Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

limburgcum canım bebişimi sormuşsun bebişim sadece 10 gün bana annelik duygusunu tattırabildi 10. günün sonunda melek oldu.....

ayy canim benim yaa kusura bakma kizmiorsun dimi soruyorum diye kac haftaliktin yavrun

yok canım benim için rahat olsun biz niye bu paylaşım sitesindeyiz ki paylaşmayacaksak eğer. hem bazı şeyleri paylaşmalıyız ki aynı hatalara düşmeyelim daha temkinli olalım
meleğim 28+3 günlüktü biliyor musun doğum günümden bir gün sonra kaybettik ciğerleri gelişmiş ama bağısaklar gelirmemiş ve besin gitmediği için 25 haftalığa kadar düşmüş halbuki 5 gün öncesinde dr gitmiştim ama akıllı dr suyun azaldığını bana söylemedi farketmesine rağmen ve önlem alınacak hiçbirşey yapmadı

hiç kimse seni ''senin'' kadar düşünemez çevremizde okumuş yada okumamış ama insanlıktan nasibini almamış çok cahil insan var bazıları çok yakınımızda bazıları uzak ama ne farkeder düşüncesizce konuşmaları bi şekilde canımızı yakıyor işte...
sen hayırlısıyla hamile kalda canın kime istiyorsa ona söyle...

evet canım sana sonuna kadar katılıyorum.ben her bebek kaybettiğimde anladım insanların iğrenç yüzünü .yüzüne vah vah deyip arkandan gülenleri.o kadar umutsuz konuşuyorlarki anlatamam.bana artık deneme diyenler bile var.kendimi toparlayıp,iyi olmaya çalışıncada bu kadın hiç üzülmüyomu diyorlar,ağlasam neden ağlıyosun.yine denersin diyorlar.hepsinede dedikodu yapmak için laf çıkması beni sinir ediyo,hele beana acıyan gözlerle bakmalarına deli oluyorum.artık şu lafı diyorum benim özellime girmeyin bebek konusu beni ve eşimi ilgilendirir diyorum.ağızlarını bile açamıyorlar.zaten sadece bundan sonra eşim ve siz bileceksiniz.yasakkelime

kız ben konuyu kaçırdım kimmiş bu doktor iyimiymiş.bende izmire yakınım giderim çanakkaleden.
canderyammmm
CANIM BENıM sende gel tabi izmire.sermet sağol ege ünv.profu.riskli gebelikte uzmanmış.ravzayla onu konuştuk.ben ona gidecem .o da dokyoru duymuş tanıyan var mı diye sordu bende bildiklerimi anlattım.durum bu yani.

kizlar benim dun adetimin 8. gunu idi doktora gittim 13 mm ytumurtam olusmus ilac falan kullanmıyorum sadece sabah ve aksam çakşır otu bal tarcın karısımı yiyorum. 8. gune gore yumurtan erken gelismis dedi doktor. Bugun tekrar bakacak. sizcede 8. gune gore yumurtam buyuk mu?

esteryacığım yumurta gelişimi ile ilgili bir bilgim yok ama sen içini ferah tut gerisini allaha bırak.herşeyin hayırlısı.

Son düzenleme:
gulus27, LIMBURG1985, ozpor+, sonuyok kızlar sizlere selam veremedim kusura bakmayın canlarım.şimdi cıkmam lazım akşama misafir var.hazırlık yapmam lazım.kendinize iyi bakın.

kizlar benim dun adetimin 8. gunu idi doktora gittim 13 mm ytumurtam olusmus ilac falan kullanmıyorum sadece sabah ve aksam çakşır otu bal tarcın karısımı yiyorum. 8. gune gore yumurtan erken gelismis dedi doktor. Bugun tekrar bakacak. sizcede 8. gune gore yumurtam buyuk mu?

yumurta canım 19_20 arasında çatlıyo bence biraz daha büyünce olur buda adetin ikinci haftasına denk gelir.ama sen çok stresli ve gerginsin ya!biraz sakin ol güzelim.ayrıca protein s sorunu zeynom adlı arkadaşımızda da var ona özelinden msj atabilirsin oda 2 düşük yaşamıştı.

gülüş,canım ya ben kaçırmış olabilirim sen kaç bebek düşürdün canım.

canım ben doğum yaptım o da 1 tane hiç düşük yapmadım
çevrendekilere verebileceğin en güzel cevap gözlerinin içine bakarak şuh bir kahkaha atıp ''amaaannn herşey insan için boşverin şimdi bu konuyu deyip geçiştirmek yoksa burunlarını herşeye sokuyorlar çünkü en çok bilen onlar ve sen mutlu oldukça canını acıtacak şeyler yapmaya çalışıyorlar
burdaki herkese söylüyorum canınızı acıtabilecek insanlara karşı gülüp geçin onları kaile almayın

canım ben doğum yaptım o da 1 tane hiç düşük yapmadım
çevrendekilere verebileceğin en güzel cevap gözlerinin içine bakarak şuh bir kahkaha atıp ''amaaannn herşey insan için boşverin şimdi bu konuyu deyip geçiştirmek yoksa burunlarını herşeye sokuyorlar çünkü en çok bilen onlar ve sen mutlu oldukça canını acıtacak şeyler yapmaya çalışıyorlar
burdaki herkese söylüyorum canınızı acıtabilecek insanlara karşı gülüp geçin onları kaile almayın

valah ben,benle dalaga geçenin başına gelsin diyorum.zaten bi kadının başınada geldi.çünkü beni çok rahatsız ediyodu.sende de kanpıhtılaşması varmıydı.canım.yani iğne felen oldunmu.

valah ben,benle dalaga geçenin başına gelsin diyorum.zaten bi kadının başınada geldi.çünkü beni çok rahatsız ediyodu.sende de kanpıhtılaşması varmıydı.canım.yani iğne felen oldunmu.

yok yok sen yinede kimse için kötü düşünme yüzlerine gül geç Allah'a havale et
canım doğumdan sonra pıhtılaşma olduğu meydana çıktı şimdi kistim ve düzensiz kanamalarım var bunları halledince bende tabii eğer hamile kalabilirsem iğneye başlıcam şimdi sadece coraspirin ve folic alıyorum

slm ozpor canım ben iyiyim hayırdır niye kafan karışık

pazartesi günü lütfü beyel randevum var,artık doktorlara gitemekten bıktım.ben gitmek istemiyorum eşim illa tutturdu gidelim diye eğer ben hamile kalırsam herşeyi allaha bırakmak istiyorum.ne kadar uğraşırsam uğraşıyım olmuyo.yani anlıycan olyın akışına bırakmak istiyom kendimi.zaten kaderinde yaşaması gerekliyse yaşar.iğne v.b şeyler boş.çünkü enson düşüğümde iğnemi oldum.hastaneden çıkmadım.yinede olacağın önüne geçemedim..

X