İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Can Dündar'ın Yorumuyla İkizler

ben de ikizlerimmmmm :teytey:

bu arada bişi sorabilirmiyiimmmm Can Dündar 12 HAziran doğulmumuymuşşşşşş
aynı gün doğmuşuz :dance: ay pek bi garip!! hissettim kendimi yerimseniben

çok güzel tam ikizlerlik yani kendimi gördüm ve o kadar çocukça o kadar güzel yazılmışki insan glümseyerek okuyor çok teşekkürler paylaştığınız için

bizi tam anlamıyla ifade etmiş teşekkür ediyorum bana kızan yakınlarım mutlaka okumalı

çok güzelmiş Can Dündar ın bu yazısını okumamıştım çok teşekkürler=)

işte ikizler bu olsa gerek..anlamak isteyenler bizi,okusun dicem ama ikizleri anlamak cidden zor =)

ben de kendimi buldum bu yazıda fakat bu durum beni yoruyor.hiçbir yerde mutlu olamıyorum,ve hep kararsızlık yaşıyorum.meraklı olduğumuz için her yerde elimiz kolumuz olur ama dediğim gibi biraz da kararlı olabilsek:uhm:

yaaa ne kadar güzel anlatmış aynı ben

nasılda güzel anlatmış bizi üstad. ıçimde tepişen 2 farklı insanı bu kadar iyi kimse anlatamazdı. Yaşayan anlıyor sadece galiba.

bu yazıyı çok begeniyorum çünkü bizi anlatıyorrrrrrrrrrrrrrrr süperrrrrrrrrrrrr varmı başka burçlarda böyle anlatım ben denk gelmedim bakın burdada özel olmamız çımış öne teşekkürler CAN DÜNDAR

Harika ya, bu kadar mı güzel ifade edebilir.. Ben de bir haziran doğumlu olarak ağzım açık bir şekilde okudum bu mükemel yazıyı..

:lepi:bir ikizler bu kadar güzel anlatalıbilir. Can dündar süpersin tüm ikizler gibi...:lepi:

iyiki zekiyiz iyi ikizleriz diyorum:nazar::KK4: ve eklemek istiyorum çift karakterlilik kötü bişi değilidir bunu bide yakınlarımız anlasa :KK9:

akşam oturayım televizyon karşısına... bir kanalı izlerken, ille
öbüründe ne olduğunu merak ediyorum; orada da aşağı yukarı aynı şeyi göreceğimi
adım gibi bilmeme rağmen...bir şehirde yaşarken, diğerinde aklım; o
şehirler ki, çok da farkı yok birbirinden...doymak bilmez bir çocuk gibiyim;
yetinemiyorum. islığım, bütün şarkıları aynı anda çalmak istiyor;
uçurtmam, kainatın tüm semalarında birden kanat çırpmak...
gemlenmez bir merak duygusu, "her yemeği tat," "her çiçeği kokla" diye
ha babam kamçılıyor beni...telaştan ne tadını ayırt edebiliyorum
yemeklerin,ne kokusunu çiçeklerin... her akarsuya karışıp gitmek geliyor içimden;
hangisine karışsam, gözüm ters akıntıda... halbuki her akarsu, aynı
denize karışıyor sonunda...sinemadaysam gelecek filmi, izleyeceğimden daha fazla merak ediyorum;
ki onun da sonu aynı, biliyorum. hangi mektubu açsam, açılmayan için
meraklanırım... kulağım çalacak telefonda; en sıkıldığım anda dahi
gelen telefonlardan... kış boyu baharı iple çekmişken... şimdi sonbaharı
özlemem neden?..

Can DÜndar..

Yazılarını seviyorum...

AYnı ben Biri kalk gidelim diyor öbürü otur ne işin var diyor...

Dengesiz mi oluyoryuz bu açıdan... Anlayabilseler keşke...Keşkeler iyikiler yerine alsa :)

Bir taraf severken bir tarafın kızması ...Tutarsızlık mı olur Türkçemizde..Anlam vermek kendi açımdan güç...

Anlaşmak Kolaydır ikizleri ama onun uyumlu yapısını yanlış anlama yeterki. Çok hassasdır kırılırsa dikenlerini sana yöneltebilir bir kirpi gibi..Ama bir kedi kadar da sevgi ister başını okşasan yumuşar...Ama yine bir kedi kadar bir anda patide atabilir. Yeterki içten sev...O ona yeter...İkizler İşde İki yönüde sevgiye hasrettir. Onun için merhamaet ve dürüstlğk önemlidir.. Hiç değilse suskun ikizler için :KK70:

X