Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Kaynak Yaptiranlarin Paylasim Alani

öyle de o da doğal durmuyor ki kendi saçın gibi olmuyor
Kaynakta kendi saçınmış gibi durmuyo ki özellikle bağladığın zaman hem daha maliyetli kaynak 3 ay da 1 çıkartırıp tekrar taktırmsn lazım dolaşmaması için o yüzden hepsini denediğim için çıt çıt en iyisi diyorum

Ankara da yaşıyorum saçıma kaynak yaptıracağım saçlarım ince telli ve çok zor uzuyor en sağlıklı kaynak hangisi ve ankara da Nerede yaptırabilirim ?

Kaynak kullanımı artık çok rahat bnm 5.kaynagim hepsini denedim boncuğu öneririm kesinlikle kaynakta kuafor un yapan kişi çok önemli bi tekniği var onun öyle yaparlarsa hiç bi sorun yasanazsiniz izmir de kuafor tavsiye edebilirim uygun fiyatli

kızlar benımde ucuncu yaptırısım ılkınde cok dolasmıstı acemı bırıne yaptırmıstım saclarım cokk az kalmıstı cıkardıgımda asla yaptırmm dıyordum sonra uzun saclıları gordukce ozendım gıttım tkrr yaptırdım ama daha özenli ve duzenlı kullandım cokta ıyı bıryere taktrımıstım tam 9 ay gıttı dolasmadan ve dusmedıler bıle pense ıle kendım soktum saclarımda uzamıstı gecen yaz tam saclarım kendıme gelmısken gıttım kırmızıya boyattım saclarımı her hafta boya sıkıldım sonra bakır yaptım olmadı sarı yaptım yaslı gosterdı psıkolojım bozuldu sıyah yaptım sonuc saclar yandı yıne kaldım kaynaga ve basa dondum saclar dugum uzayan saclarımda yoluyorum sınırden bu satırlarıda kaynaklarımı cıkarırken yazıyorum.yarın ılk ıım kuafore gıdıp saclarımı kısacık kestırmek ve sureklı bakım yapmak bırdaha kaynak mı aslaaaaaaaaaaaaa :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:
birbuçuk yıl olmuş bunu yazalı ve tam saçım uzamışken yine kaynaklıyım :KK47::KK48::KK70::KK70:

Kesinlikle bornovada ender kuafor kaynakta 1 numara 3745154 saçlarda çok kaliteli ve cok uygun

bayanlar bu kaynak saçı nasıl kullanıyorsun tam bir işkence. taktırdıktan 2 gün sonra nasıl geri çıkarttığımı bilemedim param da boşa gitti . 2 gün hiç bişeye odaklanamadım kafam zongladı yüzüm yanıyodu artık kafam bişeye sıkışıp kalmış gibi nefes almıyodu ki kendi saçın gibi de durmuyor kaynak olduğu belli oluodu tabi çok uzun saçı bilemem .

Yazılanları okudum ve çok kararsızım. Boncuk yapıp çok memnun kalan var ama çok yapay duruyor diyen de var. Keratin ya da mikro kaynak için de aynı durum söz konusu ne yapsam bilemedim :cry:

Kaynak perugu kuafore degil perukcuya yaptirmak daha faydali cunku kuaforun cok ilgi alani degil.

Kizlar keratin kaynakla mikro kaynak arasında kaldim. Hangisini tavsiye edersiniz ? Hangisi saca daha az veriyor sizce deneyen bilen varsa :)) birde iki yer bar aklimda biri bursada 100 gr mikro kaynagi 700 e yapiyor diğeri İstanbul da 150 gr keratin kaynagi 875 e yapiyor sizce hangisi daha iyi ?? Lütfen bi yorum yazin kizlar ikilemdeyim

kızlar düğünüm için bir günlük uzun saçlara sahip olabilir miyim nasıl yaparlar acaba. uzun süreli kullanmak istemiyorum saçı yıpratıyormış çok moralim bozuk kuaför saçımı kısacık kesti pislik

kızlar düğünüm için bir günlük uzun saçlara sahip olabilir miyim nasıl yaparlar acaba. uzun süreli kullanmak istemiyorum saçı yıpratıyormış çok moralim bozuk kuaför saçımı kısacık kesti pislik
saçların çok kısa ise çıtçıt kullanamazsın keratin yada boncuk kaynak yaptırman gerek o da kısa süre için gereksiz masraf olur

kaynak konusunda ihtisas yaptım sayılır :) boncuk kaynak fiyat olarak biraz daha uygun ama hiç belli olmasın isterseniz keratin kaynak yaptırabilirsiniz ama oda çıkarken biraz uğraştırıyor. hangisini tercih ederseniz edin ama benden size tavsiye bu işlemleri kuaförde yaptırıp neredeyse 2 kat fazla para ödemeyin ben ilk zamanlar kuaförüme yaptırdım sonra öğrendim ki hem saçları bana yüksek fiyata satıyormuş hemde takma işlemini yüksek fiyata yapıyormuş biraz geç oldu ama şimdi direk toptan satışta yapan bir saç merkezinden hem saçımı seçerek alıyorum hemde kendi salonlarında uygun fiyata taktırıyorum ki takma konusunda da kuaförlere göre çok daha profosyoneller izmirde yaşayıp kaynak yaptırmak isteyenlere rüyam saç dünyasını şiddetle tavsiye ederim

Arkadaslar meraba sacimda boncuk kaynak var daha taktıralı 2 ay oldu ama hemen hemen 3 cm asaga indi tekrar kullanmakta istemiyorum alisamadim kendim evde çıkarablirmiyim bunları ?

Arkadaslar meraba sacimda boncuk kaynak var daha taktıralı 2 ay oldu ama hemen hemen 3 cm asaga indi tekrar kullanmakta istemiyorum alisamadim kendim evde çıkarablirmiyim bunları ?
kendin çıkartamasanda herhangi birinden yardım alarak çıkartabilirsiniz fakat saçlarına zarar verebilirsinizde çıkartırken bence hiç uğraşma uygun bir kuaförde çıkarttır

150 lira diyolar kaynak cikarmaya ve sonra saca bakim da yapmiyolar sadece cikarma parasi ona o kadar para vercegimi onarici bakim urunleri almak daha mantikli geldi

150 lira diyolar kaynak cikarmaya ve sonra saca bakim da yapmiyolar sadece cikarma parasi ona o kadar para vercegimi onarici bakim urunleri almak daha mantikli geldi
Taktırmak kadar fiyat alıyorlar, komik... İnce uçlu bir pensen varsa, kendin yavaş yavaş çıkartabilirsin.Yalnız eğer saçında kalıntı kaldı ise narin narin temizlemeye çalış.Birde ilk anda topak topak saç gelecek eline, kel kaldım diye panik olma.Normalde dökülmüş olan ama kaynaktan dolayı atılamamış saçlar onlar.

Karga burun gibi bisey alip sacimi dusta kremledikten snra cikarmayi dusunuyorum hem karisiklik olmaz hem kirilmz bde ole kolay cikar gibime geliyo ?

Mrhaba kizlar izmirde yasiyorum guzel bi kuafor bulamadim hala kendime tavsiye edebilceginiz ombreyi ozellikle kaynagi gelinbasi ni guzel yapan kuaforler varmidir yardimci olursaniz sevirimmm

X