Estetik ameliyat olmak isteyenlerin dikkatine

lalin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
44
0
merhaba arkadaşlar
pek çoğumuz ameliyat sürecinin nasıl olacağını, sonrasında gün gün değişimleri merak ederiz.
özellikle ameliyat öncesi sonrası fotoğrafların bir kaç ay sonrasını yansıtması, biz pek meraklı bayanları tatmin etmez ( en azından beni tatmin etmiyor hehe)

güzel bir internet sitesi buldum.

buradan any prosedure kısmından ilgilendiğiniz alana tıklayıp ameliyat olan hastaların gün gün fotoğraflarını görebilirsiniz ( hatta kimisi abartıp her gün çekmiş yollamış) yanında anahtar olanlara bakabilirsiniz isterseniz ama üye olmanız gerek. yok uğraşmayayım diyorsanız da yanında anahtar olmayanların üzerine tıklayın
her türlü ameliyatı buradan bulmak mümkün
çok faydalı bulduğum için sizlerle paylaşmak istedim
özellikle burun ameliyatı ile ilgilenen arkadaşlar nose surgery ,nose job, rhinoplasty kısmına tıklasınlar.

çok güzel bir site lalin, paylaştığın için teşekkürler
kızlar birşey sormak istiyorum. ben birkaç kişinin önce sonra resimlerine baktım da. çok da iyi yönde bir değişiklik göremedim açıkçası. bence kesinlikle türkiyede doktorlar bu işi daha iyi yapıyor. siz ne dersiniz

çok güzel bir site lalin, paylaştığın için teşekkürler
kızlar birşey sormak istiyorum. ben birkaç kişinin önce sonra resimlerine baktım da. çok da iyi yönde bir değişiklik göremedim açıkçası. bence kesinlikle türkiyede doktorlar bu işi daha iyi yapıyor. siz ne dersiniz
canım türkiyede görebileceğimiz önce ve sonrası resimler var mı ?bildiğin bir site adresi falan .ben de hiç rastlamadım..görmekte fayda var aslında.
daha doğrusu muayeneye giden arkadaşlara doktor çeşitli öncesi ve sonrası resimler gösteriyor mu.görenlerin yorumlarını alabiliriz.

internette resimlerin yayınlanması yasak artık bildiğim kadarıyla. o yüzden doktorlar sitelerine koymuyorlar hasta resimlerini. ama nazım çerkeş, barış çakır, ismail kuran ve yakup avşarla mail aracılığıyla görüştüm. (yakup bey ve ismail bey' le yüzyüze de görüştüm gerçi) maille bana hasta resimlerini gönderdiler. sende isteyebilirsin bence ilgilendiğin doktordan.

valla arkadaşlar bu siteden hastaların gün gün değişimlerini gözlemlemek için yararlandım.
hastanın beklentisi de çok önemli. kimisi dayatıyor böyle burun istiyorum diye. belki sitedeki hastaların da öyledir. bize hoş gelmeyen onlara güzel gelebilir.sitede beğeni olarak 5 üzerinde ortalamalara baktığınız 4 gibi bir rakam çıkıyor.
ama burun ameliyatlarının türkiye de daha iyi yapıldığı aşikar. çünkü genellikle burunlarımız sorunlu, kemerli..bildiğim kadarıyla türkiye'de en çok yapılan estetik operasyon rinoplasti.
türkiye'de ameliyat öncesi sonrası fotoğraflar yayınlanmıyor artık. eskiden yayınlanıyor diye biliyorum. fakat bazı doktorlara mail atarsanız size ameliyat öncesi sonrası fotoğraflarını gönderebilirler. bazı doktorlar da bunu etik bulmuyor hasta fotoğrafı göstermiyor.

lalin paylasimin cin tsk de kiz aksam aksam basim döndü Acaba olsammi demeye basladim oysa kararimi verip doktorumla görüsüp gün bile ayarlamisdim korkunc geldi bana ya acisi simdiden yüregime oturdu:)

lalin paylasimin cin tsk de kiz aksam aksam basim döndü Acaba olsammi demeye basladim oysa kararimi verip doktorumla görüsüp gün bile ayarlamisdim korkunc geldi bana ya acisi simdiden yüregime oturdu:)

qamzem korkun olması son derece normal..özellikle ben de orada bazı fotoğraflarda şoka uğramıştım hele bi hasta vardı gözaltındaki morluklar 1,5 haftada anca geçmişti. ama onun dışında pek çok hasta 2 günden itibaren evinde fotoğrafını çekecek kadar kendini iyi hissetmişti:)benim ağrım sızım olsa onları düşünemem bile:)
arkadaşlar şimdi şöyle bişey var. her burun farklıdır ve problemleri de farklıdır. örneğin atıyorum burunda hem septum eğriliği varsa hem konka büyümesi varsa hem burun ucu çok genişse bilmemneyse elbette yapılacak ameliyat, kullanılacak teknik farklı olacaktır.
üstelik bizim türkiyedeki estetik cerrahlar için burun ameliyatları çıtır çerez:) artık alışmış adamlar. en çok yapılan ameliyat bu çünkü bildiğim kadarıyla.
o yüzden doktorunuza güvenmeniz son derece önemli. lütfen dikkatli olun doktor seçiminizde ve lütfen kafanızdakileri doktorunuza iyi anlatın. iletişim çok önemli:)
ben şimdilik ameliyat olmaktan vazgeçtim. burnum öyle aman aman sorunlu değil. ben kafaya takıyorum sanırım biraz:)ama gerçekten işte bu dediğim bir doktor bulursam hiç düşünmeden olurum:)
şimdiden geçmiş olsun:)

tsk ederim lalin cim de insan yinede düsününce korkuo:)
helede tr de olmayinca buralarda ne kadar güvenilir bilinmiyor arastiriyorum habire ama beni tatmin edici bir aciklama bulmus degilim dedigin gibi güvenmeden de düsünmücem öyle bir sey

sevgiler

Lalin tesekkurler bizimle siteyi paylastigin icin. Sitedeki karin ameliyatlari frankestayn in yeniden yapilandirilmasi gibi. Korku filimlerini aratmaz herhalde. Ben istanbulda gecen ay 3 doktorun liposuction hasta fotograflarini gordum ameliyat sonrasi hem guzel farklar vardi hemde bu kadar urkutucu morluk silik yoktu. Birtanesine cok morarmis bu hastanin bacaklari demistim ama hem yasi ilerlemisti hemde cok yag alinmisti o bile bunlarin yaninda masum kaldi yani.

ayyy bu sitedekiler nasıl böle yaa
çok kötü karın ameliyatları yapmışlar bendede çatlat bende yaptırmak istiyodum umarım tr de böle diildir :KK43:

Merhaba arkadaşlar, ben bu siteye yeni üye oldum ameliyat olduktan sonra ben de burun ameliyatı oldum 15 gün oldu, hiç ağrım sızım olmadı ama gözlerimde aşırı derece kanlanma ve özellikle sağ tarafımda şişme halen devam ediyor bu kanlı gözlerle bir yere çıkamıyorum burada takip ettiğime göre pek fazla kişide göde kanlanma olmamış doktorum geçer diyor ama ben çok kötü hissediyorum kendinmi benim gibi problemi olan varmı bu kanlanmayı daha çabuk gidermek için ne yapabiliri acaba . Biraz daha dışarı çıkamzssam kendime or gelicem bu gidişle..görüşlerinizi bekliyorum..

X