Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Kaynak Yaptiranlarin Paylasim Alani

Selam pembepanter:) bende izmirde yaşıyorum bornova Postane sokağında ender kuafor var kesinlikle denemeni tavsiye ederim ben çok memnunum

normalda takıldığı yerden 3 4 ay sonra cıkartılması gerekiyor çünkü saç uzuyor ve tabi her bir parcayı bir kac sacınızla birleştirerek sıkıştırıyorlar bu yüzden de 3 4 aydan daha uzun süre sacınızda kalırsa bi kac tel kopabiliyor ama kayda değer bi şey değil inanın.bende yeni yaptırdım ve o kadar memnunum ki neden daha önce yaptırmadım diyorum yani..keratinli ve boncuklu olarak ayrılıyor benimkisi boncuklu saclarımın rengide koyu oldugu için görünmesi acısından da sorun yaşamıyorum ve cok uygun bir fiyata yaptırdım kampanya da 300 ytl tüm saçı yapıyorlar ben sadece alt taraflara 30 adet taktırdım yeterli geldi sadece 75 ytl. az yerde yapılmasından dolayı bunu fırsat bilip cok ucuk fiyatlara bunu yapan insanlar war buna dikkat edin keşke kocaelide olsaydınız belki izmirde daha yüksektir fiyatlar ki hiç abartısız izmirden kalkıp buraya bile gelseniz zarar etmezsiniz sanırım çünkü her yer en az 600-1000 ytl arası fiyat biçiyor gerçekten verdiğim her kuruş helal olsun saçınız inceyse gayet güzel bir dolgunlaştırma yöntemi bu..
Canım ya ben bi yerde boncuk kaynak için, yatarken rahatsız ediyor başı diye duydum..sen kullanıyorsun madem.nasıl oluyor...bide canım bazı bayanların saçında bu görünen boncuklar var..gördüğümde ben bile rahatsız oluyordum. Seninki belli oluyormu..ya bide bana yazsan yaptırdığın yerin telini ...optumm

MeRB cnm evet bnde bazen görüyorum boncuklar belli oluyor o takan kişiden dolayi öyle oluyor onun özel bi takım sistemi varmış.vala bende batma falan olmuyor hiç yıllardır kullniorum bazı kişilerde bazen ilk gün baş ağrısı yapiomus ama sonuç güzel o kadarda olcak:) 2323745154 ender beyle görüş canm

MeRB cnm evet bnde bazen görüyorum boncuklar belli oluyor o takan kişiden dolayi öyle oluyor onun özel bi takım sistemi varmış.vala bende batma falan olmuyor hiç yıllardır kullniorum bazı kişilerde bazen ilk gün baş ağrısı yapiomus ama sonuç güzel o kadarda olcak:) 2323745154 ender beyle görüş canm
Teşekkür ederim canım :KK52:

İzmirde misin cnm sende git görüş Sinem bnm ismim yardimci olur sana

bende kullandım simdi cıkardım yaza yeniden takıcam mikro yaptırdım hani sacları dokuyor sac azalıyor falan derlerdi ama hic oyle durum olmadı aksine saclarım guzelde uzadı ben kocaeliden almıstım sacları hatta internetten de satıs yapıyor sacları harikaydı 3 defa kullandım aynı sacı hala saglıklı

bende kullandım simdi cıkardım yaza yeniden takıcam mikro yaptırdım hani sacları dokuyor sac azalıyor falan derlerdi ama hic oyle durum olmadı aksine saclarım guzelde uzadı ben kocaeliden almıstım sacları hatta internetten de satıs yapıyor sacları harikaydı 3 defa kullandım aynı sacı hala saglıklı
kaynak yapıldıktan sonra saç uzamaya devam ediyormu? yoksa dökülüyormu..

Uzuyor kaynagi cikartirken kopuyormus sanilan saclar gun icerisinde dokulen saclarimiz aslinda..kaynagin icinde kaliyor hepsi
siz nerde yaptırdınız acaba..benim saçlarım çok döküldüğü için sıfıra vurucam..5-6 ay sonrada eğer uzun olmasını istersem, kendi kestiğim saçlarımla kaynak yaptırmam mümkünmü diye araştırdım..mümkün olduğunu söylediler..
Ankarada güvenilir bi yer olsa iyi olurdu..

siz nerde yaptırdınız acaba..benim saçlarım çok döküldüğü için sıfıra vurucam..5-6 ay sonrada eğer uzun olmasını istersem, kendi kestiğim saçlarımla kaynak yaptırmam mümkünmü diye araştırdım..mümkün olduğunu söylediler..
Ankarada güvenilir bi yer olsa iyi olurdu..
Ben kocaelide yaptirmistim ankarada denk geldim bir kadin sormustu saclari oldugu halde 90 tane kaynagi 240 liraya takicaklarini soylediler cok pahali geldi bana piyasa boyleyse cok pahali acikcasi

arkadaslar kaynak yaptırmayı dusunuyorum ama boncukmu keratinmi karar veremedim. boncuk acıtıyor diyorlar uyurken fala alısma suresi uzunmus ilk kez yaptırıcam. keratinde sıcakta yada fönde erir zarar gorur diyorlar. siz hangisini yaptırdınız memnunmusunuz

arkadaslar kaynak yaptırmayı dusunuyorum ama boncukmu keratinmi karar veremedim. boncuk acıtıyor diyorlar uyurken fala alısma suresi uzunmus ilk kez yaptırıcam. keratinde sıcakta yada fönde erir zarar gorur diyorlar. siz hangisini yaptırdınız memnunmusunuz
Ben ikisinide denemiş biri olarak kesinlikle halka diyorum. Keratin kaynak belli bir sure sonra beyazimsi bir renk aliyor ve inanin bana halkadan daha çirkin duruyor. Keratin de yapisma olayi olduğu için cikarmasi çok zor oluyor cikarirken bir suru kendi sacim gitti ve kafam yolundu resmen. Ama halka kaynakta sadece dökülmesi gerekenler dokuluyor çünkü yapisma gibi iğrenç bir durum ve onun ardından birbirine yapismis saclari açma derdi olmuyor. Toka gibi cikariyorlar penseyle. Fiyat acisindanda halka daha iyi. Yatarken batma konusuna gelince boylei bir sorun iki kaynak çeşidinde de olmadi bende.gayet rahat uyuyorum.

Ben ikisinide denemiş biri olarak kesinlikle halka diyorum. Keratin kaynak belli bir sure sonra beyazimsi bir renk aliyor ve inanin bana halkadan daha çirkin duruyor. Keratin de yapisma olayi olduğu için cikarmasi çok zor oluyor cikarirken bir suru kendi sacim gitti ve kafam yolundu resmen. Ama halka kaynakta sadece dökülmesi gerekenler dokuluyor çünkü yapisma gibi iğrenç bir durum ve onun ardından birbirine yapismis saclari açma derdi olmuyor. Toka gibi cikariyorlar penseyle. Fiyat acisindanda halka daha iyi. Yatarken batma konusuna gelince boylei bir sorun iki kaynak çeşidinde de olmadi bende.gayet rahat uyuyorum.
halka dediginiz boncuk sanırım. aslında takan kisiye baglıymıs acıtıp acıtmaması yarım cm yada 1cm geriden takılmalıymıs. dipten takınca acıyormus birde micro kaynak dedikleri var onuda cok ovuyorlar gorunmemesi acısından. rahatlıgı acısından.ama kararsızım en cok kullanılan boncuk aslında

halka dediginiz boncuk sanırım. aslında takan kisiye baglıymıs acıtıp acıtmaması yarım cm yada 1cm geriden takılmalıymıs. dipten takınca acıyormus birde micro kaynak dedikleri var onuda cok ovuyorlar gorunmemesi acısından. rahatlıgı acısından.ama kararsızım en cok kullanılan boncuk aslında
Canim mikrodalga keratin de ayni sistem hicbir farki yok tek fark ismi. Biraz arastirirsan görürsün . yani dediğim şey mikro içinde gecerli

Benim saçlarımın ön kısmında mikro kaynak var,arka kısımlarında keratin kaynak.
Mikro ile keratin aynı. Sadece mikro kaynak keratin kaynağın yarısı kadar. Çok ince ve hiç belli olmuyor. Keratin kaynakta belli olmuyor aslında. Benim işlemi yaptırdığım yer keratini kendileri yapıyormuş tutmalara. Şeffaf bir renk,saçla aynı renkte. Bu yüzden hiç belli değil . Beyazlaşma falan olmadı,ikinci ücretsiz bakıma gittim dün bir sorun yok. Öyle sıcakta fçnde falan birşey olmuyor. Ama gurupta sıcak maşayı keratinin üzerine tutarsan zarar verirsin tabi. Normalde her işlemi yaptırabiliyorsun . Sıcak su zarar vermez. Fön zarar vermez,dip boyamıda yaptırdım birşey olmadı. Bu zamana kadar çıkmada olmadı. Hepsi yerinde :)
İlk taktırdıgımda üç gün diplerde biraz ağrı oldu,alışma süreci üç gün dediler. Gerçektende sonrasında geçti. Yatarken saçımı toplarken çok rahat,belli olmuyor. Kızıma kaynak yerlerin fotosunu çekip ekliyim buraya bak :KK66:
Boncuk aslında artık pek tercih edilmiyor. Saça daha çok zarar verir boncuk. Kopmalar yapar,saçın dibindeki görüntüsünüde sevmiyorum. Belli oluyor .. Eski bir yöntem ama uygun evet :)

Benim saçlarımın ön kısmında mikro kaynak var,arka kısımlarında keratin kaynak.
Mikro ile keratin aynı. Sadece mikro kaynak keratin kaynağın yarısı kadar. Çok ince ve hiç belli olmuyor. Keratin kaynakta belli olmuyor aslında. Benim işlemi yaptırdığım yer keratini kendileri yapıyormuş tutmalara. Şeffaf bir renk,saçla aynı renkte. Bu yüzden hiç belli değil . Beyazlaşma falan olmadı,ikinci ücretsiz bakıma gittim dün bir sorun yok. Öyle sıcakta fçnde falan birşey olmuyor. Ama gurupta sıcak maşayı keratinin üzerine tutarsan zarar verirsin tabi. Normalde her işlemi yaptırabiliyorsun . Sıcak su zarar vermez. Fön zarar vermez,dip boyamıda yaptırdım birşey olmadı. Bu zamana kadar çıkmada olmadı. Hepsi yerinde :)
İlk taktırdıgımda üç gün diplerde biraz ağrı oldu,alışma süreci üç gün dediler. Gerçektende sonrasında geçti. Yatarken saçımı toplarken çok rahat,belli olmuyor. Kızıma kaynak yerlerin fotosunu çekip ekliyim buraya bak :KK66:
Boncuk aslında artık pek tercih edilmiyor. Saça daha çok zarar verir boncuk. Kopmalar yapar,saçın dibindeki görüntüsünüde sevmiyorum. Belli oluyor .. Eski bir yöntem ama uygun evet :)
istedigim gorunmemesi en önemlisi o zaten birde boncukta rahat edemezsem bi gun sonra cıkarttırmak istemiyorum en mantıklı micro gibi geliyor ama bi gormek isterim resim koyarsanız :/

image.jpeg
image.jpeg
istedigim gorunmemesi en önemlisi o zaten birde boncukta rahat edemezsem bi gun sonra cıkarttırmak istemiyorum en mantıklı micro gibi geliyor ama bi gormek isterim resim koyarsanız :/
Canım,ekliyorum şimdi bir foto.. Normalde uzak Çek'im yapsam duruşunu daha iyi anlarsın aslında ama şu an dip boyam geldi,fönde yok o yüzden çok anlaşılmıyor karışık duruyor. Yakın Çek'im yapıp çekmeye çalıştı kızım :) biraz zor oldu ama gör yinede..
İki saçın birleştiği yer ek yeri. Diplerim belli zaten. :) dibin bittigi yer umarım anlarsın :KK66:
Ufacık bir şeffaf şey görüldüğü üzere. Öyle beyaz birşey değil :KK66:

asla ve asla kesinlikle tavsiye etmiyorum. 2005-2015 arası hep çıt çıt kullandım. en sonunda artık yeter diyip mikro kaynak yaptırmaya karar verdim. istanbul'da en iyi olan kuaförlerden birine gittim zaten 2 yer var bu işte iddialı olan. isim vermek istemiyorum. ilk başlarda gözünüze güzel görünebilir fakat sonrası tam bir felaket. dip kısımları beyaz beyaz oluyor, saçlar tiftikleniyor ve en kötüsü çıkartmak için gittiğinizde saçlarınızın yarısı lavobada kalıyor. çok büyük hayal kırıklığı yaşadım ben kimsenin yaşamasını istemem. toplam 1800 liralık ödeme yaptım ki fazlasına bile razıydım çünkü saç benim için en önemlilerden biriydi. dönüşte havalimanında ağlarken mahvoldum kuş tüyü kadar kalan saçlarıma baktıkça kendimden nefret ettim nasıl bunu kendime yaptım diye. bir daha da tövbe ettim böyle bir işleme. hatta tam açılmayan tiftikli kısımlardan birini kesmek zorunda kaldım. şuan 6 aydır saçımı kendine getirmeye çalışıyorum sürekli dökülüyor o işlemden beri, kuaförde döküldüğü yetmemiş gibi. zaten çabuk uzayan bir yapısı yok. çok şükür biraz daha iyi. artık mikro kaynak keratin kaynak nano kaynak falan filan tövbeler tövbesi. çok istediğim zaman takıyorum çıt çıtı çıkıyorum oh mis istediğin zaman tak çıkar. siz siz olun böyle şeylerden uzak durun. konuyu hatırlayınca tekrar kalp atışlarım hızlandı elim ayağım titredi resmen aman diyim.

X