Civanperçemi mucize gibi

Ben 36 yaşındayım son 3 yıla kadar hep adetlerim düzensizdi.Hatta 29 yaşımda erken menapoza giriyordum.Doğum kontrol hapları tedaviler canımdan bezdim.En sonunda endometriozis oldum ameliyat günü için gittim hamile kalmışım o halimle.Doğumdan ve ameliyattan sonra civan perçemi kullandım ayda 2 yada 3 kez adetlerim günü gününe oldu.Birde bende adet öncesi migreni olurdu 3 gün kabus.Onu da tedavi etti .Çok mutluyum tam 15 seneden fazladır kabus yaşıyordum.Deneyin ne kaybedeceksiniz.İlaçtan daha zararsız en azından.

Ben 36 yaşındayım son 3 yıla kadar hep adetlerim düzensizdi.Hatta 29 yaşımda erken menapoza giriyordum.Doğum kontrol hapları tedaviler canımdan bezdim.En sonunda endometriozis çikolata kisti oldum ameliyat günü için gittim hamile kalmışım o halimle.Doğumdan ve ameliyattan sonra civan perçemi kullandım ayda 2 yada 3 kez adetlerim günü gününe oldu.Birde bende adet öncesi migreni olurdu 3 gün kabus.Onu da tedavi etti .Çok mutluyum tam 15 seneden fazladır kabus yaşıyordum.Deneyin ne kaybedeceksiniz.İlaçtan daha zararsız en azından.

Civanpercemini arastirirken rastladım yazilariniza. Stres kaynakli bi kac gun geciktim. Bu gece icicem. Bakalim yarari olucakmi. Teşekkürler

Haftaya antalyaya gideceğim ve adetim tatilden 4-5 gün önce başlayacaktı. Adeti nasıl öne alabilirimi arastırırken civanperceminin adet sökücü özelliği oldugunu gördüm. Dün 1 bardak içtim. Sabah adet sancısı gibi sancım olunca bi bardak daha içtim. 2-3 saat sonra adet olduğumu gördüm. Gercekten Allah'ın mucizesi. Yani kesinlikle adet söktürüyo bende işe yaradı.adetimi 3 gün öne almış oldum.
Tadı içinse tavsiyem şu. Ben de ilk defa demeleyeceğimde bardaga en az 8-9 çiçekli kısımından attım. Tabi zehir gibi oldu tadı. Daha sonra 1 su bardagına 1 çiçekli kısım attım. Gercekten içilebilir oldu tadı. Yani bitkiden azıcık kullanmama ragmen işe yaradı. Siz de öyle deneyebilirsiniz.

Haftaya antalyaya gideceğim ve adetim tatilden 4-5 gün önce başlayacaktı. Adeti nasıl öne alabilirimi arastırırken civanperceminin adet sökücü özelliği oldugunu gördüm. Dün 1 bardak içtim. Sabah adet sancısı gibi sancım olunca bi bardak daha içtim. 2-3 saat sonra adet olduğumu gördüm. Gercekten Allah'ın mucizesi. Yani kesinlikle adet söktürüyo bende işe yaradı.adetimi 3 gün öne almış oldum.
Tadı içinse tavsiyem şu. Ben de ilk defa demeleyeceğimde bardaga en az 8-9 çiçekli kısımından attım. Tabi zehir gibi oldu tadı. Daha sonra 1 su bardagına 1 çiçekli kısım attım. Gercekten içilebilir oldu tadı. Yani bitkiden azıcık kullanmama ragmen işe yaradı. Siz de öyle deneyebilirsiniz.

Civanpercemi mükemmel...

hanımlar merhaba bende adet olamıyorum ayrıca yumurtalık tembelliği var bende.. civanperçemini dün aldım fakat tadı çok kötüydü.. siz nasıl kullanıyorsunuz :?
Canım bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin allah bende geç adet pluyorum ve pko var malesef tüp bebekle hamile kalmıştım 7.haftada kalp atışı durduğu için kürtaj oldum tekrar hamile kalmak istiyorum ama doğal yoldan olursa ne mutlu siz tedaviyle mi hamile kaldınız yoksa bitkisel kür falan uyguladınız mı

Canım bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin allah bende geç adet pluyorum ve pko var malesef tüp bebekle hamile kalmıştım 7.haftada kalp atışı durduğu için kürtaj oldum tekrar hamile kalmak istiyorum ama doğal yoldan olursa ne mutlu siz tedaviyle mi hamile kaldınız yoksa bitkisel kür falan uyguladınız mı
çok geçmiş olsun canım öncelikle, hayatta herşey bizler için. kendini toparladığın zaman inşallah yeniden sağlıkla bebeğine kavuşacaksın. bizim kisi tedaviye başlayacaktık, aşılama olacaktı ama Allah'ın mucizesi, gerek kalmadı yani kendiliğinden oldu .
ama ben beslenmeme falan dikkat ediyordum , dışarıdan yemek, ambalajlı ,ürünler falan tüketmiyordum. kilo vermeye çalışıyordum. folik tb alıyordum. incir yiyordum. en önemlisi kafa yapısı gerçekten ne zaman ki ben dr uma güvendim tamam dedim kafanı rahatlat tedavi şekli önünde , bende bir rahatlama, o zamana denk geldi işte.
Dilerim Rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.
istanbulda isen dr umu önerebilirim

çok geçmiş olsun canım öncelikle, hayatta herşey bizler için. kendini toparladığın zaman inşallah yeniden sağlıkla bebeğine kavuşacaksın. bizim kisi tedaviye başlayacaktık, aşılama olacaktı ama Allah'ın mucizesi, gerek kalmadı yani kendiliğinden oldu .
ama ben beslenmeme falan dikkat ediyordum , dışarıdan yemek, ambalajlı ,ürünler falan tüketmiyordum. kilo vermeye çalışıyordum. folik tb alıyordum. incir yiyordum. en önemlisi kafa yapısı gerçekten ne zaman ki ben dr uma güvendim tamam dedim kafanı rahatlat tedavi şekli önünde , bende bir rahatlama, o zamana denk geldi işte.
Dilerim Rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.
istanbulda isen dr umu önerebilirim
Sağol canım antepteyim ben kilolu değilim ama tabiki beslenmeye dikkat etmek lazım incir suyu içmiştim bende bu ay meğerse kist varmış dahada büyümüş şimdi onu atmak için hap içiyorum inş gider haklısın kafadan atmak gerek ama ben düşünmeden yapamıyorum iki

Bu ay şaşırtıcı bir adet gecikmesi yaşıyorum muhtemel stres kaynaklı. Gebelik durumum yok doktora da gittim kist vs. yoktu. Smear testinde hafif bir enfeksiyon gördü ve antibiyotik ve fitil verdi. Adet olamamama etkisi var mıdır dedim hayır dedi. Bir de tarlusal verdi adet söktürücü. Ama bu sabah sonuncuyu içmeme rağmen adet olmadım. Bugün aktardan civanperçemi aldım arkadaş tavsiyesiyle. İsterse zehir olsun tadı içeceğim zira adet olamamak çok sıkıntı verici. Umarım işe yarar :KK61:

Arkadaşlar civan perçemi ve aslan pençesini Nasıl kullanmam gerekiyor ayrı ayrı demleyip günde kaç kere içmem gerekir.ikisinin üst üste içilmesinin bi zararı olur mu,karıştırarak da tüketenilirmiyim,yardımcı olurmuşsunuz lütfen..?

Arkadaşlar civan perçemi ve aslan pençesini Nasıl kullanmam gerekiyor ayrı ayrı demleyip günde kaç kere içmem gerekir.ikisinin üst üste içilmesinin bi zararı olur mu,karıştırarak da tüketenilirmiyim,yardımcı olurmuşsunuz lütfen..?
ben de bunu merak ediyorum

mrb. ben bir tutam çivanperçemi, bir tutam aslanpençesi ve çobançantası karışımı yapıyorum üç gündür 30 gün devam etmeyi düşünüyorum. şimdi suyu kaynatıyorum içine otları atıp 2 dk daha kısık ateşte bekletip sonra ocağı kapatıp 20 dk demlendiriyorum. sonra sabah akşam içiyorum lekelenme oldu bende adetim iki aydır gelmiyordu . ama bileğimde hafif bir kızarıklık oldu cildime böyle bir reaksiyon mu gösterdi nedir yazdıklarınızı okudum yan etkisi olarak hassas ciltlerde kızarıklık olabilir diyor başka bir yan etkisi yok diyor birde ben bu tarifi ebru destan dan aldım oda menepoz tehlikesi yaşamış bu çay hayatını kurtarmış hatta kitabı var "Yanlız Değilsiniz" diye kolay hamilelik için bunu öneriyor oda bakalım kısmet ama bu durum gerçekten sinir bozujkluğu yapıyor adet olamamak falan .

Kızlar benim merak ettiğim ne kadar zaman kullanılır? Yani atıyorum 1 ay hergün, 1 ay ara şeklinde mi? Bir de ara kanama yapar öı diye korkuyorum içmeye aslında.

X