Tüp Bebek Merkezleri prof. dr. bülent tıraş hakkında bilginiz var mı

arkadaslar mrb bizde ilk tup bebegimizi erbil yagmur hocada yaptirdik transferimizin 6.gunu bekliyoz bizede 5.gun blastit 2 tane embriyo transfer edildi ins hayirlisi olsun bizim tedavimiz cabuk oldu 15 yumirtanin hepsi 1 kalite idi erbil hoca isini cok iyi biliyor takip.ediyor zaten ailenizden biri gibi hoca samimi guler yuzlu bilgiside guzel ins takdir ilahi hic dusunmeden erbil yagmuru tavsiye ederim o gereken yolu gosterir

arkadaşlar merhaba ben ankaradayım 5 aydır DR Hulusi Bülent Zeyneloğlu na gidiyorum tüp bebek tedavisi için ama şuana kadar sadece vitamin kullanıyorum hulusi hoca ya giden varmı aranızda sizin durumunuz ne bana yardımcı olabilirmisiniz? lütfen

arkadaşlar merhaba ben ankaradayım 5 aydır DR Hulusi Bülent Zeyneloğlu na gidiyorum tüp bebek tedavisi için ama şuana kadar sadece vitamin kullanıyorum hulusi hoca ya giden varmı aranızda sizin durumunuz ne bana yardımcı olabilirmisiniz? lütfen
Bende 8 ay oldu gideli Hulusi Hoca ya. Laparoskopi+Histeroskopi yaptı bana sonrasında vitaminleri kullanıyorum hala tedaviye başlayamadım uzun protokol ile başladı önce ama bünyeme uymadı yumurtalar büyümedi yani 2 tanesi büyüdü ama diğerleri kaldı aynı boyutta o yüzden aşılamaya çevirdi tedaviyi ama olumsuz oldu. Şimdi bekliyorum 1 ay sonra başlayacaz dedi bu arada genetik testler yapıldı vs. Şimdi son olarak fsh reseptör gen testi istedi onun sonucu çıkınca belli olacak durumum

Bende 8 ay oldu gideli Hulusi Hoca ya. Laparoskopi+Histeroskopi yaptı bana sonrasında vitaminleri kullanıyorum hala tedaviye başlayamadım uzun protokol ile başladı önce ama bünyeme uymadı yumurtalar büyümedi yani 2 tanesi büyüdü ama diğerleri kaldı aynı boyutta o yüzden aşılamaya çevirdi tedaviyi ama olumsuz oldu. Şimdi bekliyorum 1 ay sonra başlayacaz dedi bu arada genetik testler yapıldı vs. Şimdi son olarak fsh reseptör gen testi istedi onun sonucu çıkınca belli olacak durumum
ya benim işte sağda 3 solda 1 yumurtam oluştu 18mm olarak cumartesi sabah yumurta toplama işlemimiz var bakalım hayırlısı işte neler olacak allah gönlüne göre versin seninde

3 denememin hepsi bir dosyadaydı zaten zahmet edip bakmadı bile..
sonra kürtaj olmuşsun rahim filmi lazım dedi ok dedim gene bişi demedim..
dün çektirdim gittim bu seferde az az yapışıklıklar var histereskopi yapmamız lazım dedi..
ben bu süreçleri geçirdim yani başka doktorla sil baştan yaptırıcam..
belkide doğru ama yaklaşıma sinir oldum..
başka doktora daha göstericem..
histereskopi 8.000tl dedi sonra burda tedavi yapıcağınız için 2,750tl + 1.000tl jel parası dedi..
zaten tüp bebek tutarına çıkardınız fiyatı dedim..
15dk odasında adamı bekledim söledimde ben mi doktoru beklicem doktormu beni dedim..
kem küm ediyorlar adama muayene 475tl veriyorsun birde..
rezillik yaa
canım çok eski yazmışsın Ama umarım görüp dönersin sen bülent hocadan niye memnun kalmadın benim kafam karıştı Semra hanım mı bülent Bey mi Mustafa Bahçeci mi kime gideyim nolur yardımcı olun bna

canım çok eski yazmışsın Ama umarım görüp dönersin sen bülent hocadan niye memnun kalmadın benim kafam karıştı Semra hanım mı bülent Bey mi Mustafa Bahçeci mi kime gideyim nolur yardımcı olun bna
Semra Hanım için iyi diyorlar çok başarılı olduğunu duydum hatta nette araştırmıştım çalışma sistemleri çok güzel semra hanımda oldukça deneyimli ama Bülent bey de çok çok başarılı yanlız yoğun muş sanırım Bahçeci ile ilgili bir fikrim yok inşallah tedavin başarılı olur. Bu saydıkların hakkında iyi yoyum yapan da çok kötü yorum yapanlarda var kafa çok karışıyor kimi ilgisiz vs sayıyor da sayıyor yani inan tam olarak şu dersem sonrasında senin hoşuna gitmez bu defa bana kızarsın keşke şuna gitseydim dinlemeseydim diye:KK54:

X