım ama düşük oldu bu aya bakalım ne olacak merakla bekliyorumumarım tutdurusunuz sizde

zamana bırak kafayı fazla bununla meşgul etme düzenli adetlerin bile şaşar sonra ve tabiki mutlaka jinekoloğa git,muayene ol bence...

Bebek isteyenlerdenim
2 aydır korunmuyoruz ve sonuç negatif
Bende bu yöntemleri deniyorum
Doktorada gittim
İnşallah bu ay pozitif olur

bide arkadaşlar gerçekten kafaya takıp stres sıkıntı yapınca olmuyomuş
Yani gebeliği büyük oranda etkiliyomuş
Lütfen herşeyi oluruna bırakalım
Bende hemen istediğim zaman olur diye düşünüyodum ama olmadı
Ama düşünmemekte insanın elinde değilki yaaa

İnsan hep ya olmazsa diye kendini düşünmeden alıkoyamıyo:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Valla olacağı varsa hemen oluyor olmayacaksa amudada kalksan çaresi yokk en iyisi zaman :KK43:((((((((

Son düzenleme:
bence hic düsünmeyeceksin,kafandan tamamiyle sileceksin,benim ilk gebeligimde 3 uncu ayda hamile kalmisdim,ama ilk 2 ay neden olmuyor yaa yoksa bebegim olmicakmi felan düsüncesiyle kalamadim sonra birakdim kafamdan tamamiyle sildim nasil basardiysam,olmuyor diye birakdim ,birazda kilo almisdim,sporada baslamisdim,derken 3 uncu ay oldu regl gunumu bile 1 hafda gecirmisim ,unuttum yani ,isde o ay hamile kaldim,ama bu sefer 3 uncu ay doldu yok bebis,okadar cok kafama takdimki,gecikmeyen adetimi bile gecikdirmeyi basardim,beynimde her saniye hamilelik düsüncesi var ama bu sefer silemiyorum,bakalim ne olucak hayirlisi,

merhaba arkadaslar ben yeni kadildim arkadaslar benim sorunumda sizinkilerle ayni 5yillik evliyim ne kadar denediysek cocuk sahibi olamadik hamile kalmak icin ne yabmam lazim arkadaslar cevabinizi bekliyorum simtiden tesekkurler

doktora gittinmi bende 8 aydır istiyordum dr a gitmedim nasılsa olur dedim ama prolaktin hormonum yüksekmiş ondan olmuyomuş.dr a gittik tedavisini oldum bu ay hamile kalamadım bi sonaki aya inşallah ...

merhaba arkadaslar ben yeni kadildim arkadaslar benim sorunumda sizinkilerle ayni 5yillik evliyim ne kadar denediysek cocuk sahibi olamadik hamile kalmak icin ne yabmam lazim arkadaslar cevabinizi bekliyorum simtiden tesekkurler

hemşerim aramıza hoşgeldin doktora gittinmi canım tedavi görmedinmi

vallahi bunlarin hic birini yapmaya hic gerek yok bunlari dusunup yaparken insan daha bi strese giriyordur kadinlar korunurken bile hamile kalabiliyor ALLAH VERIRSE OLUR ORDA BURDA ARAMAMAK LAZIM RECETEYI hayrilisi neyse o olur hakkinda

Arkadaşlar hamile kalmak için ne yapmak lazım 3 aydır deniyoruz ama bir sonuç alamadık ilişkiden sonra ayakları havayamı kaldırmalı yoksa sırt üstümü uzanmalı yardımlarınızı bekliyorum

Vallahi cnm 12 aydır hamile kalmak için yapmadığım şey kalmadı Allah sana onu nasip etmedikçe maalesef yapıcak bişey yok,kötü bir örnek ama şöyle düşün tecavüze uğrayıp hamile kalanlar var..Bence sadece kafana takma yeter dicem sana ama bide bunu ben uygulasam....

nasıl hamile kalınıyor sana söyleyim..eşinle birlikte oluyorsun (bu ilk şart),teknik kısımlarını arkadaşlar anlatmış zaten onları geçiyorum,sonra ellerini açıp "Rabbim bize göz aydınlığı olacak hayırlı evlatlar ver" diye dua ediyorsun ve Allahın iznini ve "ol" demesini bekliyorsun...Allah yüzünü güldürsün ama sakın ümitsizliğe düşme daha çoooooooooook erken....

X