Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs dikleştirici kullanan var mı?

Kizlar gogus diklestirici ne bilmiyorum ama..
Benimde dogumdan sonra sarkma oldu..
Ben sutyen aldim goguslerimi dimdik ve kucuk gosteriyor..
Cok memnunum isteyene marka veya resim koyabilirim..
(yanlis anlamayin sutyenin resmini hehehe )

kızlar ben avonun kremini kullandım ama çok da işe yaradını söyleyemem. yine de ısrarla her banyodan sonra sürüyorum.sürünce biraz sertleşip şaha kalkıyorlar,ya da bana öyle geliyo:) bilmiyorum... ya napcaz bu kavunları. korkumdan sütyensiz duramıyorum,ya yerçekimi bir gün onları alır giderse benden:))))))

-------------------------------------------

Son düzenleme:
kızlar ben avonun kremini kullandım ama çok da işe yaradını söyleyemem. yine de ısrarla her banyodan sonra sürüyorum.sürünce biraz sertleşip şaha kalkıyorlar,ya da bana öyle geliyo:) bilmiyorum... ya napcaz bu kavunları. korkumdan sütyensiz duramıyorum,ya yerçekimi bir gün onları alır giderse benden:))))))

canım bu bitkisel yağların bi etkisini duyarsan falan buraya yaz emi kremler biraz korkutuyo da beni. soğuk suyla yukarı doğru masaj yapmaya çalışıom ben de uzun vadede işe yarar belki:uhm:

Kizlar gogus diklestirici ne bilmiyorum ama..
Benimde dogumdan sonra sarkma oldu..
Ben sutyen aldim goguslerimi dimdik ve kucuk gosteriyor..
Cok memnunum isteyene marka veya resim koyabilirim..
(yanlis anlamayin sutyenin resmini hehehe )

canım olabilir her türlü koyabilirsin:roflol: yaa bu kremler falan oluyo mesele ostreopoz hormonu barındırıyo ve göğüs şiş duruyo hani adetten önceki günlerde de şiş oluyo ya onun gibi a.s evet marka öner bana ama benimkiler 100_105 arası sırnaşık şey o beden bulunmuyo moralim bozuluyo :sm_confused:

ya ben de şu soğuk sulu masajdan yapmaya çok özendim ama o kadar üşüyen biriyim ki hiç şansım yok, ben kim buz gibi suyu göğsüme tutmak kim, hava azıcık soğusun 3 çorap üstüste giyerim, yakıt parasından benim kociş batacak yakında :eek:

blackkk_pearl,
ben de bu aralar böyle bir ürün kullanmak istiyorum ama karar veremedim. stherb'in ürünlerine baktım ama çok pahalılar ve iki ürünü birlikte kullanmanızı tavisye ediyorlar. Sen ne kadar sürede sonuç aldın secret garden ile? ve sonuç kalıcı oldu mu?

1 bucuk ay kullandim ve annem esim herkes gozle gorulur bir sekilde sonucu farketti..bunyeden bunyeyede degisiyor olabilir....

bence sonuc mukemmel ve kalici...:içelim:

kızlar bu ıs soguk suyla fılan olamaz
ben yapıyorum sonuc sıfır
o dıklestıren alet neymıs 2 safya once bı arkadas bahsetmıs?
adı ne o gogus dıklestıren cıhazın?:uhm:alırım ben

lıerac marka gogus kremı en ıyısı dıye duymustum
ama hıc gormedım bı yerde,oburlerı sankı hormon ıcerıyor
yoksa avon fılan alırdım
st herb e de guvenemıyorum uzakdogu malı sanırım
onlar her turlu hormonu basar valla
bı de gramajları cok kucuk
15 ml lık bı kremı var ,:uhm:15 ml nedır kı bı goz kremı kadar

napıcaz acılen kac lıraysa bana bı krem onerın kızlar
toparlayan sutyen modellerını de resım olarak ekleyelım
ama mesela benımkı cok buuyk degıl 85,bu tarz goguslere o asırı kalın askılı
sutyenlerden gerekmez
narın modeller olsun lutfensırnaşık şey

valla sütyen kesin çözüm diilmiş gibime geliyoCADIARZU e sütyeni çıkarınca nolcak pekikafamçokkarıştı

Son düzenleme:
1 bucuk ay kullandim ve annem esim herkes gozle gorulur bir sekilde sonucu farketti..bunyeden bunyeyede degisiyor olabilir....

bence sonuc mukemmel ve kalici...:içelim:

canım verebilir misin kullandığın kremin adını ya tabikide sütyenler dik gösteriyo benim derdim göğüslerimin düzelmesi eşim alay ediyo daha ilk çocukta bu hale geldi göğüslerin diyo ben estetik bile düsündüm ama iz bırakıyo estetik nolur kesin çözüm alanlar yazsın ilacın adını bende araşturıyorum kızlar hadi bakalım yardım edelim birbirimize hem ben daha 20 yasındayım çok üzülüyorum valla bide estetik fiyatlarından haberi olan var mı :çok üzgünüm:

canım verebilir misin kullandığın kremin adını ya tabikide sütyenler dik gösteriyo benim derdim göğüslerimin düzelmesi eşim alay ediyo daha ilk çocukta bu hale geldi göğüslerin diyo ben estetik bile düsündüm ama iz bırakıyo estetik nolur kesin çözüm alanlar yazsın ilacın adını bende araşturıyorum kızlar hadi bakalım yardım edelim birbirimize hem ben daha 20 yasındayım çok üzülüyorum valla bide estetik fiyatlarından haberi olan var mı :çok üzgünüm:

ya varyaa nefret ediyorum bu adamlardann bei bu hale getiren sensin sana çocuk weren benimm bide dalga geçç benlee oooohhh ne güzel istanbul yaaaa :eek:klava::kızgın:
tatlım ben daha 19 yaşındayım doğum yapmadığım için bilemem tabi ama bence soğuk su masajı sende işe yarar özelliklede buzzz al buzu gögüsünün üzerinde eriyinceye kadar masaj yap sürer sürmez nasıl dikleştiğini göreceksinn çok öpüyorum seni unutma sen bi annesinn ve bebeğin var yani bu durum çok normal şuaralarr hep yanındayız canım:1hug:
:enbuyukkk:

arkadaşlar benim de sarkamalardan oluşan istenmeyen bi görüntü oluştu göğsümde..emzirme ve hamilelik sonrası kilo vermede..ben allbress kullanmayı düşünüyorum .internetten bulduğum bilgileri sizinle paylaşacağım..inanıyorum bu tabletler işe yarayacak..yıllar önce türkiyeye gelmesini beklemiştim..sonra da pahalı olduğu için alamamıştım ama şimdi hem tablet sayısı fazla hem de uygun gibi fiyatı...

internetten bilgi edinebilirsiniz...umarım faydalı olur..bakalım sonuçlarımız nasıl olacak :) dik gögüslü günler dilerm alkisalkisalkis

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba
ben göğüs büyütücü krem kullanıyorum onun yanında dikleştirici maske de aldım. göğüslerim büyürken bi taraftan da bu maske ile de dikleşiyor. tavsiye ederim. botabella diklestirici maske olarak satılıyor.

arkadaşlar bende fulirim yağ kullanıyorum 3 kutudayım henüz bir değişiklik yok kutu bitsin almiycam artık büyütmedi 1 santim bile hamilelikten dolayı yumuşamıştı göğüslerim sonuç sıfır bende botabella almayı düşünüyorum acaba işe yarıyormu gerçekten

yaa gercekden 3 kutusu fayda etmedımı hıc hemde cok ılgınc ya bende buyutucu yag kullandım bı sıse ama afark ettı yıne bende farklı marka benımkı ama bunyeye goremı acaba?

kızlar yaa bence yağsız masaj yapınnn

cnm yagsız derı tahrıs olur hem malum havalar sıcak bıde terlıyo devamlı bunun uzerıne ovarak masaj fena yapar yanı hem yag kolaylık verıyo ben bebek yaglarını kullanıyorum artık rahat oluyo masaj yapmak kokusuda guzel hemopuyorumnanaktan

nez cim sen bonviva kullandın sanırım fisfisfis bence bünye ile alakalı zaten tamamen düz göğüs pek büyümez diyolar -tatlicadiarzu- benim öyle değil Allah'tan vereliniortak bonviva kullanmak için 18 i bitirmen gerekiyor mu ?

X