Nasıl Hamile kalınır , Hamile kalma yöntemleri Gebelik

arkadaşların dediği gibi en ummadığınız anda geliyor bebek ben 5 ay denedim 6.ayda ev falan değiştirdim tamirat falan derken bebeği daha az düşündüm o zaman içinde hamile kalmışım

valla arkadaşlar olacağı vars aoluyor mesela benim eşim istemiyor
ve bi kez hata yaptı
dün test yaptım hamileyim
ama hala söyleyemedim çünkü hiç istemiyor

valla arkadaşlar olacağı vars aoluyor mesela benim eşim istemiyor
ve bi kez hata yaptı
dün test yaptım hamileyim
ama hala söyleyemedim çünkü hiç istemiyor

ah canim sen hamile misin? ya kalirsam esim istemiyor diyordun ve daha once birkac kez kurtaj olmustun degil mi? canim sakin kurtaj olma. senin sagligin acisindan. gerekirse doktoru ayarla onceden. bebegi alamayiz vs desin. alirsak bir daha anne baba olmazsiniz vs desin.

insallah esin duzelir. ne kadarlik hamilesin?

aslinda daha yeniyim burda,sadece sizden güvence aldigim icin buraya paylasiyom duygumu,daha yeni evliyim ama esimin yasi olgun bana göre,bu yüzden bi bebeyim olsun istiyom,korunmayi biraktigim halde,hamile kalamiyom,nasi hamile kalabailirim bi fikir verin bana olurmu,ihtiyacim var buna,

bilgileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar bu arada ben hamile kaldım ve doğum yaptım bebişim şimdi 6 aylık oldu darısı tüm isteyenlerin başına

canım ya ne kadar güzel bir şey bu. kaçıncı ayında hamile kalmıştın ve tavsiyeleri uyguladın mı bende aynen senin gibi 3. aydayım ve bende paniklemeye başladım. umarım benimde önümdeki aylar seninki gibi güzel olur

canım ya ne kadar güzel bir şey bu. kaçıncı ayında hamile kalmıştın ve tavsiyeleri uyguladın mı bende aynen senin gibi 3. aydayım ve bende paniklemeye başladım. umarım benimde önümdeki aylar seninki gibi güzel olur

umarım canım ben 6. ayımda hamile kalabildim ama çok entersan ozaman ramazan ayındaydık ve yumurtlamayı falan hiç takip etmedim ramazan diye üşenmiştim banyo falan.sadece 2 kere ilişkiye girdik ve ben hemen banyoya hiç 5-10 dk falan beklemeden hiçte umudum yoktu ramazan bayramı arefesinde hamile olduğumu öğrenmiştim benim için çifte bayram olmuştu.haziran ayında doğum yaptım Allah sanadsa umarım bu duyguları yaşatır umudunu hiç kaybetme

benim ikinci hamileliğim ilkini kaybettim ama şuan 13 haftalığım ikisindede istediğim zaman hemen kaldım. Eşine keçiboynuzu pekmezi yedir.İlişkiden sonra ayaklarını havaya çok fazla dikleme göğsünün boyunda.Bir saat kadar yatmalısın.Birde rahat ol.Olurmu olmazmı diye sürekli düşünme.İnşallah en kısa zamanda güzel haberlerini alırız :))

merhaba arkadaşlar bende 6 aylık evliyim ama ne yaptıysak olmuyo ayağımıda dikiyorum günüde takip ediyoruz ama olmuyo doktora gittim hiç bi sorun yok dedi eşimi göndercem bide ama galiba bende iltihap var çok akıntım oluyo onu doktorlşar bilemezmiş yeni öğrendim soğan suyu içiyorum ve gerçekte çok faydalı sizde bana yardımcı olursanız sevinirim

Herkese merhaba.Bizde iki aydir deniyoruz. Yalniz benim hamile kalmak icin daha az zamanim var. Rahim agzinda bir myomum var ve 6 aya kadar hamilelik olmazsa ameliyat deniyor.Ben bu ayda bisi olmazsa ovulasyon testi almaya karar verdim.Bide oyle deneyelim bakalim.

arkadaşlar takvim yöntemini bilen varmı nasıl doğru hesaplayabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden

Arkadaşlar hamile kalmak için ne yapmak lazım 3 aydır deniyoruz ama bir sonuç alamadık ilişkiden sonra ayakları havayamı kaldırmalı yoksa sırt üstümü uzanmalı yardımlarınızı bekliyorum

canım bıs 9 ay denedık olmadı...ayaklarımı dıkmedık,kloduma pet koyupta sabahlara kadar ole mı uyumadım,her yumurtlamayı hesaplayıp ona gore ilişkiyemi gırmedık......vs olmadı olmadı....tedavı dedıler,basladık 5 ay ole denedık olmadı..sonra bıraktık tedavıyı ızmıre gıdelım dedık 3 5 ayda ole gectı korunmadık tabı ve hıc ummadığımız anda hamıle kaldım surprız oldu..kısacası PSIKOLOJI cok onemlı..ozellıkle kadında...takma kafana hamıle kalmak için ilişkiye gırme korunmayı bırak tutcaksa kendılıınden oluoı saten canım ya ha bıde beslenmeye dıkkat ozellıke eşin,fındık badem bal muz ....falan:eek:

vallahi arkadaşlar hamile kalacağız diye bazen kendime şaşıyorum.yapmadığımz haraketler kalmadı.ayakları dikersin,( bu iş yazın daha iyi oluyor.kışın afedersiniz çıplak bir vaziyette o şekilde durmak zor oluyor.haliyle üşüyorsunuz.ilişkiden sonra ancak 5 dakika o şeklide duruyorum.hiç kalkmadan giyinmeye çalışıyorum.bir görseniz halimi..a.s ) her ay yeni bir kür denersin.birde rüya takibi yaparsın,şunu gördüm,bunu gördüm diye,eşini ikne etmeye çalışırsın keçiboynuzu yedirmeye...:1no2: tabiki her ay kendini dinlemeye başlıyorsun,gögüslerim şişti,adetim geçikti,acaba adetmi oldum yoksa hamilelimi kaldım diyeeee...böyle uzayıp gidiyor işte.hep yaşadığım şeyler:1rolleyes:

merhaba arkadaslar arzum ben sizin bilgilerinize ihtiyacım var anne olmak istiyoruz 10 aydır evliyim 3 aydır deniyoruz ama hala bişi yok
ne yapmam gerekiyo yanlış bişiler mi yapıyorum:

ya arkadaslar dediklerinizi yapıyorum ayaklarımı da dikiyorum ama hala bişi yok bebek düşünmeden önce kasıklarım cok agrıyo die doktora gittim rahim ters dönük dei
acaba rahim ters dönük diemi olmuyo acaba senağlama

:çok üzgünüm:meraba yağmurcum bende 6 aylık evliyim 3 aydır deniyoruz ama bendede yok bişey bizde her şeyi deniyoruz ama yok malesef:1no2:peki rahimden dolayı bebeğin olamama ihtimalini doktora sordunmu canını sıkma canım rabbim bize ne zaman anne olmayı nasip ederse ozaman olur

Merhaba kizlar. Ben rahim ters oldugu zaman iliski pozisyonunun onemli oldugunu duymustum. Daha dogrusu nette bir sitede okumustum. Bence internetten bunu bir arastir canim. Site adi burdan verilemiyo galiba ama Dr Alper Mumcu diye aratirsan cikar sanirim.

MERHABA KIZLAR DOKTORA GİTTİM RAHİM TERS FALAN DÖNÜK DEİLMİŞ ÇOK MUTLUYUM YA YANLIŞ BİŞİLER Mİ YAIYORUZ SİZ NELER YAPIYOSUNUZ ANLATIN LÜTFEEENNNNNNNNNNNNNNNNN
:teytey:kaydirigubbakcemile3

X