Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Burcu Kadınlarının Yıldıznamesi :)

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.775
60
Bu yıldızda doğan kadınlar,kırmızıya meyyal beyaz benizli,güzel burunlu,sarı saçlı,dişleri seyrekçe,sağ elinde bir nişan mevcut,sevimli güzel yüzlüdür.Pek yalandan hoşlanmazlar.Orta boylu,başı büyükçe,kolları ve bacakları kuvvetli olur.Yüzünde çil veya çiçek izi olur.Göğsünde bir ben bulunur.Erkeklerle yakınlık etmeye heveslidir.Tabiatı hileye ve oyuna meyillidir.Kardeşleri arasında güzeldir.Kardeşlerinden miras yer.Çocukluğunda babaları olür.Evlatlarından bir fayda görmez.Hastalığı ins,cin,nazardan olur.Bahar ve yazın limonata gibi şeyler içmelidir.Karın ve midesinde sancı olursa müshil içmelidir.Ölüm sebebei kalp ve karın ağrısıdır.Ona hastalık senenin bu burcun olduğu ay gelirse kurtulamaz.Bilhassa ölüm tehlikesi 2-7-20-25-44 yaşlarında görünmektedir.Bu tehlikeleri atlatırsa 80 yaşına kadar yaşayabilir.
Zevci Hanesi:
Küçük yaşta iken kısmeti çıkar,fakat evlenmez.Sonra başka bir taliple evlenir.İlk kocasından boşanma veya ölüm sebebiyle ayrılma görünmektedir.Başından 3 veya 5 nikah geçebilir.En hayırlı eşi sarı veya beyaz yüzlü olanıdır.
Kız kardeşleriyle geçinemez,erkek kardeşleriyle geçinebilir.Çok rüya görür,istediğine nail olur.İyilik ettiğinden zarar görür.Tenhaca yaşaması daha hayırlıdır.
Yaşı ilerledikçe hali düzgünleşir.Ekseri evladı erkek olur.Eğer ilk evladı kız olursa evlatlarından talihi az olur.
Yolculuk yapmak istediğinde kara yolunu tercih etmeli.Deniz yolculuğu pek yaramaz.Yola perşembe günü çıkmalı.Deniz yolculuğunda bir tehlikeye maruz kalabilir.En iyi yolculuğu batı ve güney tarafına olandır.
İyi nüfuslu bir adamla dostluk peyda eder,onun sebebiyle herkese kendini sevdirir.Yaşı ilerledikçe rızkı bollaşır.Feraha erer.Çok azimlidir.Başladığı işi bitirmeden geri dönmez.Çok düşmanı vardır.Hem malını yerler,hem de onu çekiştirirler.Bahar mevsiminde kan aldırmak iyi gelir.Düşmanları sihir yapmaya kalkarlar.
İyi günü: Salı
Yaramayan günü: çarşamba ve ptesi geceleri
En iyi elbisesi sarı renkte,kırmızı renkte olanıdır.
Parmağında kırmızı yakut taşımalıdır.
Üzerine süreceği koku :gül,menekşe ve yasemin
Yattığı zaman başını doğuya doğru kor ise rahat eder.Yalnız bulunduğu vakitler karanlıkta yatmamalı,başı ucunda bir ışık yakmalı.Çünkü,kalbine evham girmesin.
Bir şahıstan birşey isteyeceği vakit Salı günü istemeli.Parmağına gümüş veya demir madenli yüzük takmalı.Maskotunu üzerinde taşımalıdır.

Okumaya başladığımda hiç alakası yok dedim ama sonra okuduklarım hemen hemen aynı. İlginç

Benim de tuttu bissürüsü ama çocuklarından hayır görmez çok acımasız olmuş yavv..

nan ten rengı benler ızler aynı ama sacım sarı deıl ve nefret edeırım sarışın olmaktan :roflol:
gerısı aynı ben ne dıyım ama ablamları daha cok sevyom abımlerı daha az ne dıyım cok uyyo bana :1closedeyes:

Bu yıldızda doğan kadınlar,kırmızıya meyyal beyaz benizli,güzel burunlu,sarı saçlı,dişleri seyrekçe,sağ elinde bir nişan mevcut,sevimli güzel yüzlüdür.Pek yalandan hoşlanmazlar.Orta boylu,başı büyükçe,kolları ve bacakları kuvvetli olur.Yüzünde çil veya çiçek izi olur.Göğsünde bir ben bulunur.Erkeklerle yakınlık etmeye heveslidir.Tabiatı hileye ve oyuna meyillidir.Kardeşleri arasında güzeldir.Kardeşlerinden miras yer.Çocukluğunda babaları olür.Evlatlarından bir fayda görmez.Hastalığı ins,cin,nazardan olur.Bahar ve yazın limonata gibi şeyler içmelidir.Karın ve midesinde sancı olursa müshil içmelidir.Ölüm sebebei kalp ve karın ağrısıdır.Ona hastalık senenin bu burcun olduğu ay gelirse kurtulamaz.Bilhassa ölüm tehlikesi 2-7-20-25-44 yaşlarında görünmektedir.Bu tehlikeleri atlatırsa 80 yaşına kadar yaşayabilir.
Zevci Hanesi:
Küçük yaşta iken kısmeti çıkar,fakat evlenmez.Sonra başka bir taliple evlenir.İlk kocasından boşanma veya ölüm sebebiyle ayrılma görünmektedir.Başından 3 veya 5 nikah geçebilir.En hayırlı eşi sarı veya beyaz yüzlü olanıdır.
Kız kardeşleriyle geçinemez,erkek kardeşleriyle geçinebilir.Çok rüya görür,istediğine nail olur.İyilik ettiğinden zarar görür.Tenhaca yaşaması daha hayırlıdır.
Yaşı ilerledikçe hali düzgünleşir.Ekseri evladı erkek olur.Eğer ilk evladı kız olursa evlatlarından talihi az olur.
Yolculuk yapmak istediğinde kara yolunu tercih etmeli.Deniz yolculuğu pek yaramaz.Yola perşembe günü çıkmalı.Deniz yolculuğunda bir tehlikeye maruz kalabilir.En iyi yolculuğu batı ve güney tarafına olandır.
İyi nüfuslu bir adamla dostluk peyda eder,onun sebebiyle herkese kendini sevdirir.Yaşı ilerledikçe rızkı bollaşır.Feraha erer.Çok azimlidir.Başladığı işi bitirmeden geri dönmez.Çok düşmanı vardır.Hem malını yerler,hem de onu çekiştirirler.Bahar mevsiminde kan aldırmak iyi gelir.Düşmanları sihir yapmaya kalkarlar.
İyi günü: Salı
Yaramayan günü: çarşamba ve ptesi geceleri
En iyi elbisesi sarı renkte,kırmızı renkte olanıdır.
Parmağında kırmızı yakut taşımalıdır.
Üzerine süreceği koku :gül,menekşe ve yasemin
Yattığı zaman başını doğuya doğru kor ise rahat eder.Yalnız bulunduğu vakitler karanlıkta yatmamalı,başı ucunda bir ışık yakmalı.Çünkü,kalbine evham girmesin.
Bir şahıstan birşey isteyeceği vakit Salı günü istemeli.Parmağına gümüş veya demir madenli yüzük takmalı.Maskotunu üzerinde taşımalıdır.
gercekten ilginç bazıları cok yakın ve dogru .

hakkaten aynı ben bikaç kriter uymasada ,sarışınım,çilli benli çiçek izliyim ama güzelim allah için,kırmızıya bayılırım ama kız kardeşlerimle iyi geçinirim belki abla oldukları için,ilk çocuk kız napcaz şimdi ha bide 25 i sağ salim geçtikte 44 ü bekliycez şimdi neyse baya var hayatın tadını çıkarmalı

Arkadaşlar evet ben de de uyan çok özellik var ama asıl kendi yıldıznameniz için bir kitap var onuda arapça okuyan bilgili kişiler yıldıznameye bakabiliyor. bildiğim... kendi doğum tarihiniz saatiniz, baba adı anne adı falan gerekli ki sizi anlatsın. Ben de koçum bu olYLAR BEN DE DE uydu. ama aslında kendimize ait olana bakmak gerekir diyorum ama gelecekle ilgili araştırma yapmaktan da korkan biriyim...

bir kısmı uygun,

yaş 42 olacak, demekki 2 senem kalmış, napcaz şimdi....:)

Son düzenleyen: Moderatör:
çok az şey tutuyor ama çiller ilginç... sarışın değilim ; burnum da güzel değil :)
yorumlar da gerçekten sinir bozucu bence...
3 veya 5 evlilik filan...

doğru olmadığını umuyorum ... :)

evet banada bir çoğu uydu ama demekki karnımıza vede kalbimize dikkat etmeliyiz herkese bol sağlıklı ve bol şanslı yıllar

benimde bazıları uyuyor ama çocuklar ve ölüm konuları çok kötüymüş ya bende 25 yaşına giriyorum inşallah sağ salim atlatırımbenneyaptımki

bende çil falan yok ama sarışınım burnumun güzel olduğu bilinir :)) ama evlat konusu çok acımasız bir yorum olmuş oysaki çocukları çok severim ben nasılsam evladımda öle olur die düşünüyorum nasıl yetiştirirsen çocuk öyle büyür evlenince artık anlaşılır gerçi ............ paylaşım için tskler

çocuk konusuna bende katılmıyorum ama çoğu bana uyuyor 25 yaşımıda bitirdim onuda atlattım :))
bana en uyan bölümleri karanlık ve nazar vss.diyor ya o kısımlar aman aman yine ürktüm yaa

X