Selülit Philips Cellesse Vakumlu Masaj Aleti

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

tansa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2007
30
0
[arkadaşlar aranızda philips cellesse vakumlu selülüit masaj aleti kullanan varmı?
süper faydalı bir şey benim arkadaşım kullandı masaj yapmadan önce selülüit kremi kullandı daha sonra aletle masaj yaptı ve kızda selülüitten eser kalmadı
bende kullanıcam bilgilerinize arz olur
seneye allah kısmet edrse en azından selülüitlerimden kurtulayım bari çatlakların gideceği yok baksanıza yerini fazlaca beğendi galiba

evet.ben de de aynı alet var.selülite karşı birebir çözüm diyebilirim.üstelik her zaman elinin altında.kremler gibi bitmiyor yani.önerebilirim

sevgili arkadaşlarım bu masaj aletinden başka kullananlar varsa sonuçları lütfen bizlerle paylaşsın alma taraftarıyım en azından kaç kişi memmun öğrenmek istiyorum:sm_confused:lütfen

ben memnun kalınca kız kardeşime de anlattım.ben deki farkı görünce hak verdi bana .o da aldı.ben yıllar önce 300ytl küsürata almıştım.şimdi fiyatları ne kadar bilmiyorum..

annem almıştı yıllar önce. varisi olanlar kullanmamalı diye duymuş evde yatıyordu. benim selülitlerim azdı birkaç ayda. birkaç gün sonra annem bana misafirliğe geliyo bu aleti de getiricek. artık düzenli kullanmayı düşünüyorum. masaj sırasında krem yağ sürülmüyormuş. yani kuru kuru bununla masaj mı yapılmalı? masajdan sonra mı yağ gibi şeyler sürülmeli?
kullanan fikri olan yok mu yardım edin bayanlar. genç yaşta selülit sahibi oldummafoldumben

ızmir'de Agora'da philips magazasına sordum,soran çok kişi var 10 gün içinde gelecek diyorlar.
Fiyatı hakkında bilgi almak istedim,kaça satacaklarını kendileri de bilmiyormuş.

annem almıştı yıllar önce. varisi olanlar kullanmamalı diye duymuş evde yatıyordu. benim selülitlerim azdı birkaç ayda. birkaç gün sonra annem bana misafirliğe geliyo bu aleti de getiricek. artık düzenli kullanmayı düşünüyorum. masaj sırasında krem yağ sürülmüyormuş. yani kuru kuru bununla masaj mı yapılmalı? masajdan sonra mı yağ gibi şeyler sürülmeli?
kullanan fikri olan yok mu yardım edin bayanlar. genç yaşta selülit sahibi oldummafoldumben
kuru cilde uyguluyorsun.
öncesi veya sonrasına krem veya yağ uygulanmıyor...

biz de vardı annem kullandığını ve hiç bir etkisini görmediğini sölüodu yine de merak edip bi gün kullandım bacaklarım bayağı kızardı canım acıdı annemin söledikleri de etkiledi bi daha hiç yapmadım ama madem etkisini görenler var bnde kullanayım bari etkisini görürsem bildiririm opuyorumnanaktan

ben de 2 gündür kullanıyorum bu vakumlu masaj aletini. düzenli kullanmaya karar verdim bakalım ne sonuç çıkacak. şuanda selilütlerim azmış durumda.ohaoldumsmile

Selulit masaj aletinden bende de va yillardir dolapta duruyor.duzenli kullanilirsa faydasi olacagina inaniyorum.bugunden itibaren basladim.bakalim 1 ayda etkisini gosteriyormus. 2 gunde bir 10-15 dakika yapacagim.faydasi olursa burdan paylasirim.ayni zamanda titresimli kemerde kullaniyorum.basen bolgesi icin.

netten bakindim ama resim bulamadim
rica etsem acaba bu masaj aletine sahip olanlariniz resim ekliyebilirmi?

simdiden tesekkür ederim

selam ve dua ile

Arkadaşlar nerden aldınız bu aleti ve sahte orjinal diye bişey mi var ? Bana da yardımcı olun

merhaba arkadaşlar bende aldım bundan ama 1 kere denedim çok üşendiğim için. bu resimdekinin aynısı benimki. küçük olduğunu bakmayın süper vakum yapıyor.

$ehero.jpeg

ben de bir internet sitesinden sipariş verip aldım ama üşendim kullanmaya. Ciddi anlamda kullanıp faydasını gören oldu mu? Çünkü lpg yaptırdığım yer de inadına kötü bir duruma sokabilir diye de duymuştum. Bu konu da bana yardımcı olabilecek bir cevap alabilirsem sevinirim.

sonuçlar hakkında yorum yazacak arkadaşlar var mı? Lütfen bilgilendirsinler bizi. Bende de var alet, internetten almıştım ama üşengeçlikten kullanamadım gitti. Belki gaza geliriz. :)

evet arkadaşlar ben de almak istiyorum ama net bir cevap bulamıyorum işe yarıyor mu yaramıyor mu ?
Lütfen üşenmeyip kullanın yada bana gönderin ben kullanayım:KK1:

şu an piyasada sıfırı bulunmuyor ancak 2. el bulmak mümkün. Acaba kullanıp memnun kalan varmı

X