Civanperçemi mucize gibi

arkadaşlar ben evlenmeden önce denemiştim civan perçemini, aynen burda söylendiği gibi aç karnına öğün aralarında şekersiz içtim,bardağa bir dal koyup üzerine kaynar su ekliyodum,5 dk sonrada içiyodum,baya faydasını gördüm, hiç düzenim yoktu ama otu içtikten sonra düzene girdi adetim,bıraktıktan sonrada düzenim aksamadı, ben tavsiye ederim.

Sevgili As66 sana bir sorum olacak.Ben civanperçemini 2 ay kullandım.Gerçektende adetlerimi düzene soktu, fakat bıraktığımdan beri adet olmadım. Tekrar başlayacağım fakat bebekte istiyorum.Acaba sorun yaratırmı?

yüzünde kılcal damar genişlemesi olanlara da ii geliomuş kaynatıp suyunu pamukla yüzüne sürcekmişsin

bi deniyim bakıyım umarım işe yarar ayıca regl sancım içinde içicem

Bende civanperçemini 2 aydır sabah akşam aç karnına içiyorum adet oluyorum ve de düzenli oldu 2 aydır çok şükür...

yüzünde kılcal damar genişlemesi olanlara da ii geliomuş kaynatıp suyunu pamukla yüzüne sürcekmişsin

bi deniyim bakıyım umarım işe yarar ayıca regl sancım içinde içicem

kılcal damarlara karşı nasıl bi etkisi oluyorki

Hormon bozukluklarına karşı da etkili mi acaba ben de Ahmet Maranki' nin kitabında görmüştüm hormon dengeleyici diye ama tam olarak hatırlamıyorum şimdi. onun da bir kullanma şekli vardı.

Slm arkadaşlar bende bu gün civanperçemi karışık bitki çayı aldım onun bir faydası olur mu...?Ayrıca nasıl kullanıldıgı hakkında bilgisi olan varsa bizimlen payliırmısınız tşkrler.

çok yakın arkadaşım birebir yaşadı.31 yaşında ve erken menopoza girdi.3 doktor değiştirdi fakat dönüşü yok demişti hepsi, artık menopoza girmiş bir kadındı.işinde uzman bir baharatçıya gitti, civanperçemi,altınotu,pelinotu ve ballı baba isminde 4 çeşit otu bir ay kullandı.mucize gibi birşey,arkadaşım o ay hamile kaldı.doktoru kullandığı bu bitkilerin adını almıştı kendisi de kullanmak için.

benim bir arkadaşım da 31 yaşında ve erken menapoz teşhisi kondu.
nasıl kullandığınmı yazarsanız seviniriz.

benimde geçen ay adetim 5 gün geçti, doğumdan sonra hiç düzene binmemişti sürekli doktora gidiyorum ve ialç kullanıyordum, geçen ay arkadaşım önerdi ve hatta evde var dedi,ertesi gün getirdi, o gün 2 bardak demleyip içtim ve akşamına adetim söktü, başka bir sitede okuduğumda adetinizi takip edin 3 gün kala içmeye başlayın yazıyordu , bu ay o şekilde kullanıcam.

kaç dk demlenmesi fikrinde net bilgisi olan varmı. mesela adaçaynı 2 dk dan fazla demlemek sakıncalıymıs.belli bir süre sonra toksinlerini bırakıyormus..varmı net bilgisi olan...?

merhabalar bende 3 gündr içmye başladmım ben hergün içiyorum 1 bardak öncedend öle kullanmıştım bu şekilde bir zararı olurmu acaba

heyart bende emziriyorum ve kullanıyorum
ama benimkiler büyük 20 aylıklar küçükse sneinki içme

merhaba kızlar
Annem babam kütahyalı orada civan perçemine akbaşlı otu derler. ve yeni doğmuş bebeğe bile içirirler.Benimde 4 aylık bebeğim var dogdugundan beri içiriyiorum birer kaşık. gaz sancısı karın agrısı gibi şikayetlerine iyi geliyor.Bende hergün içmesemde arada bir tüketiyorum.hiç adet sancım olmuyor.Karın agrısı migde yanması gibi şikayetlerede iyi geliyor.Hamilelik boyuncada tükettim ve bir sakıncasını görmedim.Hıı unutmadan biz bir kaşık şeker katıp tüketiyoruz. 1bardak sıcak suya bir dal civan perçemi (akbaşlı otu ) koyup demlenmeye bırakıyoruz.1 kaşık da şeker koyup sıcak sıcak tüketiyoruz.

Son düzenleme:
X