Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Kaynak Yaptiranlarin Paylasim Alani

Mrb arkdsm bnm kuaförüm 200 adet saçı 900 tl ypmisti bana benm isimle gidersen yardımcı olur sana

ayrica bu kuaförlerden alinan saclarin kalitesi cok cok düsük. Kimisi sentetik karisimi cogu da Cin den cok ucuz ve bize uygun olmayan kalin sac kullaniyor. Ben gercek türk saci satin aliyorum. Siddetle tavsiye ederim

Eki Görüntüle 1846099 Eki Görüntüle 1846100

Hangi ildesin sen beybisi , nereden satın alıyorsun onu?
Ben de şöyle 1 metrelik kaynak istiyorum da saçıma
Uçları tüy tüy saç gösteriyorlar....

Kizlarrr mikro jel kaynak yaptirmayi dusunuyorum ama tek korkum dogal durmamasi. Gercek sactan farki olmadan bu işlemi yapanlar var mi?

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var uzun zamandır boncuk kaynak kullanıyorum. Saçları yenilemem gerek fakat ist yeni taşındığım ve güvenilir düzgün saç satan yer arıyorum . Bu arada tres kaynak kullanan varsa deneyimlerini paylaşırsa çok memnun olurum.

Keratin kaynak cikartirken çok zor arkadaşlar boncukta toplayinca gözüküyor en iyisi yine postiş alıp kullanmak en azından sklnca ciikartabiliyorsun banyoda falan

Merhabalar. Ben 20 yılımı bu mesleğe adadım fakat artık yapmıyorum.Size bir sır vericem bayanlar.Keratin kaynak aslında çok mantıksız, kimseyede tavsiye etmiyorum. Yapılması saatler alıyor ve siz saatlerinizi kuaföre ayırdığınız için dünyanın parasını ödemek zorunda kalıyorsunuz.Ayrıca sökülmeside ayrı bir dert heleki italyan keratinle yapılmışsa. Size tavsiye çok daha uygun ve çok daha etkili ürünler var piyasada hemde çok uygun fiyatlara yapıyorlar.Ben en son nano jel boncuk kaynak kullanıyordum müşterilerime. Keratin kaynaktan daha sağlam ve uzun ömürlü oluyor.Yıkamalara çok dayanıklı.Şeffaf olduğu içinde görüntü ve estetiği bozmuyor.Keratin kaynak sökücü ile de hemen çıkıveriyor.Ben bu sırrı sizinle paylaşmak istedim.Çünki kuaförler daha az ücret talep edecekleri için bunu size hiç tavsiye etmezler.Bilginiz olsun bayanlar...

Keratin kaynak cikartirken çok zor arkadaşlar boncukta toplayinca gözüküyor en iyisi yine postiş alıp kullanmak en azından sklnca ciikartabiliyorsun banyoda falan
Keratin kaynak sökücü var onu kullan hafif ez yağ gibi çıkıyor.

und
Selam arkadaşlar konuyu şimdi gördüm çünkü saçlarıma Yen'i kaynak yaptırmayı düşünüyorum tres kaynak hakkında bilgisi olan varmı lütfen yardım

und
Selam arkadaşlar konuyu şimdi gördüm çünkü saçlarıma Yen'i kaynak yaptırmayı düşünüyorum tres kaynak hakkında bilgisi olan varmı lütfen yardım
Tres kaynağı önermiyorum ben... tutam tutam saçlara ekleniyor ,taraması zor ve biri kayarsa hepsi zincirleme geliyor.Hepsini yaptırmış birisi olarak , boncuk kaynak öneririm...

Tres kaynağı önermiyorum ben... tutam tutam saçlara ekleniyor ,taraması zor ve biri kayarsa hepsi zincirleme geliyor.Hepsini yaptırmış birisi olarak , boncuk kaynak öneririm...
Maalesef dün yaptırdım ve aynen haklısınız keşke yaptırmasaydım saçlarım doğru dürüst taranmıyor bile ve galiba gerçek saç takmadı bide kandırdı ve dünyanın parasını verdim kullanabildipim kadar kullanıp sonra hiç bir kaynak yaptırmayacağım. Siz tersi çıkarırken saçlarınızda kopma oldumu

Maalesef dün yaptırdım ve aynen haklısınız keşke yaptırmasaydım saçlarım doğru dürüst taranmıyor bile ve galiba gerçek saç takmadı bide kandırdı ve dünyanın parasını verdim kullanabildipim kadar kullanıp sonra hiç bir kaynak yaptırmayacağım. Siz tersi çıkarırken saçlarınızda kopma oldumu

Güle güle kullanın...
Saçların kalitesi yıkandığında anlaşılır.
Ayrıca ıslakken alın bir telini, çekin eğer sünerek koparsa kalitesiz.
Ben de zamanında çok yanlış kuaförlerde çok fazla paralar kaptırdım.Artık tecrübe sahibi oldum...
Kaç adetine ne kadar verdiniz .Ayrıca memnun kalmadığınız takdirde ,boncuk kaynak saça dönüştürülebiliyor tres kaynaktan .

Pardon sorunuzu cevaplamamışım...
Çıkarırken dikkatli çıkartılırsa herhangi bir kopma olmaz.Sadece dökülen saçlar kaynak saç içersinde birikir .Dökülen normal olan saç sayısı.

merhabalar

bende uzun zaman çıt çıt kullandım. baya uzun zamandır kaynağa merak salmıştım. araştırıyordum. geçen ( 2 hafta önce) kendime kaynak taktım. evet kendim kendi saçıma boncuk kaynak taktım. saçlarım seyrek ama böyle arası gözükecek kadar değil. çok gür istemiyorum. 60 tane taktım. sonra gittim bunları nano jel boncuk kaynak yaptırdım. fakat kuaför yan tarafları tam istediğim gibi takamadı( yan taraflarım seyrek) gözüküyor. ben de mikro boncuklardan alıp yan tarafları yenilemeyi düşünüyorum. Kocaeli de bildiğiniz mikro kaynak yapan yer var mı?

Merhaba
İstanbul avr. yakasında en iyi mikro kaynak yapan yer neresi ?
yaptırıp beğenen, hiç bi şekilde pişman olmayan varsa yardımcı olabilir mi?
Uzun zamandır artrium Paris kuafor vardı aklımda ama netten az önce araştırdım
Çok olumsuz yorumlar var

Merhaba ben de aynı şekilde iki sene önce saçlarımı kısalttığımdan beri her seferinde kırık aldırırken saçlarım kısaldığından birtürlü uzamadı ve dayanamayıp asla yapmaya cesaret edemeyeceğim birşey yaptım. Aslında internetten bu kaynağın gerçek saçından farklı görünmediğini farkedince cesaretlendim fakat instagramdan ilk denk gelen kuaföre giderek büyük risk aldım.. Biraz pazarlık yaptım ve gittim. Sonuç mu hayatımda uzun süredir kendim için yaptırdığım bir değişiklikte bu kadar çok mutlu olmamıştım. Başlangıçta bakım yaptığı için saç öncelikle parlayıp canlanıyor uygulanan mikro
[/ATTACH]

keratin kaynak o kadar minik tutamlar halinde ekleniyor ki benim gerçek saçımdan hiç farkı yok hatta daha iiyi diyebilirim:) ben Gökhan Sevim kuaföre yaptırdım link vermek yasak mı bilmiyorum merak eden olursa fotoğraf atabilirim. Uzun çok başka bişey ya bence çok istiyorsanız ertelemeyin asla he bir de kullanımını z0r bekliyordum saça hassas davranın okadar hiçbir zzorluğu yok

Bende 5 sene önce boncuk kaynak yaptırmıştım 1 sene kullandım sürekli. Saçlarım uzamıştı ama baya yıpranmıştı en son çıkarttığımda.Yine uzun saç kullanmak istedim ve
Tres kaynak yaptırdım,baya gür ve canlı oldu saçlarım,ben fön,maşa vs kendim yaptığım için dikkatli kullanıyorum ,birde cidden kısa sürüyor takılması,beni cezbeden bu oldu,boncukta saatlerce sürüyordu ve her çıkarılıp takıldığında kestiriyordum mecburen,en sonunda baya kısalıp azalmıştı kaynaklarım. Bu daha uzun ömürlü diye tercih ettim. Ayrıca tüm saça tek tek takılmadığı için daha kullanışlı geldi bana. Şimdilik bir problem yaşamadım,memnunum.

X