Doğuma Hazırlık Kolay Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

AYSEL26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2007
55
3
Işte Size En Kolay Yoldan Cinsiyet Tahmini Kaç Kişiye Sordumsa Hep Ayni Cevap Sanki Doğru Gibi

Göğüs Uçlari Erkenden Hatta Ilk Aydan Kararmaya Başlayanlar Erkek Karama Yoksa Büyük Ihtimalle Kiz Tabi Herşeyin Iyisini Rabbim Bilir

benimkisi oldukça koyulaştı...ama henüz cinsiyetini öğrenemedik... 2 hafta belli olacak. ben de bu genellemeyi doğrulayacakmıyım bakalım:)

selam.ben yeni üyeyim.burası çok eğlenceli.mohini seninde inşallh allah gönlüne göre verir.önemli olan sağlıklı olması.ama bi seçim yapmak zorunda klasaydın ne olmasını isterdin?

selam.ben yeni üyeyim.burası çok eğlenceli.mohini seninde inşallh allah gönlüne göre verir.önemli olan sağlıklı olması.ama bi seçim yapmak zorunda klasaydın ne olmasını isterdin?

benim ilk bebeğim olduğu için erkek de kız da çok heyecanlı olacak... ama gebe kaldığımı öğrendiğimden beri hislerim nedense erkek olduğunu söylüyor... üstelik psikolojik mi bilmem ama ortaya atılan hurafelerin çoğu (karnın şekli,çin takvimi, ultrasondaki fotonun şekli vs. çok söylenti var cinsiyet tahmini konusunda, duymuşsundur) bu yönde... kız olursa hepsini yalanlayacağım zaten:) sonuçta dediğim gibi ikisi de çok heyecanlı olacak bizim için...

merhaba ben 6 aylık hamileyim göğüs uçlarım pembe ama oğlum olacak.bence yanlış çünkü ilk oğlumda da aynısıydı.

benim göğüs uçlarım büyüdü ama kararma yok daha benimkisi kız artı ye ekşiyi çıkar ayşeyi ye tatlıyı çıkar hakkıyı derlerye limonu kabukları soyupta yıyorum resmen ama bır o kadar cokta tatlı yıyorum yemeyle alakası yokmus

benimde il zamanlardan kararmaya başladı kızım olacak hayırlısyla

Işte Size En Kolay Yoldan Cinsiyet Tahmini Kaç Kişiye Sordumsa Hep Ayni Cevap Sanki Doğru Gibi

Göğüs Uçlari Erkenden Hatta Ilk Aydan Kararmaya Başlayanlar Erkek Karama Yoksa Büyük Ihtimalle Kiz Tabi Herşeyin Iyisini Rabbim Bilir
Evet benim 2 oğlumda da bu şekil oldu.gebeligimi öğrendiğim ay kararmaya başladı ablam 2 kızında da pembe idi doğuma kadar

Ilk oglumda goguslerin hem karardı hemde etrafı da kullar çıktı ama bu hamileliği m ilk hamileligimin tam tersi herşey ve yine erkek:KK47::KK47::nazar: yani inanmayın hiç bir şeye göstermedi cinsiyetini. beta hcg şu yüksekti cillendim mide bulandim ve uykuda oldum resmen ama sonuc ayni

X