Tüp Bebek Merkezleri prof. dr. bülent tıraş hakkında bilginiz var mı

canım cevabın biraz gec oldu ben orada tup bebek yaptırdım:)beklemedeyim:)ama ne acıdan harika bir yer paylasırsan sevinirim.orada tedavisi olumlu sonuclanan biri filan mı tanıyosun.

bende anatolıa tüp bebek de tedavi görüyorum.doktorum.bülent hoca .ilk görüşmemiz çok iyiydi.insana pozitif enerji veriyo..:dance:

merhaba arkadaşlar ben de birkez bülentbey e muayene oldum ne test yaptı ne de başka birşey.sol yumurtalığındaki ikst çikolata kistine benziyor, küçük bir yaran var,bir an evvel gebe kalmaya çalış dedi.buradan öğrendim aslında bu teşhis için pek çok tahlil vs varmış.sadece bir fitil verdi gönderdi.diğer arkadalar çok detay lı incelenmiş gördüğüm kadarıyla. biraz garipsedim.ne dersiniz kızlar yaza ankara ya geldiğiğimde yine bülent beye görünsemki?

Canım yara için muayene yeterli.Demekki sorununuzu çok büyük bulmamış.
Kistte muayenede belli olur.Ama tabi tahlil yapılabilirdi.Kist için.

bende birkaç gün içinde transfer için gideceğim.sanırım doktorum bülent beymiş.burdaki doktorum telefonda bilgileri verirken bülent beyle görüşüyo.artık sabırsızlanmaya başladım.allahım hayırlısı ile bebişime kavuşmak istiyorum artık.

bende birkaç gün içinde transfer için gideceğim.sanırım doktorum bülent beymiş.burdaki doktorum telefonda bilgileri verirken bülent beyle görüşüyo.artık sabırsızlanmaya başladım.allahım hayırlısı ile bebişime kavuşmak istiyorum artık.
canım bugun kontrolun var bakalım ne dıyecek dr un merakla beklıyorum

arkadaslar benım dr um bulent bey yaklasımından ılgısınden cok memnunum hıc strese gırmıyosun kasmıyor ınsanı transferden sonra gelıp kendısı bılgı verdı ısını önemsıyor tavsıye ederım

arkadaslar benımde 5yıl olmadı 2 kez tup bebek yapdırdım olmadı hakan yaralıya daha sonra kendılıgınden oldu kuranı kerımde meryem suresı var onu okudum hemen oldu 3 arkadasımda o dua ıle hamıle kaldı darısı hepınıze

merhaba arkadaşlar, 1 defa tüp bebek denemem oldu ama sonu gelmedi, verilen ilaç dozlarıyla ılgılı bılgısı olan varsa bana cevap yazabılırmı lutfen... bana verilen ilaç dozlarının az oldugunu düşünuyorum cevap yazarsanız sevınırım şimdiden teşekkurler

tanıdığım en mükemmel en babacan doktor 3. tüp bebek deneyimi kendisinde gerçekleştirdim şuan sonuç bekliyorum hissediyorum ki sanırım hamileyim :) olmasam da yine gideceğim tek doktor kendisi bundan önceki 2 denememi de hatrı sayılır ilk sıralarda yer alan ünlü bi prof ta yaptırdım kendisini ilk muaynede görüp bir daha yuzunu dahi görmedim hep diğer doktorlar ilgilendi oysa bülent hocam hastası ile bire bir görüşen çok ilgili aşırı motive edici harkulade bi doktor iyi ki size mail atıp bana cevap vermişsiniz iyi ki sizi tanımış sizin hastanız olmuşum kendimi çok şanslı hissediyorrum bu arada eşim azosperm hastası yıkama sonrası anca 3-5 tane kötü morfolojili sperm çıkışı oluyo kendisinin uyguladığı farklı yöntemle sanırım şuan hamileyim bu akşam kan testi vereceğim ama idrar testinde zaten pozitif i gördüm allah kendisinden razı olsun bunu görebileceğimi hiç hayal edemiyordum

tanıdığım en mükemmel en babacan doktor 3. tüp bebek deneyimi kendisinde gerçekleştirdim şuan sonuç bekliyorum hissediyorum ki sanırım hamileyim :) olmasam da yine gideceğim tek doktor kendisi bundan önceki 2 denememi de hatrı sayılır ilk sıralarda yer alan ünlü bi prof ta yaptırdım kendisini ilk muaynede görüp bir daha yuzunu dahi görmedim hep diğer doktorlar ilgilendi oysa bülent hocam hastası ile bire bir görüşen çok ilgili aşırı motive edici harkulade bi doktor iyi ki size mail atıp bana cevap vermişsiniz iyi ki sizi tanımış sizin hastanız olmuşum kendimi çok şanslı hissediyorrum bu arada eşim azosperm hastası yıkama sonrası anca 3-5 tane kötü morfolojili sperm çıkışı oluyo kendisinin uyguladığı farklı yöntemle sanırım şuan hamileyim bu akşam kan testi vereceğim ama idrar testinde zaten pozitif i gördüm allah kendisinden razı olsun bunu görebileceğimi hiç hayal edemiyordum

cok sevındım zubeyde
rabbım saglıklan kucagına aldıgın gunlerıde gostersın ınsallahhhhh

bende acıbadem maslakta tedavi olmaktayım ,, 6 ay içerisinde 2 kez tüp bebek tedavisi yaptırdım ve 3. kez yaptırmayı düşünüyordum..?
34 yaşındayım,, yumurta rezerv azlığım var,, 1,5 yıllık evliyim .. evlendiğim günden itibaren yaşım gereği hiç korunmadım,, hemen anne olmak istedim... ve de ilk günden itibaren dr lara gittim,, para kazanmak için mi bilmiyorum ama bana 4 kez aşılama yapıldı, daha sonrasında bülent tıraşa muayene oldum bana durumumun çok iyi olduğunu söyledi ama yaşımın ileri olduğunu ve de tüp bebek yapmamızın uygun olacağını söyledi,, bende nasılsa durumum çok iyi yaz tatilinde yıllık iznimde giderim diye düşündüm.. Bu arada bülent hocaya gittiğim zaman fsh değerim biraz yüksekti,, ama hoca bu fsh değeri yanlış ölçülmüştür dedi ,,, benim de içim rahatladı ( keşke rahatlamasaydı ).. 6 ay sonra fsh değerim daha da yükselmişti,, bunun üzerine hemen bülent hocaya gittim ,, folükül sayım çok çok azalmıştı ( ilk gittiğimde 20- 25 ,,, sonrasında 5-6 ya kadar düşmüştü) hemen tüp bebek tedavisine başladık,, tabi o moralsizlikle oluşan 1 embiryomda tutmadı... ikincisinde daha iyiydi ama 2 embiryo transferine rağmen sonuç negatifti... yumurta sayım az olduğu için tüp bebek tedavisine ara vermeden devam edicem..
hepimiz aynı seyler için emek, para, zaman harcıyoruz,,, en önemlisi de umutlarımızı bağlıyoruz...
sizden beni aydınlatmanızı rica edicem,,skandal nedir , ben hiç bişey duymadım ve eğer yanlış bişeyler varsa bende orada tedavi olmak istemem ... hele ki bu durumdayken..
size şimdiden teşekkür ederim..

hepimize bol şans diliyorum...

mrb cadif..,
link için teşekkür ederim... embiryoların farklı kişilere ait olduğu konusunda bi yorum yapamıcam ama hasta yönlerdirmeler oluyor malesef,, tabi bu linkte yazdığı kadar var mıdır bilmiyorum... 'ateş olmayan yerden duman çıkmaz',, düşüncesine sahibim, bu yüzden haberin doğruluk payı olduğuna inanıyorum...
Allah bizleri kimseye muhtaç etmesin,, kimselerin eline düşürmesin....
hocanın samimiyetine inandığım için ordayım ,, benimle özel olarak ilgileniyor..
malesef farklı bir bünyem var ve de hoca artık benim bünyemi biliyor ona göre bir tedavi uygular düşüncesiyle oradayım ,, son bir kez oraya gitmeyi düşünüyorum ... umutlarımızı,, paramızı ,, zamanımızı bu merkezlere bağlıyoruz... bu umutlarımızı kötüye kullanan herkesi hepimizin adına Allah' a havale ediyorum..

siz nerde tdv oluyorsunuz,, sizin probleminiz nedir

umarım çabalarının sonuçlarını alırsın, dediğin gibi kimseye muhtaç olmasaydık keşke ama bu da takdir işte yapılacak tek şey dua etmek. ben eurofertilde tedavi oluyorum, eşimin sperm kalitesinde düşüklük var benim de yumurtalarımda problem var. ikisi birleşince hayatımızı biraz zor yapıyorlar ama tedavi ile umarım başaracağız biz de :) sen gönlünü ferah tut, eğer senin için rahatsa hiç sıkıntı yapmadan git tedavine bence :) ha baktın olmadı daha bir sürü yer var. sadece dikkat et ki para gözüyle bakmasınlar sadece sana.

mrb cadif
bu konuda moralle ve sabırla mücadele edenler kazanır bence,, ben sabırlıyım ama moralsizim malesef ... tüp bebek yaptırıp da tutan arkadaşlarımla görüşüp biraz moral toplamaya çalışıyorum... çevremde 2 bülent hocanın, 1 semra hocanın ,, 1 de antalya dan kemal hocanın hastaları var.. ve de 4 hastanın hepsi sağlıkçı,,2 tanesi kadın doğum uzmanı, 1 tanesi pratisyen, 1 tanesi de sağlık memuru..... ben bu hastaların hepsiyle tüp bebek tedavisine başladıktan sonra tanıştım( yani beni kimse oraya yönlendirmedi,, ben internetten araştırıp gittim) ,, şu an hepsinin çocuğu var .. eurofertilin de iyi olduğunu biliyorum,, çünkü bu kadın doğum uzmanlarından bir tanesi ilk tdv sini eurofertilde yaptırmış...
sanırım biraz şans bu işler...

Arkadaşlar selam yazdıklarınızı okudum size kısaca durumumu açıklayım erkek faktöründen dolayı tüp bebek tedavisi gördük 2 defa bahçeci kliniği özellikle mustafa bahçeci hastası idim bilirsiniz prof. Tercih edersen muayne ücretin de farklı oluyo ilk muayne de yüzünü gördüm birdaha göremedim neyse partneri erbil bey ile yola devam ettik sürekli benim yumurta rezervim gayet iyi ilk denemede uzun protokol ile 21 yumurta toplandı eşim de de azospermi denecek kadar az yani toplam da yıkama sonrası zar zor 2-3 tane sperm çıkıyordu ilk tedavide 21 yumurtadan 19 u döllendi 13 ile yola devam ettik bir tane transfer edildi oda 3. Kalite geri kalan bütün emiriyolar öldü tabi benim için büyük yıkım oldu çünkü % 70 tutar denmişti ilk muayne de neyse dedik yılmak yok bi 6 ay sonra tekrar denedik özellikle doktorumla konuştum neden kalitesiz embiriyo oldu madem yumurta rezervim iyi kalite arttırıcı ne yapabiliriz verdiği cevap vücüdün çok hassas ilaçlara tepki veriyo o yuzden bu sefer kısa protokol uygulacak peki dedik bizi tanıyo biliyo vücüdü biliyo verdiği tepkiyi biliyo başlayalım üstüne birde eşime tese yaptırdık teseden önce ejekulattan alınan da 15 tane sperm çıkmış tı yarım saat sonra teseye alındı tese de sperm yok sperm hücresi de yok bu nedek sizce biz hala anlamadık ejekulatta çıkıp tesede çıkmamak o moral bozukluluğu ile yumurtalar toplandı 14 yumurta toplandı 9 u döllendi yine tek yumurta transferi ve yine 3. Kalite kalan embiriyolar çöp oldu yaşamadı ve yine tutmadı ve benimle sonuçtan sonra ki konuşmaları bence artık denemeyin olmaz sizin çocuğunuz bu mu yani herşey bu mu insanların umudunu yıkmak bu mu bahçeci kliniği bana uymadı ama ordan da çok hamile arkadaşım çıktı yani kader kısmet meselesi, son tedavim bülent hoca ile oldu netten araştırdım ve ankaradaki arkadaşlarım da çok tavsiye etmişti ilk maille yazıştım sağ olsun telefonla geri döndü uzun uzadıya konuştuk bana çok moral verdi tekrardan başlama sebebim oldu tüm ayrıntıları gittik konuştuk yapılan tedavinin detayını anlattım ve tedaviye başladık kısa protokol ile ve eşime gerek kalırsa tese yapma kararı aldık ama 4. Kontrol de yumurtalar istediğimiz gibi gelişmedi yumurtam yine çoktu ama boyut farklılığı çok fazla idi ve tedaviyi yarıda kesme kararı aldı ve bana co kültür yapmak istediğini söyledi bende tamam dedim ne yapılması gerekiyorsa yapılsın dedim bir sonraki ay ile tekrardan başladık 13 embiriyom oluştu 13 ü ile yola devam ettim ve hayatımda hiç aklıma gelmeyecek bişi oldu hepsi 1. Kalite idi co kültürün faydasını gördüm meğersem benim vucudum dıştan geleni kabul etmiyor muş ve şuan ikizlerime hamileyim 26. Haftadıyım 10 haftam kaldı doğuma benim mucizelerim benimle maddi açıdan gelince çider e üye oldum onun indirimli tedavisinden yararlandım 2 ay hamileliğimde bülent hocaya devam ettim ve istersen başka yerde devam edebilirsin maddi açıdan yıpranma karar senin dedi ha bu arada butün kontrollerim de bülent hoca muayne etti toplamada transferde hep kendisi girdi co cültür de parça aldırdığım için korktuğumu hissetti ameliyathane bütün şakacı doktorlarla doldu ellerimi sıkıca doktorlar tuttu güven vermek için espiriler kahkahalar ben ne parça alındığını duydum ne hissettim hadi yatma kalk artık dediğinde ben kahkaha atıyordum şimdi böyle bi adamı nasıl kötüleyim tutmasaydı yine ona gidecektim çünkü hasta doktor ilişkisi bana göre çok farklı her merkez herkese göre değişiyo ve herkes e tavsiyem hasta doktor ilişkisi o ilk konuşma o ilk elektrik çok önemli eğer o elektrik alındı o güveni hissettin ise ali veli merkezi değil içine sinen yer önemli

slm zubeyde24
Allah senden binlerce kez razı olsun ,,, bana nasıl moral verdin anlatamam ... gelecek hafta co kültür için bülent tıraşa gidicektim,, kafamda soru işaretleri vardı ve senin anlattıklarınla inan içimde yeniden umutlar belirdi...
Bülent hoca içime herzaman çok sinmiştir,, ablam ve eşimde hocayı görünce çok sevdiler....
Allah'ım ikizlerini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin,, darısı tüm bebek isteyen anne adaylarına olsun ve de bana ...

X