Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Kaynak Yaptiranlarin Paylasim Alani

Forumda yorumlarınızı okudum. izmirde boncuk kaynak yaptırmayı düşünüyorum. forumda hemen hemen herkesin kaynakla ilgili yorumları olumsuz.siz nerde yaptırdınız? hala memnun musunuz? tşk ederim..

hatay askeri hastanenin altında bir yere yaptırdım canım ben sorunsuzda kullandım şimdi kendi saçlarım uzadı şükür:KK16:

Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum... üç defa denedim üçündende memnun kalmadım

4 kere yaptırdım, ilk üçü boncuk kaynaktı, sonuncusu keratindi.
boncuk kaynak pek tavsiye etmiom, boncuklar sac aralarından görününce kötü bi görüntü oluşturuo,
sacını rahat toplayamıosun mesela..
keratin eger iyi de bi yerde yapılırsa cok güzel ve dogal duruo, tavsiye edebilirim:KK34:
benim keratin kaynagımı istanbul erenköy kuaförüm mustafa uzun yaptı, harika iş çıkartıyor..
istanbulda olanlara tavsiye edecegim tek yerdir mustafa uzun:KK34:

Bende Ankarada yaptırdım boncuk kaynak cok cok cok memnunum kaynağı takan kişi boncukları iyi ayarlarsa görüntü sıkıntısı olmuo e tabi buda işinin ustalıgına baglı gitmek isteyenlere Devin Kuaförü tavsiye ederim...

Uzun süredir boncuk kaynak kullanıyorum. Tek boncukla yapılıp ve çok dipten takılmadığı müddetçe sorun olmuyor. Yalnız kaynaklar çıkartılınca saçınız size seyrek geliyor:KK43:((

O zaman döküldü zannediyoruz. Ayrıca elimiz gür saça alıştığı için tuhaf geliyor.

Saça bakım yapıp ( krem_maske) kullandığımız zaman daha da iyi oluyor. Saç uzatamayanlar bence ara dönemi kaynakla geçirebilirler.

Ben memnunum, saçlarım uzuyor.

İşini iyi yapan bir yerde yaptırmak çok önemli.

canım ben 2009da nişanım için çıtçıt aldım hairbosstan gerçek saç dediler her işlemi yaptırabilirsin dediler ama saç hep ensemde karışıyordu meğer sonradan öğrendimki gerçek saça sentetik saç karıştırdıklarında oluyormuş o karışma yani benim o çıtçıt ya full sentetik yada karışık. :KK43: bi defada rengini açtırmayı denedim kuaforde saç keçe gibi oldu ve doğru dürüst açılmadı rengi yani hairboss deyince benim tüylerim diken diken oluyor.
benim saçlarım da kulak hizasındadır ancak hani olur ya böyle uzunlu kısalı asimetrik bi kesim öyle işte.

sevgili gulsah merhabalr,
bende hair boss tan cok dertliyim sana tamamen katılıyorum.
yaklaşık 5 yıldır kaynak yaptırıyorum bunun son 1,5 yılı da hair boss ta yaptırdım .önceleri gayet iyilerdi fakat iyice bozdular ve havalandılar.birde oranın sahibi adam bir ukala, hic sormayın.. kendini begenmisin teki.
bir kere arkadasımı kovmus dukkandan, nedenine inanamadım...kendi taktıgı kaynakların kesimini begenmemis ve "git nerede kestirdiysen orda yaptır" demis
ve biliyormusunuz kuaförde kendi gönderdigi biryer..
böyle insanların iş yapabildigine inanamıyorum, cok yazık
kendileri sacların 100% gercek oldugunu soyluyorlar ama malesef degil.benimde gittigim kuafor anladı bunu..
su cankayadaki dünya sac merkezi aklıma yattı.
izmirde baska önerisi olan varsa paylaşalım kızlar

kızlar, internette izmir için araştırma yaparken Pırlanta Saç Kaynak diye bir yer buldum..
karsıyakadaymıs..bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:
kızlar, internette izmir için araştırma yaparken Pırlanta Saç Kaynak diye bir yer buldum..
karsıyakadaymıs..bilgisi olan var mı?

izmirde kaynak yaptırmak isteyen arkadaşlar çok uygun fiyata kaliteli ve gerçek saçla kaynak yapılır..ayrıntılı bilgi isteyen olursa yardımcı olabilirim

merhabalar, bana özelden bilgi verirseniz sevinirim

keratinli kaynak ne boncuk kaynak ne? biri anlatabilir mi lütfen kafam karıştı. bende yaptırmayı düşünüyorum kaynak.

keratinli kaynak ne boncuk kaynak ne? biri anlatabilir mi lütfen kafam karıştı. bende yaptırmayı düşünüyorum kaynak.

konunun başlarını okursan orada hepsi detaylı anlatılıyor canım...

benim anladığım, çok iyi bir yerde yaptırırsan ve de şanslıysan kaynak yaptırmak mantıklı :)

arkadaslar mikro kaynak yaptiran var mi? varsa dusunceleri nelerdir ve mikro kaynak cikartildiktan sonra sacin durumu ne oluyor? zarar goruyor mu? saclarim uzundu kuafor hatasi yuzunden kestirmek zorunda kaldim cok mutsuzum bilgi verirseniz cok sevinirim. tesekkurler

Son düzenleme:
Arkadaşla bu boncuk kaynağı doğru yere yaptırmak çok önemli
ben yaklaşık bir senedir kullanıyorum
ortalama 2,5 ayda bir söktürüp geri taktırıyorum
dolaşma saçta dökülme olmadı:KK20:
kullanılan saç boncukların dizaynı çok önemli:KK9:
ve öyle abartılan rakamlardada yaptırmıyorum:KK34:
boncuk kullandığım belli bile olmuyor
ve ben dip boyamı bakımımı da yapabiliyorum engel değil
İzmir'de olan arkadaşlara kuaförüme yönlendirip yardımcı olabilirim:KK42:

lütfen beni bilgilendir 4 gün sonra izmirdeim :KK43::)

öncelikle herkese tekrar merhaba.
yaklaşık 6 senedir kaynk kullanan biri olarak evet bayagı tecrübeliyim. keratin evet çok zarar veriyor ve çok rahatsız edici. asla tav. etmiyorum. ben ilk keratin yaptırmıştım. sonra hep boncuk kullandım. ama boncuk kaynak demek saçıma zarar vermicek anlamına gelmyr. gerçekten çok iyi bilen bir yere yaptırmak gerekiyor. kesinlikle bu çok öenmli arkadaşlar. saçı takan işini iyi bilirse inanın saçlarınıza bişey olmuyor. tam tersine çok rahat uzatıyorsunuz saçınızı. kaynakları çıkarırken tabiki dökülme oluyor ama bu dökülme kaynaklıyken saçlarınız boncuklara sıkıştırılmış oldugu için normalde dökülmesi gereken saçlar arkadaşlar. boncuklar çıkınca size sanki saçlarınız çok dökülmüş gibi geliyor birden ama normal dükülen ve boncukta sıkışan saçlar. benimde saçlarım zayıf ve çok ince ama bir sorun yaşamıyorum. kaşınma huzursuzluk ve rahatsızlık batma yaşamıyorum. tabii bu saçı takanla kaynagı yapanla alakalı. 1.5 senedir gittiğim kuaför bu işin ehli inanın. önceki yaptırdıgım yerlerde 1 haftda da çıkardıgım bile oldu. benim kuaförüm 400 450 civarı yapıyor. ama tabii ekstra şeyler isterseniz bilemem. yeri ataköyde int sitesi megs kuaför olarak yazın çıkıyor

eeeeeeeeeeeeeeeeee bu cokkk ıyııııııııııııııııııııı

kızlar benim saçlarım çok seyrek geçen gün kuaförde arkadaşımın saçını kestirirken sordum kaynak yalaım dedi ne kadara yaparsın dedim 800 tl dedi ben pek bilmediğimden piyasayı saçı sen getirirsen 200-250ye takarım dedi sizce bu fiyatlar nasıl

tutamını 2-3 tl yapıyorlar,100 tutam işçilikle 350 tl.bir çok ilde fiyat bu.kuaförün sana 800 demiş:) 250 diyerek çok iyi fiyat kırmış:)..bende bugün kuföre sordum.eşine yapmış.eşide kuaför.malum överek tavsiye ettiler.3 saattir internette araştırma yapıyorum.sonuç olarak vazgeçtim. neden derseniz banyoda yıkarken sorun yaşayacağım içi demir olacak ve diplerini iyi yıkayamayacağım. saçlarım doğal dökülme yaşayacak ve bıncuklardan dolayı farkedemiyeceğim,çıkarınca avuçla saçlarım inecek,o muhteşem görüntüden sonra kendi saçımla mutsuz olacağım.boncuklar saç telimi sıkacak ve saç tellerim oradan yıpranacak ve belkide kestirmek zorunda kalacağım.doktorlar saçı sürekli at kuyruğu yapmanın bile saçı havasız bıraktığını söylerken ,saça takılan lastiklerin bile saç teline zarar verdiğini belirtirken ben kafama 10-150 tane demir sıkıştıracağım ve saçlarım 4 ay öyle kalacak ve saçlarım yıpranmayacak ha.böyle bir mantıksızlığı yapmayacağım.akıllı olalım lütfen,seçimimizin sonucunu biz yaşarız.

bugün kuföre sordum.eşine yapmış.eşide kuaför.malum överek tavsiye ettiler.3 saattir internette araştırma yapıyorum.sonuç olarak vazgeçtim. neden derseniz banyoda yıkarken sorun yaşayacağım içi demir dolu olacak ve diplerini iyi yıkayamayacağım. saçlarım doğal dökülme yaşayacak ve bıncuklardan dolayı farkedemiyeceğim,çıkarınca avuçla saçlarım inecek,o muhteşem görüntüden sonra kendi saçımla mutsuz olacağım.boncuklar saç telimi sıkacak ve saç tellerim oradan yıpranacak ve belkide kestirmek zorunda kalacağım.doktorlar saçı sürekli at kuyruğu yapmanın bile saçı havasız bıraktığını söylerken ,saça takılan lastiklerin bile saç teline zarar verdiğini belirtirken ben kafama 100-150 tane demir sıkıştıracağım ve saçlarım 4 ay öyle kalacak ve saçlarım yıpranmayacak ha.böyle bir mantıksızlığı yapmayacağım.akıllı olalım lütfen,seçimimizin sonucunu biz yaşarız.

bende yaklaşık 1sene boncuk kaynak kullandım ve saçlarım mahvoldu kaynakları düzenli olarakta çıkarttırıp bakımını yaptırıyordum1 sene sonunda tamamen çıkardım saçlarım inanılmaz döküldü ve ben 1 sene geçti hala saçımı uzatmaya çalışıyorum,kaynak kullanırken çok güzel insan kendini çok iyi hissediyor ama sonrasını düşünürsek değmez..keşke hiç zarar vermeyen bir kaynak çeşidi olsada hepimiz rapunzel gb gezsek:)

Saçımn rengi farklı olsn diye 2 gün önce iki tane kırmızı kaynak taktırdım.Sadece 2 tane taktırmış olmama rağmen tararken ve yıkarken problem yaşadım. Diğer kaynak çeşitlerini bilmem ama boncuk kaynağı tavsiye etmiyorum.

Saçımn rengi farklı olsn diye 2 gün önce iki tane kırmızı kaynak taktırdım.Sadece 2 tane taktırmış olmama rağmen tararken ve yıkarken problem yaşadım. Diğer kaynak çeşitlerini bilmem ama boncuk kaynağı tavsiye etmiyorum.

bende bayram için sadece 50 tane taktırmayı düşünmüştüm sadece yan iki tarafa 25 25 bu yorumları okuduktan sonra vazgeçtim gibi saçlarım sarı ve biraz az hani gür durmasını istiyodum ne yapacağımı şaşırdım

X