Hangi Vitamini kullanıyorsunuz?

boncuk2334

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
496
2
39
selam arkadaşlar.düzenli olarak kullandığınız ve tavsiye edebileceğiniz bir vitamin hapı varmı?mümkünse vitamininizin size sağladığı faydaları da yazarsanız sevinirim.örneğin:yorgunluğu gideriyor,iştah açıyor...

kesinlikle ve kesinlikle Pharmaton derim ve tek de gecerim 2 aydır kullanıyorum banada arkadasım tavsiye etmıstı... gercekten, yorgunluk konsantre eksıkliği tamamen bitmis durumda... kullanın derım.. netten de araştırabılırsınız hıcbır yan etkısıde yok.

kesinlikle ve kesinlikle Pharmaton derim ve tek de gecerim 2 aydır kullanıyorum banada arkadasım tavsiye etmıstı... gercekten, yorgunluk konsantre eksıkliği tamamen bitmis durumda... kullanın derım.. netten de araştırabılırsınız hıcbır yan etkısıde yok.

çok teşekkür ederim

vitamine ne gibi şikayetlerin için ihtiyaç duyuyosun bilmiyorum ama. ben aşırı yorgunluk ve halsizlik için gittim doktora. aktibol kullanıyorum 1 aydır çok iyi geldi. ama doktor tavsiyesiz vitamin de olsa kullanma derim. geçmiş olsun

geçen gün bir vitamin önerdiler ve aldım.ismi one a day maksimum.fakat bana dokundu galiba.ilacı içince midem delinir gibi oldu.bişeyler yiyince geçti.fakat ertesi gün mide bulantısı(istifra)ve bağırsak bozukluğu oldu.bu ilaç hakkında yorumu,bilgisi olan varmı?

canım bence en iyi vitamini doktorun tavsiyesinde almandır ama yinede sen bılırsın.bana sözlum aldı yunanıstandan bayer ilaç firmasına ait ONE A DAY die bi markası var bu cocuk gecnç yaslı kadın erkek olarak grupları var bence internetten arastır ama kımse urununu kotulemez buda bi gercek.. sevgiler

ben pharmaton kullanıyorum.çok araştırıp öyle aldım.35 ytl kadar bişi.ama değer valla.gayet dinç oluyosun.birsürü faydası var canım.gogledan arat kendi siteside var.ordan öğrenebilirsin.

bende aktibol evicap kullanıyorumm
evicap e vitamini için aktibolude yazmış arkadaşşş

fazla e vitamini çok tehlikeli kafanıza göre vitamin hapları almayın derim
Zaten İnsanın ençok ihtiyaç duyduğu vitamileri gıdalardan alabirirsiniz Ülkemiz de yaz kış güneş var vitaminsiz değilsiniz merak etmeyin, yabancı ülkelerde kadın ve çocuklar fazla güneş görmedikleri için ve sürekli hazır gıldalar tükettikleri için vitamin hapı çok büyük sektör, ülkemizdede müthiş artış içinde
yapay vitamin almayın menopoz sonrakiler hariç tabiki

hazir bu konu acilmisken bende sormak istedim bende rejimdeyim yaklasik 1 senedir eh biraz vitaminsiz kaldim diye hap kullanayimdedim ama duydugum kadari ile bazi vitamin haplari kilo aldiriyomus onun icin baya oldu alali 2 yada 3 tane icmisimdir korkudan sizcede aldirabilirmi kilo benim vitaminin adi CENTRUM....

Slm arkadaslar bende yaklasik 1.5 ve 2 sene icerisinde once B komplexten basliyorum sonra C ve E / Ca/ bazen A aliyorum Dikkat edici sey sagliga etkilememesi gerekir. Her mersimde dogal yollarla yetismis meyve-sebzeleri kullanmak en iyisidir. Onceleri Vitaminin bu kadar onemli oldugunu anlayamamistim. Alirken dr konusmalisiniz.
JANVES cigim istersen bir dr konus.Benim elimde Vitaminler hangi durumlarda alinir nelere dikkat edilir bu hakkinda kitap var ama yeni de dr konusarak aliyorum. Dikkat et kendine iyi bak.

Kilo almıyomusunuz arkadaşlar vitamin kullanarak?Ben folik asiti bile bıraktım kilo alıyorum diye???*

[SIZE="3"][/SIZE]Elevit kullanıyorum..hem vitamin hem mineral eksiği için..bebek düşünüyoruz o nedenle folik asit ihtiyacımı da elevitten karşılayabileceğimi söyledi dr...
gayet iyi..tavsiye ederim..
süprizzzzz

geçen gün bir vitamin önerdiler ve aldım.ismi one a day maksimum.fakat bana dokundu galiba.ilacı içince midem delinir gibi oldu.bişeyler yiyince geçti.fakat ertesi gün mide bulantısı(istifra)ve bağırsak bozukluğu oldu.bu ilaç hakkında yorumu,bilgisi olan varmı?

ben one a day kullandım bir dönem bir zararını görmedim ama faydasınıda görmedim hiç bir değişiklik olmadı :1rolleyes:

hazir bu konu acilmisken bende sormak istedim bende rejimdeyim yaklasik 1 senedir eh biraz vitaminsiz kaldim diye hap kullanayimdedim ama duydugum kadari ile bazi vitamin haplari kilo aldiriyomus onun icin baya oldu alali 2 yada 3 tane icmisimdir korkudan sizcede aldirabilirmi kilo benim vitaminin adi CENTRUM....

Centrum bi zamanlar benim iştahımı çok açmıştı, dikkatli kullanmanı tavsiye ederim. Bvitamini ağırlıklı olanlar iştah açıyor. Bende şimdi solgarın bayanlar için olan vitaminine başladım, 3 tane içtim toplam henüz etkisini görmedim.

Alıntı:
boncuk2334´isimli üyeden Alıntı

canım sen bu ilaci tok karnına içeceksin aç karnına içememelisin agır gelebilir midene zatende ole olmus anlasılan bana sözlüm getirmisti yunanistandan yalnız benmkisi max. deil neyse sabahları kahvalti yaptıktan sonra içmeye başladım düzenli yemek yeme ihtiyacı duyıyorsun bende fayda mı desem zarar m bılmıom benım boyumu uzatmaya baslayınca kestım bende hapı içmekten zaten sözlüm 5cm uzun benden onuda gecmeyeyim dedim ha bu arada benim boyum 1.82 boyuma gore kılom az oldugu için vucutta celımsız yanı çok çabuk hasta oluyordum o yuzdne içiyordum iyi geldi diyebilirim tek sorun boyumu uzatması oldu..sevgiler.. :nazar:

X