Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Kaynak Yaptiranlarin Paylasim Alani

ayrıca eklemek istediğim bir nokta daha var. yaptırdığım mikro kaynakta 1 hafta sonra ilk parçası çıktı. sonraki her hafta birer birer çıktı. yani %40ı çok net kendiliğinden düştü 6 ay içerisinde. isteyen olursa elimde kalan parçaların resmini bile gönderebilirim. kuaförde çıkarttığım kaynakların yüzüne bile bakmak istemedim. görmek istemedim bir daha. yani tamamen ziyan oldu param. normalde istersen geri veriyorlar parasını ödemiş oluyorsun çünkü. önce sağlıklı saç olsun gerisi yalan yemişim kaynağını..

asla ve asla kesinlikle tavsiye etmiyorum. 2005-2015 arası hep çıt çıt kullandım. en sonunda artık yeter diyip mikro kaynak yaptırmaya karar verdim. istanbul'da en iyi olan kuaförlerden birine gittim zaten 2 yer var bu işte iddialı olan. isim vermek istemiyorum. ilk başlarda gözünüze güzel görünebilir fakat sonrası tam bir felaket. dip kısımları beyaz beyaz oluyor, saçlar tiftikleniyor ve en kötüsü çıkartmak için gittiğinizde saçlarınızın yarısı lavobada kalıyor. çok büyük hayal kırıklığı yaşadım ben kimsenin yaşamasını istemem. toplam 1800 liralık ödeme yaptım ki fazlasına bile razıydım çünkü saç benim için en önemlilerden biriydi. dönüşte havalimanında ağlarken mahvoldum kuş tüyü kadar kalan saçlarıma baktıkça kendimden nefret ettim nasıl bunu kendime yaptım diye. bir daha da tövbe ettim böyle bir işleme. hatta tam açılmayan tiftikli kısımlardan birini kesmek zorunda kaldım. şuan 6 aydır saçımı kendine getirmeye çalışıyorum sürekli dökülüyor o işlemden beri, kuaförde döküldüğü yetmemiş gibi. zaten çabuk uzayan bir yapısı yok. çok şükür biraz daha iyi. artık mikro kaynak keratin kaynak nano kaynak falan filan tövbeler tövbesi. çok istediğim zaman takıyorum çıt çıtı çıkıyorum oh mis istediğin zaman tak çıkar. siz siz olun böyle şeylerden uzak durun. konuyu hatırlayınca tekrar kalp atışlarım hızlandı elim ayağım titredi resmen aman diyim.
canım saın lavaboya çok gelmesi normal değilmi sonuşta 5 6 kullanıyosun normalde günde 100 tel saçın dökülür zaten ama kaynakta saçta kalır dökülenler dşmez taki açılana kadar günde 100 tel dokülen saç 5 6aydabirden çok dökülmesi normaldir bu konuda saçlarım gitti diye üzülme ama kaynak her koşulda saça zarar verir orası ayrı tabi

canım saın lavaboya çok gelmesi normal değilmi sonuşta 5 6 kullanıyosun normalde günde 100 tel saçın dökülür zaten ama kaynakta saçta kalır dökülenler dşmez taki açılana kadar günde 100 tel dokülen saç 5 6aydabirden çok dökülmesi normaldir bu konuda saçlarım gitti diye üzülme ama kaynak her koşulda saça zarar verir orası ayrı tabi

tabiki de dökülecek ona birşey demiyorum. ama çıkacak saçlar da çıkamadığı yada sağlıksız hale geldiği için azalma söz konusu. sonuçta matematiksel olarak bile mevcut duruma( yaptırmadan önceki) hali ile aynı olması gerekiyor. ama benim mevcut durumun %40 altında idi. saç kaybım çok fazla oldu. bunu da saç tiftiklendiği için açılmaya çalışırken koparak gitmesi, kökünün çektirilmesi sonucu zayıflayıp sonrasında dökülmeye devam etmesi olarak açıklayabiliriz. benim hiç bir çıkarım yok bunları yazarken sadece başka kimseler de pişman olmasın diye yazıyorum. isim dahi vermiyorum yapanlarla ilgili. artık yaptırıp yaptırmama tercihi kişilere kalmış. kaynağın her türlüsünün zarar olduğu konusunda hemfikiriz. ama çıt çıt gibi bir alternatif var iken uzun saç meraklıları için (ki ben yıllardır böyleyim) bu konu enine boyuna tekrar değerlendirilmeli ona göre yaptırılmalı diye düşünüyorum.

bu konu altına da eklemek isterim. kendi kendine çıkan bende kalan (mikro kaynak) saçların halini. benim saçlarım kumral ve hayatım boyunca boya değdirmedim doğal kullanıyorum. belki sarı olan saçlarda beyazımsı görüntü daha az hissedilir ancak koyu renk saçta 2 ay kullanım sonrasından nasıl olmaya başladığını görebilirsiniz.
20160226040459.jpg

Eki Görüntüle 1782199 Eki Görüntüle 1782199
Canım,ekliyorum şimdi bir foto.. Normalde uzak Çek'im yapsam duruşunu daha iyi anlarsın aslında ama şu an dip boyam geldi,fönde yok o yüzden çok anlaşılmıyor karışık duruyor. Yakın Çek'im yapıp çekmeye çalıştı kızım :) biraz zor oldu ama gör yinede..
İki saçın birleştiği yer ek yeri. Diplerim belli zaten. :) dibin bittigi yer umarım anlarsın :KK66:
Ufacık bir şeffaf şey görüldüğü üzere. Öyle beyaz birşey değil :KK66:
anladım canım hic belli olmuyo gercekten cok dogal duruyo ugrastıgın icin tesekkur ederim.

bu konu altına da eklemek isterim. kendi kendine çıkan bende kalan (mikro kaynak) saçların halini. benim saçlarım kumral ve hayatım boyunca boya değdirmedim doğal kullanıyorum. belki sarı olan saçlarda beyazımsı görüntü daha az hissedilir ancak koyu renk saçta 2 ay kullanım sonrasından nasıl olmaya başladığını görebilirsiniz.Eki Görüntüle 1783403
bembeyaz olmus ucları alla alla nie böleki :S

Kuzenim sayesinde hiç ücret ödemeden yeterli miktarda kaynak bulmuştum. 90 liraya da kuaför takmıştı. Başta güzel buldum ama sonra çok yapay görünümü nedeniyle çıkarmak istedim saçlarım döküldü, uclarında koptu, inceldi ve taktırmadan önce hiç kırık olmayan saçlarımın her tarafı kırıktı. Hala da yaşıyorum bu sorunları.
Merak ettim tüm kaynak taktıranlarda sonuç böyle mi? Yoksa ben farkında olmadan mı yaktım?

Kaynak boyasız doğal gerçek saçtı. Kuaförde gayet güzel takmıştı.

mesela neresi cnm isim verebilir misin?

Benim 2senedir kaynak yaptırdığım bi uzman var izmirde bütün kaynak uygulamalarnda profesyonel saça zarar vermiyor gerçek doğal saç kullanıyor ki bana taktığı saçlarımıkızıldan sarıya boyattım kestirdim hala severek kullanıyorum instagram da saçkaynaksedat isimli sayfası var ordan ulaşabilirsiniz kesinlikle onu tavsiye ederim

Boncuk kaynaklardan nefret hatta tiksindigmi söylemek istiyorum. Bugun marketde kasada önümde duran kiz toplamis sacini ve heryerden o cirkin boncuklar gözüküyordu :kızgın: Gerci toplamayipda gözükenide cok görüyorum, öyle dolasicagma hic taktirmam :skandal:

Dört sene yazın çıkartıp sonbaharda takarak kaynak kullandım. Zaman zaman tres zaman zaman da boncuk kullanıyordum. Ve saçıma güvenip açtırdığım kuaförüm kadar zarar vermedi! Benim saçım kaynak kullanmıyorken oreali kafamda unutan kuaförüm yüzünden yandı yani. Şimdi yeniden istiyorum muhtemelen boncuk kaynak alırım. Fiyatlardan haberi olan var mı ?

Dört sene yazın çıkartıp sonbaharda takarak kaynak kullandım. Zaman zaman tres zaman zaman da boncuk kullanıyordum. Ve saçıma güvenip açtırdığım kuaförüm kadar zarar vermedi! Benim saçım kaynak kullanmıyorken oreali kafamda unutan kuaförüm yüzünden yandı yani. Şimdi yeniden istiyorum muhtemelen boncuk kaynak alırım. Fiyatlardan haberi olan var mı ?
Merhaba ben yaklaşık 3-4 yıldır kaynak yaptırıyorum daha önceleri kuaförlerde de yaptırmıştım ama şu an yaptırdığım uygulamanın kalitesinden ve saçların kalitesinden çok memnunum başka saçlarda aldım daha önce internet üzerinden kuaförden filan hiç kaliteli olmuyodu sedat beyde sadece hamsaç kullanılıyor çok kaliteli tavsiye ederim iki yıldır kullanıyorum saçlar hala çok sağlıklı

Merhabaarkadaslar benim sacim uzunken kestim ve sakladım simdi onları kaynak yaptirabilirmiyim kuafor benim kendi saci mi bana kaynak yapiyor mu fiyati nedir acaba takma fiyati. Yada çıt yapıyormu benim kendi saçımi

Merhabaarkadaslar benim sacim uzunken kestim ve sakladım simdi onları kaynak yaptirabilirmiyim kuafor benim kendi saci mi bana kaynak yapiyor mu fiyati nedir acaba takma fiyati. Yada çıt yapıyormu benim kendi saçımi

Kuaföre degil PERUKCU lara gitmeni tavsiye ederim. Zaten kuaföre verirsen onlarinda götürüp cit cit veya uclarini kaynak icin hazirlatmaya perukcuya gidecekler. Böylece cok cok daha uyguna yaptirmis olursun.

ayrica bu kuaförlerden alinan saclarin kalitesi cok cok düsük. Kimisi sentetik karisimi cogu da Cin den cok ucuz ve bize uygun olmayan kalin sac kullaniyor. Ben gercek türk saci satin aliyorum. Siddetle tavsiye ederim

13344659_1353238038025536_7440303361695717334_n.jpg 13342965_1353237861358887_9189642994368271131_n.jpg

Kaynak yaptırmayı düşünenlere izmirde hiç tavsiye etmiycem ve uzak durun diycem firma pırlanta bunu yazmak istedim benim gibi başkalarınıda kazıklamasinlar ne takılan saç nede hizmet iyi değildi başta konuşulan fiyat yaptırdıktan sonra türlü bahanelerle değişti ve hiç hesapta olmayan bi extra para istediler saçlarda iğrenç hiç kullanamadm çıkarttrdm sizin anliycaginız bi dünya param boşa gitti

1 senedir kaynak kullaniyorum. Cok memnunum kizlar. Kendi sacimda uzadi,hic bir azalmada yok gayet saglikli suan kendi sacimda. Bence kaliteyle ilgili. Boncuklarimda gozukmuyordu perukcum sacimi topuz yaptirip nerelerden gozukucegine bakip oyle takiyordu bide siyah sacli oldugum icin kimse anlamiyordu kaynak oldugunu.
Sac alacaklar perukcudan alsin bence hem daha uygun hemde daha kaliteli saclar.

Benim abim slovakyada yapıyor kaynak işini evlenirken upuzun saçlar taktı bana ama kendi saçımda çok olduğundan çok taktı ve ben o ağırlığa alışamadım.
Bide okadar uzun baş edemedim bikaç hafta sonra çıkardım :KK45:
Şimdi hala o saçlar duruyor bende bunları satabilirim heralde dimi perukçular mı alıyor bilen var mı?

Kaynak yaptırmayı düşünenlere izmirde hiç tavsiye etmiycem ve uzak durun diycem firma pırlanta bunu yazmak istedim benim gibi başkalarınıda kazıklamasinlar ne takılan saç nede hizmet iyi değildi başta konuşulan fiyat yaptırdıktan sonra türlü bahanelerle değişti ve hiç hesapta olmayan bi extra para istediler saçlarda iğrenç hiç kullanamadm çıkarttrdm sizin anliycaginız bi dünya param boşa gitti
Iznir bornova kuafor enderde yaptiriyorum yillardir super fiyatlarida sacida kaliteli ve isciligide on numara tavsiye ederim rahhatlikla postane sokaginda

Mrb arkdslr bnde uzun zamandır kaynak kullanıyorum izmire kuaför arayan varsa yardımcı olabilirim

X