Tüp Bebek Merkezleri prof. dr. bülent tıraş hakkında bilginiz var mı

T

tess

Ziyaretçi
Arkadaşlar bir doktor arkadaşımızdan bülent tıraş ın konusunda cok iyi olduğunu duyduk.Ancak tüp bebek merkezi var mı ya da tedaviyi nerede yapıyor bilmiyorum.Tedavi için giden varsa beni bilgilendirirse sevinirim.Gazi de prof ancak oranın tüp bebek merkezinde ismi yok.

Dr.Bülent Tıraş Ege Üniversitesi ihtisaslıdır oradan tanıyorum birlikte çalıştık
insan olarak da doktor olarak da çok severim.
sevgili tess umarım hayırlısıyla bebek sahibi olursuna.s

canım ben bütün denemelerimi orda yaptırdım.Benim de eşimdeydi sorun sperm sayısındaki azlık,hareketliliği ve şekil bozukluğu vardı.Bütün bunlar sadece sebeb sonuçta tek bir sperm yeterli oluyor biliyorsun ama nasip Allah kısmet etmediği sürece ne yaparsak yapalım olmuyor.inşallah sen benim kadar uğraşmazsın Rabbim biran önce tatdırır anneliği ve bütün bu sorunları unutturur.En kısa zamanda güzel haberlerini alırız inşallah.

Arkadaşlar bir doktor arkadaşımızdan bülent tıraş ın konusunda cok iyi olduğunu duyduk.Ancak tüp bebek merkezi var mı ya da tedaviyi nerede yapıyor bilmiyorum.Tedavi için giden varsa beni bilgilendirirse sevinirim.Gazi de prof ancak oranın tüp bebek merkezinde ismi yok.

sevgili tess
ben de bülent traş'a gidiyorum haziranda ilk tüp bebek denemesini yaptı.sonuç negatif oldu ama ben kendisinden ve ekibinden çok memnundum.aynı gün transfer yaptığı hastalardan dört kişinin tuttu iki kişinin tutmadı. iki kişiden birisi bendim.kısmet.bir sonraki denememide oraya yaptıracağım.gerçekten çok ilgili bir doktor.arkadaş gibi.ayrıca tüp bebek yaptırabilir raporunu da onlar çıkarıyor.sen hiç uğraşmıyorsun.umarım en kısa zamanda güzel haberlerini alırız

sevgili tess
ben de bülent traş'a gidiyorum haziranda ilk tüp bebek denemesini yaptı.sonuç negatif oldu ama ben kendisinden ve ekibinden çok memnundum.aynı gün transfer yaptığı hastalardan dört kişinin tuttu iki kişinin tutmadı. iki kişiden birisi bendim.kısmet.bir sonraki denememide oraya yaptıracağım.gerçekten çok ilgili bir doktor.arkadaş gibi.ayrıca tüp bebek yaptırabilir raporunu da onlar çıkarıyor.sen hiç uğraşmıyorsun.umarım en kısa zamanda güzel haberlerini alırız

canım benim ne güzel yazmışsın.sağol içime su serptin 4 kişinin tuttuğunu bile yazmışın bu beni cok mutlu etti.Rabbim inşallah kalbindekini hemen sana verir.teşekkür ederim bilgilerin için.Yanlış anlamazsan bir şey soracağım raporla birlikte tedavin ne kadar tuttu.

canım benim ne güzel yazmışsın.sağol içime su serptin 4 kişinin tuttuğunu bile yazmışın bu beni cok mutlu etti.Rabbim inşallah kalbindekini hemen sana verir.teşekkür ederim bilgilerin için.Yanlış anlamazsan bir şey soracağım raporla birlikte tedavin ne kadar tuttu.

Dilerim muradına erersin güzelim,bende duymuştum dr metnini...:1hug:

sevgili tess,doktorun bize uyguladığı işlem basamakları şöyleydi;
*ilk önce doktora genel bir muayene oluyorsun.ücreti 175 ytl
*eşin için spermiyogram testi ister 50 ytl (ancak yakın zamanlarda bu testi yaptırmışsanız yenisini istemeyebilir)
*tüp bebek uygulaması ise 3950 ytl (bu paranın yaklaşık 1140 ytl sini devletten geri alıyorsun) yani tüp bebek tedavisi yaklaşık 2800 ytl ye geliyor
gelelim ilaçlara (bana uyguladığı protokoldeki ilaçların fiyatlarını yazacağım sana farklı ilaçlarda verebilir)
*lucrin 124 ytl devlet ödemiyor
*crinone jel 64 ytl eğer kadın doğum uzmanı yazarsa devlet ödüyor
*gonal f 670 ytl devlet ödüyor
*pregnyl fiyatı tam aklımda kalmamış ancak 20-30 ytl arası devlet ödüyor
devlet ödüyor diye yazdıklarımın % 80 'ini ödüyor ,%20 sini hasta ödüyor
gonal f adlı iğneyi ise 10000 üniteye kadar ödüyor

sevgili tess bazı noktaların eksik kaldığını farkettim
*devlet yardımını tedaviden sonra bir ay içinde alıyorsun
*ilaçları bir ay içinde yazdırmalısın çünkü her tüp bebek raporu sadece bir ay geçerli
*gonal f adlı iğnenin bir kutusu 900 ünite ben ilk tedavide 5 kutu kullandım ancak kişiden kişiye değişiyor
* ayrıca yanıltmak istemem başka bir arkadaşımın transferi olduğu gün 7 kişiden 3 kişinin tutmuştu yani benim verdiğim oranlara takılma .ama alanında gerçekten iyi bir doktor.inşallah güzel güzel haberlerini alırm da bana da moral olursun ayrıca 10000 yazmışım şimdi baktım o 9000 olacaktı

sevgili tess,doktorun bize uyguladığı işlem basamakları şöyleydi;
*ilk önce doktora genel bir muayene oluyorsun.ücreti 175 ytl
*eşin için spermiyogram testi ister 50 ytl (ancak yakın zamanlarda bu testi yaptırmışsanız yenisini istemeyebilir)
*tüp bebek uygulaması ise 3950 ytl (bu paranın yaklaşık 1140 ytl sini devletten geri alıyorsun) yani tüp bebek tedavisi yaklaşık 2800 ytl ye geliyor
gelelim ilaçlara (bana uyguladığı protokoldeki ilaçların fiyatlarını yazacağım sana farklı ilaçlarda verebilir)
*lucrin 124 ytl devlet ödemiyor
*crinone jel 64 ytl eğer kadın doğum uzmanı yazarsa devlet ödüyor
*gonal f 670 ytl devlet ödüyor
*pregnyl fiyatı tam aklımda kalmamış ancak 20-30 ytl arası devlet ödüyor
devlet ödüyor diye yazdıklarımın % 80 'ini ödüyor ,%20 sini hasta ödüyor
gonal f adlı iğneyi ise 10000 üniteye kadar ödüyor

mrb tess ben de gazi üniversitesi drlarından prof. Rıfat Gürsoy Un hastasıyım. İşinde çok iyi. Üç kere aşılamamı yaptı. Sonuç negatifti. Şansım yoktu diyorum. Ama çok memnununm. Aynı zamanda Güven Hastanesi Tüp bebek bölümü başkanı.

Rica ederim canım benim :1hug:herkonuda yardımcı olurum,Dilerim sen ve senin gibi bir çok Anne olmak isteyen herkezin bugece duaları kabul olsun
b.gif
e.gif
b.gif
e.gif
k.gif
lerinize kavuşun,ilerledidiğin yolda asla ümitsizliğe kapılma!!!

azra cok fazla soru sordum farkındayım ama sonbir sorum daha var bu devlet yardımı olan parayı bir ay sonra alıyorsun demişsin bunu almak için mesela ben okuluma mı belge vereceğim.bizim okuldakilerin bundan haberdar olmasını istemiyorum da.bir kac kıl tip var idarede sürekli sorar artık.

bizim okulun mutemedinin haberi vardı.ben belgeleri ona verdim o halletti.ancak tabiki de sen hiç kimseye bir açıklama yapmak zorunda değilsin .tedavin bittikten sonra (ki inşallah tutar)''bu belgeleri tedavi yardımı almak için getirdim'' dersin.ya da sen hiç dahil olma doğruca eşin götürsün versin.canım hiç kimsenin soracağı soruları takma ,kulaklarını tıka .bizim insanımız fazla meraklı.bizde de kıl tipler var.ama ben hemen veriyorum ağızlarının alması gereken payı.şimdi hiç kimse bir şey soramıyor.
şunu unutma ''anne olmak her kadının hakkıdır''gerisi hikaye.

canım cok sagol.okula vermem gerekmesine uzuldum ama ne gelir elden dediğin gibi guclu olmak lazım.bende yapıştırırım artık lafı ne yapayım.verdiğin bilgiler için cok sagol kendine cok iyi bak gelişmelerden seni haberdar edecegim umarım bir gün ikimizde anne olur.bu gunlerede guler geceriz.sende beni habersiz bırakma bu cuma randevum var bulent beyle bakalım ne olacak.

Güzel dileklerin için çok teşekkürler.Sadece şuna inan.bir gün mutlaka anne olacağız.öyle ya da böyle.inanmazsan olmaz.kendini bütün olumsuz düşüncelerden arındır.cuma günü için bol şans.

anatolia cinnahta ismi bu harika biryer dr hakan yaralı ile aynı merkezde açmişlar

X