Nasıl Hamile kalınır , Hamile kalma yöntemleri Gebelik

merhaba arkadaslar yeni yılınız kutlu olsun hepinize inşallah 2009 bize uğurlu gelir de hepimiz anne oluruz:CüvCüv:

merhaba arkadaslar yeni yılınız kutlu olsun hepinize inşallah 2009 bize uğurlu gelir de hepimiz anne oluruz:CüvCüv:

canım daha çok yenisin ama olur üzme kendini sen elinden geleni yap gerisi allha kalmış soğan kürünü uygula belki olur allh gönlüne göre versin:1hug:

meraba sari kiz ben 5 aydir evliyim hic bisey kullanmiyom ilk bir ay esim korunuyodu sonra hic korunmadik hamile kalamiyom doktora gittim bir problem yok acaba neden olmuyor bebisim

meraba sari kiz ben 5 aydir evliyim hic bisey kullanmiyom ilk bir ay esim korunuyodu sonra hic korunmadik hamile kalamiyom doktora gittim bir problem yok acaba neden olmuyor bebisim

canım dah a5 aylık evlisin rahat ol,stres yapman için erken bence.. Ilk ayda korunmuşsunuz ee 4 aydır şurda zaman olmuş.. En kısa zamanda bebişine kavuşman dileğiyle canım

ama cok sttres yapiyorum acaba hamilemiyim diye adet gunlerim duzenliyken onlarda kafayi yemis 2 aydir adet olmuyom ama hamile deyilim doktora gittim adet olmuyom neden acaba

ama cok sttres yapiyorum acaba hamilemiyim diye adet gunlerim duzenliyken onlarda kafayi yemis 2 aydir adet olmuyom ama hamile deyilim doktora gittim adet olmuyom neden acaba

bak canım sinir stres herşeyimizi etkiler.adet düzeninş yumurtlama dönemini .. yani rahat olmaya çalışacaksın canım inanki.. adet olamamanı doktorunla görüş bence..

cevaplarin icin tesekkurle bide iliskiden sonra artik kalkmiyorum sabaha icine giren sperm hepsi geri cikiyor normal biseymi sizce

cevaplarin icin tesekkurle bide iliskiden sonra artik kalkmiyorum sabaha icine giren sperm hepsi geri cikiyor normal biseymi sizce

canım kaç milyon sperm çıkıyor..onlardan bir tanesi bile yeter,birazcık dışarı çıkıyor bu gayet normal..

ben cikiyorum kendine iyi bak öp yardimci oldugun icin cok savul allah kalmize göre versin

valla ben 2 senedir uğraşıyom ve hala uğraşıyonm bişey yok yapmadığım şeylerde kalmadı yani ama bizim elimizde bişey yok rabbim ne zaman nasip etmişse ozaman olcak inşallah umutsuzluk yok ve kafaya takmak yok en önemlisi rahat olmak.........

arkadaşlar merhaba ben daha yeni üye oldum 6 aydır evliyim bebeğimiz olsun istiyoruz 3 aydır denememize rahmen olmuyo ne yapmam gerekiyo sizinle tanışmam büyük mutluluk:teselli:

Arkadaşlar öncelikle çok güzel bir paylaşım sitesi olduğu için tebrik ediyorum sizleri.Ben de 2,5 yıldır evliyim ve artık sizler gibi ben de bir bebek istiyorum:)3 ay öncesinde evlendiğimden beri kullandığım d.kontrol hapımı bıraktım.Geçen ay ilk denememizde bulunduk fakat başarılı olmadı.Zaten ayak kaldırma vs. uygulamaların hiçbirini yapmamıştık,belkide ondandır:))size sorum var cevabını biliyorsanız lütfen benimle paylaşın.Hapı bıraktığım il ay 30 gün sonra regl oldum.bi sonraki ay 28gün,bu ay ise 25 gün sonra oldum.Bu nedenle ovulasyon tarihimi hesaplıyamıyorum.Son reglim 9nisan da oldu.Yumurtlama tarihim ne olur??Çok teşekkürler...

ayhali düzensizliğinde yumurtlama tarihini tesbit etmek zor fakat piyasada ovulasyon yani yumurtlama günü belirleyiciler satılıyo kullanımı da kolay diyorlar alıp deneyebilirsin bi e ayhalinin bittiği günden itibaren(son günü sayma)14 gün geri gel bulacağın tarih senin yumurtlama tarihin oluyo

merhaba segen formda yazdıklarını okudun sanırım jinekolog yardımı alsan daha iyi olur çünkü doğum kontrol haplarının süresi 3 yada 6 ay içinde vücuttan ancak atıyor bunun için biras sabırlı olmalısın ilişkiye girdikten hemen sonra kalkma mümkün olduğunca ayaklarını vücuduna doğru çek ozaman belki sonuç alabilirsin umarım bebişinin haberlerini alırız:emir_bebek:

kazayla kalınır herhalde
ben ne yaptıysam kalamdım ama çevremdeki herkes kazayla kalmış heheheheh
bende mi korunmaya başlasam da kazayla kalsam diyorum acaba:))))

bende hamile kalmak istiyorum dediğiniz gibi ilişkiden sonra1 saat yatıyorum kalkmadan ama kalkınca muhakkak akıyo başka hangi yöntemleri denesem

slm arkadaşlar bizde bebek sahibi olmak istiyoruz ve 7 aydır deniyouz bi sonuca ulaşamadık ilişki bittikten sonra nasıl hareket etmeliyim (yani kaç dakka ayaklarımı kaldırmalıyım)yardımcı olursanız çok sevinirim (birde eşimin spermleri ilişkiden sonra ayağa kalktığımda akıyor normalmidir) tşk ederim şimdiden cvplarınızı bekliyorum çaresizim:KK43:(

X