Güneş Kremleri Güneş Yanıklarım Için Ne Yapabilirim?

Güneş kremleri, bronzlaşma

fourth_month

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
46
0
yanioruuumm:çok üzgünüm: dün havuza gittim,beyaz tenliyim. bi yandim ki sormayin gitsin,pembe panter gibi oldum:KK43: gece yatmadim hiç.noooooolur bi çare,bephanten plus krem sürüyorum.ama hiç fayda etmiooo,çokk aciooo:'(.. bildiginiiz bi karisim fln var mi???

Anestol pomad ve silverdin krem kullan bu ikisini karıştırıp kullanabilirsin. anestol ağrını alır diğeri zaten yanık tedavisinde kullanılıyor. (Ya bir de zeytinyağını deneyebilirsin o da iyi gelir.) Sağlıkcıyım güvenebilirsin :) GEÇMİŞ OLSUN CANIMa.s.

+1 ayrıca ben anestolu her şeye kullanıyorum desem yeridir. arı soktuğunda bile işe yaradı. onun ağrı kesici özelliği var sanırım. sağlıkcımız daha iyi bilir tabi de yerimseniben

Ben geçen sene arko' nun güneş sonrası losyonunu sürmüştüm ,hem cildim nemlenmişti, hemde çabuk iyileştim ve bronzluğu uzun süre korudu...

arkadaslar hepinize çok tesekkür ederim,silverdin krem kullanıyorum,eczane de bulamadım paza pazar...acisi biraz azaldi da kasinti basladi.ama nasil bi kasinti:KK43:( çildirmak üzereyimkafamçokkarıştı Allahim nie bukadar acili bi sekilde bronzlasiyorum:KK43:((((((((

Nivea Sun Anti-Age Güneş Kremi GKF 30 - 19.62 YTL
alintidir
kullanan arkadaslar var ise bilgi ekleyebilirler yerimseniben

X