Kısa Sürede Daha Uzun Tırnaklar

merwe74

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2007
5
0
37
Flormar Nail Care Max Growth İtem:09 - pembe şişe.
Buraya Uzun uzun yazmaya gerek duymuyorum. Sadece bir alıp deneyin hiçbir şey kaybetmezsiniz, fiyatı da oldukça uygun. Kısa bir sürede tırnaklarınızın 2 kat daha hızlı uzadığını göreceksiniz.a.s

Önemli deil her zaman =) Bu arada Sally Hansen'ın ''Nailgrowth Miracle/Salon Strenght'' diye de bir ürünü war; tırnakları 5 günde %30 daha hızlı uzatıyor. Fiyatı 29.50 Ytl. Daha Kaliteli bir şey isterseniz bu ürünü de kullanabilirsiniz.

Daha yavaş uzaması için ne sürmek gerekir ki valla benimkiler öyle hızlı uzuyor ki tırnak kesmekten helak oluyorum bir bakıyorum iş yapamayacak hale gelmiş düşünüyorum ben bunları daha dün kesmiştim nasıl böyle uzadı hemen diye,bu arada uzun tırnak kullanamıyorum ondan bu şikayetim.

Daha yavaş uzaması için ne sürmek gerekir ki valla benimkiler öyle hızlı uzuyor ki tırnak kesmekten helak oluyorum bir bakıyorum iş yapamayacak hale gelmiş düşünüyorum ben bunları daha dün kesmiştim nasıl böyle uzadı hemen diye,bu arada uzun tırnak kullanamıyorum ondan bu şikayetim.

BENDE UZUN TIRNAK KULLANAMIYORUM.
EE MALUM EV İŞİ, YEMEK DERKEN UZUN TIRNAK BAŞA DERT OLUYOR.

BU ARADA BENİM TIRNAKLARIMDA SAĞOLSUN BU KONUDA BANA ÇOK YARDIMCI...
HİÇ UZAMIYOR...
BAZEN BİRAZ UZATAYIM DİYORUM, NE MÜMKÜN ONLAR UZAYANA KADAR HEVESİM KIRILIYOR.

BU ARADA PAYLAŞIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM Merwe74

Aynı durumdayız şekerim... Ben bir çözüm bilmiyorum ama tek çare kesmek ya da törpülemek. Hele bazen bir olaya sinirli olunca o kadar dipten kesiyorum ki günlerce canım yanıyor

pembe şişe demişsin canım; bendede flormarın farklı besleyici ojeleri var pembe bitanesi ama üstünde Q10 yazıyo yani senin söylediğin değil sanırım ama okdr bakarım ojelere başka bi pembede görmedim..

pembe şişe demişsin canım; bendede flormarın farklı besleyici ojeleri var pembe bitanesi ama üstünde Q10 yazıyo yani senin söylediğin değil sanırım ama okdr bakarım ojelere başka bi pembede görmedim..

merwe74'ün dediği ojeler tekli kutularda satılıyor. tırnak uzatıcı dersen yardımcı olurlar canım yerimseniben

aynen ya:çok üzgünüm:

Sen millete nisbetmi yapıyon kız:mymeka: Biz uzasınlar diye uğraşıyoz hanım uzamasın diye,otur ye o zaman:Roflol::Roflol::Roflol: Bu arada sana cevap yazmayı özlemişimŞeniz

walla tırnak kesesiye kadar canım çıkıyo düzgün oldumu bilmem ne bide uzatmak için paramı verecem zaten uzun tırnaktan nefret ediyorum bile diyebilirim

sık sık ellerinizi yıkayın günde 10 defa fln, suda bekletin yani.. uzun süre suyla temas edince hızlı uzuyolar aynı saçtaki mantık. sonuçta saç ve tırnağın yapıtaşı aynıdır. Mesela ben tatile gidip de ger gün denize girdiğim zamanlarda, tırnak yiyen biri olmama rağmen, ertesi gün hiç yememiş gibi uzardı. Tırnak yemek demişken, bu orunu yaşayanlar varmı ben ne yapam kurtulamadım da.. acı oje hak getire çünkü unutuorum ağzıma götürüorum yine... en son ameliyat eldiveniyle geziodum ama bakalım....

tırnaklarım hiç uzamaz ve çok yumuşak olduğu için hemen kırılır kısayken bile 4gündür Sally Hansen'ın ''Nailgrowth Miracle/Salon Strenght'' i kullanıyorum ve şimdi bile fark edebilir derecede güçlendi ve uzadı tabiki çok uzun değil ama fark yarattı kesinlikle kullanmaya devam edicem 10-15gün içinde büyük değişimmler bekliyorum:teytey:

Flormar Nail Care Max Growth İtem:09 - pembe şişe.
Buraya Uzun uzun yazmaya gerek duymuyorum. Sadece bir alıp deneyin hiçbir şey kaybetmezsiniz, fiyatı da oldukça uygun. Kısa bir sürede tırnaklarınızın 2 kat daha hızlı uzadığını göreceksiniz.a.s

Önemli deil her zaman =) Bu arada Sally Hansen'ın ''Nailgrowth Miracle/Salon Strenght'' diye de bir ürünü war; tırnakları 5 günde %30 daha hızlı uzatıyor. Fiyatı 29.50 Ytl. Daha Kaliteli bir şey isterseniz bu ürünü de kullanabilirsiniz.

tavsiyeleriniz için teşekkürler kızlar.Ben uzamasından çok güçlenmesini istiyorum.Bunlar güçlenmesine de etki ediyo mu?

Dün aldım ben de bugun sürdüm umarım işe yarar :):) her gün mü sürmek lazım üzerinde her gün yazmıo ama

X