Çatlaklar Kakao Yağı Kullanan Var mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

papatya2104

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2007
56
0
fisfisfis kızlar aranızda kakao yağını alıp kullanan var mı..faydasını gördünüz mü.. bacakları çok güzel yaptığını ve çatlaklara iyi geldiğini duydum ama sizlerede sormak istedim..fisfisfis

kako yağını eskiden bronzlaşmak için kullanırdım tek bildiğim o konuda işe yaradığı.
ama yağlar genelde çatlaklar için öneriliyor işe yarayabilir

Ben kullanıyorum canım, hamileyim çatlak olmasın diye 7 aydır kullanıyorum ve hiç çatlak olmadı şimdiye kadar. Tavsiye ederim.

ben yıkamanı öneririm canım.bende yazları kullanıorum co basarılı bırsey gerceten co guzel bronzluga neden oluyor ve catlalar geciyor.cıldıne gece sur emılsın bılıosun cılt kendını gece yenıler o yuzden guneslenmıcene göre uyumadan önce sur emilsin sabah uyanınca yıa cunku kokusu co guzel dııl canım.

kako yağını eskiden bronzlaşmak için kullanırdım tek bildiğim o konuda işe yaradığı.
ama yağlar genelde çatlaklar için öneriliyor işe yarayabilir

Evet bende tatile gittiğimde çabuk yanmak için kullanmıştım. Fakat alerji yaptı vücuduma her yerim kabarmıştı. o gün ilk ve son oldu benim için.

body shop kakao butterını kullanıyorum çok güzel kokuyo ce yumuşatıyor fakat aktarlarda kilo ilede satıldığını gördüm bitince oradan alacağım.ben çatlaklar için kullanıyom yazın bronzluk için sanırım akratdakilerden falan kullanırım.gööööğüs içinde bi etkisinin olduğunu sanmıyorum ama masaj ile sürdüğünde kakaonuın değil masajın etkisi olur.

ya şimdi bu kakao yagı çatlakları geçiriyomu bunu anlamadım

esas kullanım amacı; "Basur memelerini, kadınların göğüslerindeki yara ve çatlakları yumuşatmak içindir." diyor canım
ama gogus dısındaki çatlaklar konusunda bi bilgim yok. tecrübe edenlere sormak lazım.

dün kakao yağı aldım çatlaklarım için 2 gne bir duştan çıktıktan sonra bacaklrıma sürüp yatıcm dün denedim kokusu kötü değil ztn yaz ayında olmadığımızdan bcklarım açıktada değil bu nedenle sürüp sürüp durucm b etkisi olursa paylaşıcm.bu arada strivectin sd die b krem war kullannlar çok mmnun bnd kakao yağından fayda görmezsem onu denicm kullann war mı?

yaa kakao yağı yazın denizden çıktıktan sonra kullanıyom iyi brozlaştırıyo ve güzel gösteriyo okdar:) bende çatlaga iyi gelmez sadece görüntüyü güzelleştirdigi için bronzlaştırdıgı için çatlakları pek belli etmiyodur diye düşünüyıommm

yazın kakao yağını kullanmadan önce güneş koruyucu sürün ewet verdiği bronzluk harika ama cayır cayır yanarsınız deneyen biri olarak söylüyorum :)

kakao yagı bronzlasmak icinnn mukemmel kesnlkle harika ama ole gunese yatmayın hemen once cildinize gore faktore sahip gunes koruyucu fln surun

ha brde catlaklara ii geldgni sanmıorum gelseydi benim bacaklarım mukemmel olurdu:KK70: ayrıca bronzluk catlakları daha cok belli edio cunku catlaklar bronzlasmıyyoooo!!!

:KK70:

bn aldığım kakao yağını kullandım bitti çatlakların beyaz olanlarında bi değişiklik yok gibi ama kırmızı olanlar azaldı çok büyük bi derecede kullanmaya dewam edicem.bu arada buğday yapını klnıyodun bacaklarımda ii bi şıkılaşma oldu tavsiye

X