Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Kaynak Yaptiranlarin Paylasim Alani

kızlar ;

benim 2 yıl önce boncuk kaynak deneyimim oldu

evet harika idi fakat uzun olan saçlarımı da mahfetti

resmen saçım küstü uzamıyor

çok seyrek bir saça sahibim

bazı arkadaşlar boncuk çok iyi demiş ama iki ayda saçının yarısını kuaföre bırakmış biri olarak bana olmadı

son umut tres yada keratin mi denesem diyorum ama korkuyorum.

aranızda saçı benim kadar az olan var mı?

Tres kaynağı önermiyorum ben... tutam tutam saçlara ekleniyor ,taraması zor ve biri kayarsa hepsi zincirleme geliyor.Hepsini yaptırmış birisi olarak , boncuk kaynak öneririm...

Maalesef dün yaptırdım ve aynen haklısınız keşke yaptırmasaydım saçlarım doğru dürüst taranmıyor bile ve galiba gerçek saç takmadı bide kandırdı ve dünyanın parasını verdim kullanabildipim kadar kullanıp sonra hiç bir kaynak yaptırmayacağım. Siz tersi çıkarırken saçlarınızda kopma oldumu

merhabalar

bende uzun zaman çıt çıt kullandım. baya uzun zamandır kaynağa merak salmıştım. araştırıyordum. geçen ( 2 hafta önce) kendime kaynak taktım. evet kendim kendi saçıma boncuk kaynak taktım. saçlarım seyrek ama böyle arası gözükecek kadar değil. çok gür istemiyorum. 60 tane taktım. sonra gittim bunları nano jel boncuk kaynak yaptırdım. fakat kuaför yan tarafları tam istediğim gibi takamadı( yan taraflarım seyrek) gözüküyor. ben de mikro boncuklardan alıp yan tarafları yenilemeyi düşünüyorum. Kocaeli de bildiğiniz mikro kaynak yapan yer var mı?

Merhaba ben de aynı şekilde iki sene önce saçlarımı kısalttığımdan beri her seferinde kırık aldırırken saçlarım kısaldığından birtürlü uzamadı ve dayanamayıp asla yapmaya cesaret edemeyeceğim birşey yaptım. Aslında internetten bu kaynağın gerçek saçından farklı görünmediğini farkedince cesaretlendim fakat instagramdan ilk denk gelen kuaföre giderek büyük risk aldım.. Biraz pazarlık yaptım ve gittim. Sonuç mu hayatımda uzun süredir kendim için yaptırdığım bir değişiklikte bu kadar çok mutlu olmamıştım. Başlangıçta bakım yaptığı için saç öncelikle parlayıp canlanıyor uygulanan mikro
[/ATTACH]

keratin kaynak o kadar minik tutamlar halinde ekleniyor ki benim gerçek saçımdan hiç farkı yok hatta daha iiyi diyebilirim:) ben Gökhan Sevim kuaföre yaptırdım link vermek yasak mı bilmiyorum merak eden olursa fotoğraf atabilirim. Uzun çok başka bişey ya bence çok istiyorsanız ertelemeyin asla he bir de kullanımını z0r bekliyordum saça hassas davranın okadar hiçbir zzorluğu yok

Merhaba
İstanbul avr. yakasında en iyi mikro kaynak yapan yer neresi ?
yaptırıp beğenen, hiç bi şekilde pişman olmayan varsa yardımcı olabilir mi?
Uzun zamandır artrium Paris kuafor vardı aklımda ama netten az önce araştırdım
Çok olumsuz yorumlar var
Gokhan sevim kuaför beylikduzu

Merhabalar, ben de 2 ay keratin kaynak kullandım.
Hatta daha dün çıkarttım diyebilirim :olamaz:
Merak eden olursa, sorularını cevaplayabilirim

Merhabalar, ben de 2 ay keratin kaynak kullandım.
Hatta daha dün çıkarttım diyebilirim :olamaz:
Merak eden olursa, sorularını cevaplayabilirim

Merhaba.. ben de mikrokaynak dusunuyorum ama saclarm cok seyrek ince ve kivircik.. bir de elimle surekli koprauyorm uclarini aliskanlik rofle yaptirdiktan somra saclarim cok yandi zaten az olan saclarm iyice kisaldi azaldi. Artk beni mutsuz ediyor goruntum. Bu nedenle yaptirmak istiyorm. Ama mikrokaynagi cikardiktan sonra olan saclarimi da kaybetmis olur muyum? Ve kivircik seyrek oldugu icin dogal, aralardan belli olmadan durur mu? Mikrokaynakla beraber saclarimin diplerini de koyulastirmayi dusunuyorm ki actikca daha da kotu hal aliyor. Belki koyulastirinca da bisure saclarm dinlenmis olur mu? Mirokaynagin verecegi zararin yaninda bi anlami olmaz mi?

Merhaba.. ben de mikrokaynak dusunuyorum ama saclarm cok seyrek ince ve kivircik.. bir de elimle surekli koprauyorm uclarini aliskanlik rofle yaptirdiktan somra saclarim cok yandi zaten az olan saclarm iyice kisaldi azaldi. Artk beni mutsuz ediyor goruntum. Bu nedenle yaptirmak istiyorm. Ama mikrokaynagi cikardiktan sonra olan saclarimi da kaybetmis olur muyum? Ve kivircik seyrek oldugu icin dogal, aralardan belli olmadan durur mu? Mikrokaynakla beraber saclarimin diplerini de koyulastirmayi dusunuyorm ki actikca daha da kotu hal aliyor. Belki koyulastirinca da bisure saclarm dinlenmis olur mu? Mirokaynagin verecegi zararin yaninda bi anlami olmaz mi?
Ben cevap vereyim size. Kesinlikle çok iyi bir yerde yaptırın kaynaklarınızı. Saçınızın durumuna ve sizin isteğiniz doğrultusunda saç seçilir,boyanır takılır.. Uzman ellerde yapılırsa çok az zarar görür,inanılmaz mutlu hissedesiniz kendinizi :KK66: Ama çıkarınca kendi saçlarınız az gelecek ve kendinizi iyi hissetmeyeceksiniz belirteyim . Çünkü uzun ve gür saçlara alışıyorsunuz.

Benimde saçlarım ince telli ve hafif dalgalı. Kaynak yaptırdım 2 aydan az bir süre olmasına rağmen dipleri çok uzadığı için önümüzdeki günlerde çıkarttıracağım. Muhtemelen bu saçlara alıştığım için kendi saçlarım oldukça az gelecek :KK43:
Çıtçıt kullananlar varsa bu saçları çıtçıta çevirmeyi düşünüyorum ama saçlarım ince telli ve yumuşak olduğu için çıtçıt kayar, saçımda durmaz diye endişe ediyorum. Bilgisi olan varsa cevaplarsa çok memnun olurum.

Herkese merhaba! Ben yillardir kaynak kullandim ve kullaniyorum. en iyisi keratinli kaynak. daha maliyetli gerci, ama yine de en iyisi. cunku boncuklar cok rahatsiz ediyor. bir de belli oluyor cok:-(

Bende mikro kaynak yaptırdım 3 ay önce ilk başta çok hevesle kullandım sürekli şekiller verdim vs.. ama şimdi gına geldi kurutsan kurumuyor tarasan taranmıyor saç diplerim hep karıştı zaten yumak oldu dipleri bıktım artık tatile gideceğim o yüzden bekliyorum biraz daha tatil dönüşü hemen gidip çıkarttıracam bende

Kaynakları çıkarttırınca ufak çaplı bir şok yaşıyorsunuz. Dökülemeyen saçlar kaynak içinde birikiyor ve kaynak saçtada bir miktar dökülme oluyor. Elinize tomar tomar saç geliyor. İlk çıkarttığımda ağladım resmen. Çıkarttırır çıkarttırmaz kuaföre gidip saçlarımı kestirdim. Kısacık kesince kendine geldi saçlarım. Bilmiyorum belki tüm saçlar biriktiği için öyleydi ama bir daha kaynak yaptıracağımı sanmıyorum. Bunların dışında bakımı da zor geldi bana. Kendi saçınız gibi asla olmuyor. Saçlarım gür dursun diye taktırmıştım ama bundan sonra saçlarımı kısa kullanmaya karar verdim.
Kaynak yaptırdığım yerden memnun kaldım. Yaptırdığım yer iyi bir yer olmasına rağmen böyle düşünüyorum. Yani bana göre ne kadar iyi yaptırırsanız yaptırın yinede zor, yine zor. Çıkarttırması büyük bir stres. Yaptırmadan önce tekrar düşünün derim.

Eki Görüntüle 1782199 Eki Görüntüle 1782199
Canım,ekliyorum şimdi bir foto.. Normalde uzak Çek'im yapsam duruşunu daha iyi anlarsın aslında ama şu an dip boyam geldi,fönde yok o yüzden çok anlaşılmıyor karışık duruyor. Yakın Çek'im yapıp çekmeye çalıştı kızım :) biraz zor oldu ama gör yinede..
İki saçın birleştiği yer ek yeri. Diplerim belli zaten. :) dibin bittigi yer umarım anlarsın :KK66:
Ufacık bir şeffaf şey görüldüğü üzere. Öyle beyaz birşey değil :KK66:
Herkesin saç yoğunluğuna göre mi belirleniyor tutamlar yoksa hazır olan tutam mı uygulanıyor ? İnce telli saçlar bu tutamları kaldırmayabilir . Kendi saçımızdan daha hafif olursa ağrı ve ağırlık yapmaz mantık olarak . Siz uzun süredir kullanıyorsunuz ve genel bir değerlendirme yapabilir misiniz ? Olumlu ve olumsuz yanlarını ?

Herkesin saç yoğunluğuna göre mi belirleniyor tutamlar yoksa hazır olan tutam mı uygulanıyor ? İnce telli saçlar bu tutamları kaldırmayabilir . Kendi saçımızdan daha hafif olursa ağrı ve ağırlık yapmaz mantık olarak . Siz uzun süredir kullanıyorsunuz ve genel bir değerlendirme yapabilir misiniz ? Olumlu ve olumsuz yanlarını ?
Saç yogunluguna göre saçın gramı belli oluyor Aslında. Saç azsa tabi daha az gr saç kullanılıyor. Saç tutamlarına göre hazır olan tutamlar ya öylece kullanılıyor yada bölünüp kullanılıyor tabi. Az olan tutama fazla saç tutamı uygulanırsa saç kopabilir muhakkak. Onlar duruma göre ayarlıyor zaten. Önemli olan gerçekten profesyonel ellerde yapılması .
1.5 sene kullandım ben . Şu an Afrika örgüsüne taktım kafayı,onu yaptırıyorum :))
Mikro keratin kaynak uygulanmıştı bana. Arka kısımlara keratin ön kısımlara mikro kaynak yapılmıştı. Ben çok memnun kaldım işlemden. Aylık bakımlarıma gittim,kendimde güzel dikkatli kullandım sorun yaşamadım. Aylık bakımlar ücretsiz zaten. Benim saçım çabuk uzuyor. İkinci aydan Sonra hafif diplerde karışmalar başlıyor. Kendim açıyordum. Üçüncü ayda çıkartıp tekrar taktırıyordum. Uzun saç ve yoğun uzun saç inanılmaz güzel birşey :KK66: zaten saç çıkınca kendi saçınız az ve zayıf geliyor çünkü o gür saça alıloyorsunuz. Tamamen zararsızmı tabiki hayır. Bunu söyleyen yalan söyler. Ama saça yapılan her işlem bir boya bile zarar veriyor sonuçta. İyi ellerde dediğim gibi minimum zarar görüyor. Diplerde karışma olunca onları açınca kendi saçınızda kopuyor biraz. Kaynak olduğunda saçlardaki dökülme belli olmuyor,saç çıkınca dökülen o kadar zamanki saçlar bir anda göze gelince insan bir panik oluyor ama aslında o üç aylık dökülmenin saçları oluyor :)) Yine yaptırırmısın diye sorarsanız kesinlikle yaptırırım. Yaptırdığım yerdende çok memnunum güveniyorum zaten. Yapılan işlemde,saç kaliteside,hizmette çok iyi sonuçta. Daha Ne olsun :KK66:

yıllarca kaynak kullandım boncuk kaynak en çok
birkaç kez de microkaynak yaptırdım
hep aynı yerde yaptıramadıgımdan bazen aynı gün pense ile söktüklerim bazen de 4 ay kullandıklarım oldu
kaynak ince iş
iyi ellerden çıkmalı
ve kesinlikle en sağlıklısı boncuk

Merhaba braidtress diye bir uygulama buldum ersin köse salonda normalde buranin Afrika örgüsü Afro dalgası yaptığını biliyodum sayfalarında bu işlemi gördüm açıkçası ilk guvenemedim evet örgü se iyiler ama sonuçta yeni bir işlem yaptirdim ve inanılmaz mutluyum kaynak Micro kaynak falan yalan yani örgü ile saça tress kaynağı sabitliyolar ve hiçbir zararı yok çok rahat saç ta kötü görünüm yok artık bu şekilde kullanmaya başladım kaynagin kötü görüntüsünden skildiysaniz gözatın bence bi

Saç yogunluguna göre saçın gramı belli oluyor Aslında. Saç azsa tabi daha az gr saç kullanılıyor. Saç tutamlarına göre hazır olan tutamlar ya öylece kullanılıyor yada bölünüp kullanılıyor tabi. Az olan tutama fazla saç tutamı uygulanırsa saç kopabilir muhakkak. Onlar duruma göre ayarlıyor zaten. Önemli olan gerçekten profesyonel ellerde yapılması .
1.5 sene kullandım ben . Şu an Afrika örgüsüne taktım kafayı,onu yaptırıyorum :))
Mikro keratin kaynak uygulanmıştı bana. Arka kısımlara keratin ön kısımlara mikro kaynak yapılmıştı. Ben çok memnun kaldım işlemden. Aylık bakımlarıma gittim,kendimde güzel dikkatli kullandım sorun yaşamadım. Aylık bakımlar ücretsiz zaten. Benim saçım çabuk uzuyor. İkinci aydan Sonra hafif diplerde karışmalar başlıyor. Kendim açıyordum. Üçüncü ayda çıkartıp tekrar taktırıyordum. Uzun saç ve yoğun uzun saç inanılmaz güzel birşey :KK66: zaten saç çıkınca kendi saçınız az ve zayıf geliyor çünkü o gür saça alıloyorsunuz. Tamamen zararsızmı tabiki hayır. Bunu söyleyen yalan söyler. Ama saça yapılan her işlem bir boya bile zarar veriyor sonuçta. İyi ellerde dediğim gibi minimum zarar görüyor. Diplerde karışma olunca onları açınca kendi saçınızda kopuyor biraz. Kaynak olduğunda saçlardaki dökülme belli olmuyor,saç çıkınca dökülen o kadar zamanki saçlar bir anda göze gelince insan bir panik oluyor ama aslında o üç aylık dökülmenin saçları oluyor :)) Yine yaptırırmısın diye sorarsanız kesinlikle yaptırırım. Yaptırdığım yerdende çok memnunum güveniyorum zaten. Yapılan işlemde,saç kaliteside,hizmette çok iyi sonuçta. Daha Ne olsun :KK66:
............
Merhaba , öneri için teşekkürler . Gittim denedim.Şimdi günlerce acaba olsa mı olmasa mı diye düşünenlere net bir yanıtım olacak .
1) saçlar az cansız ve ince telliyse o yüze düşen saç hissini yaşamalısınız
2) saçınızın yapısını dalgasını vs dikkate alıp Ne istiyorsunuz siz karar vermiş olmalısınız
3) Tane satın alıp tırnak keratinler neye göre bölünüyor nasıl yapılıyor benim aklım ermedi mutlaka önceden netleştirin . Yoksa üzülürsünüz.
4) Nasıl bir hizmet istediğinizi iyi düşünün . Zira başka yerde 3 e yapılanı 13 e yaptırmak durumunda kalabilirsiniz .
5) Profesyonellik çok kıymetli bir şey burada kıymetli tavsiyeler alabilirsiniz ama ukala mesafeli hatasını kabul etmeyen ve paranızla rezil olduğunuz bir duruma da düşebilirsiniz.
6) sanırım bu işler eşref saatine mi denk geldiniz eşşek saatine mi ona bakıyor .
7) sonuç olarak saça zarar veriyor mu göreceğiz ama “ saç” hissini bu kadarıyla yaşamak bile güzel
Sevgiler ...

............
Merhaba , öneri için teşekkürler . Gittim denedim.Şimdi günlerce acaba olsa mı olmasa mı diye düşünenlere net bir yanıtım olacak .
1) saçlar az cansız ve ince telliyse o yüze düşen saç hissini yaşamalısınız
2) saçınızın yapısını dalgasını vs dikkate alıp Ne istiyorsunuz siz karar vermiş olmalısınız
3) Tane satın alıp tırnak keratinler neye göre bölünüyor nasıl yapılıyor benim aklım ermedi mutlaka önceden netleştirin . Yoksa üzülürsünüz.
4) Nasıl bir hizmet istediğinizi iyi düşünün . Zira başka yerde 3 e yapılanı 13 e yaptırmak durumunda kalabilirsiniz .
5) Profesyonellik çok kıymetli bir şey burada kıymetli tavsiyeler alabilirsiniz ama ukala mesafeli hatasını kabul etmeyen ve paranızla rezil olduğunuz bir duruma da düşebilirsiniz.
6) sanırım bu işler eşref saatine mi denk geldiniz eşşek saatine mi ona bakıyor .
7) sonuç olarak saça zarar veriyor mu göreceğiz ama “ saç” hissini bu kadarıyla yaşamak bile güzel
Sevgiler ...
Merhaba arkadaşlar İstanbul Anadolu yakasında Micro kaynak yappan iyi bir yer önerir misiniz? Micro kaynak düşünüyorum amaa çok kararsızım saçlarım çok ince tellikısa ve seyrek korkuyorum olan birkaç tel oda elimde kalacak diye

Bende 5 sene önce boncuk kaynak yaptırmıştım 1 sene kullandım sürekli. Saçlarım uzamıştı ama baya yıpranmıştı en son çıkarttığımda.Yine uzun saç kullanmak istedim ve
Tres kaynak yaptırdım,baya gür ve canlı oldu saçlarım,ben fön,maşa vs kendim yaptığım için dikkatli kullanıyorum ,birde cidden kısa sürüyor takılması,beni cezbeden bu oldu,boncukta saatlerce sürüyordu ve her çıkarılıp takıldığında kestiriyordum mecburen,en sonunda baya kısalıp azalmıştı kaynaklarım. Bu daha uzun ömürlü diye tercih ettim. Ayrıca tüm saça tek tek takılmadığı için daha kullanışlı geldi bana. Şimdilik bir problem yaşamadım,memnunum.
Merhaba ben de tres kaynak yaptırmak istiyorum. Sizde doğal görünüyor muydu? Bakımı zor mu?

X