Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Kızlar ben tüp bebek tedavisine başladım . Uzun protokole karar verdi doktor. 6 kasıma kadar doğum kontrol ilacı kullanacağım. Tüp bebekle başarıya ulaşmış arkadaşlarımız var mı? Dikkat etmem gereken durumlar nelerdir,bilgi verirlerse sevinirim?
hayırlısı olsun diyeyim tatlım allah emeğinizi boşa çıkartmasın inşallah kısa sürede bebiş sahibi olursunuz.. :emir_bebek:
slm arkadaşlar beni sürekli düşündüğünüz benim acımı kendi acınız gibi paylaştığınız için hepinize çoooooookkkkkk teşekkür ediyorum inanın sizlerle konuştukça çok rahatlıyorum ve hergün kendimi daha iyi hissediyorum iyiki varsınız iyiki benimlesiniz beni anlıyor acımı paylaşıyorsunuz hepinizden allah razı olsun
doğum öyküme gelince kızlar şunu bilinki kesinlikle pıhtılaşmadan dolayı değil her şey 1 saatin içinde oldu kızımın hareketlerini çok aşağıda yani rahimin çok aşağısında hissettim hemen doktora gittim dedim böle böle doktor beni korkutmamak için bişey yok bebeğin yerinde dedi eşime dışarda hemen izmire gidin küvez bulun bebek aşağı inmiş doğum olabilir demiş eşim beni hemen izmire götürdü tabi ben bildim bişeyleri tam 4 hastane gezdik beni alıyolar ama bebeğe gelince yer yok yeni doğan ünitesi kapalı kabul etmiyoruz diyolar neyse sonunda ege doğumevinde sezeryan oldum gece 2.30 da kızım doğdu kızımı tepecik hastanesine zor kabul ettirebilmiş eşim anlayacağınız bu doğumun pıhtılaşma ile ilgisi yok nasip kısmet şimdi neden erken doğum olduğunu araştırıyorum biraz daha toparlanayım iyi doktorla yola kaldığım yerden devam edicem umudumu hiç kaybettim işallah bir gün bende anne olacam verende allah alanda yüce rabbimi sorgulamak mümkünmü asla neden ben nedn benim kızım demedim bölesi hayırlıymış dedim meleğim beni bırakıp gittiğimi gibi inanıyorumki bir gün bana hayırlısıyla geri gelecek yılmak yok yüce rabbim ne verirse hayırlısını versin her namazımda her duamda hayırlı evlat ver rabbim diye dua ediyordum benim hayırlım buymuş
canım kardeşlerim sizde bi silkelenin kendinize gelin inanın ben çok mutluyum benim meleklerim cennette beni babalarını bekliyolar ne mutlu bana onlar bana şefaatçi olacaklar işallah ben bunu düşünmüp gerçekten mutlu oluyorum sizde benim adıma mutlu olun ve benden dualarınızı esirgemeyin hepinizi çokkkk seviyorum allaha emanet olun
süpersiiiiiiiiinnnnnnnn ravzacım süpersin hakkaten toparlanmış olman inanılmaz mutlu etti beni... senin bebeğinle ilgili sorunu haddim olmayarak belki sorguladım ama ben hani bir şey olduysa sebebini bilmek çözümüne bakmak isterim herzaman. senin içinde öyle düşündüm hani tekrarını yaşamaman için ayrıntısına kadar herşeyi bilmeni isterim canım bir dahaki bebeğini düşünmeye karar verince öncesinde git bütün gerekli test ve muayeneleri yaptır canım... gerçekten hakkında hayırlısı neyse o olsun. opuyorumnanaktan
canım ya bazen diyorum ki bizde anne olucazmı ki diyorum
hiç bebek kıyafetlerine bakamıyorum
artık bebek te sevemez oldum.o hamile kadınları kıskanır oldum
bi de kasım kasım gezmeleri yokmu ortalıkda deli olyorum valla

:sm_confused: ah canım yaa hem güldüm kıskanmana hem de üzüldüm... canım sen çok istediğinden kasılıyorlarmış gibi geliyor sana yoksa yani hamilelik bu mecburen öyle yürüycekler... :roflol: hem neden olmıycakmışın sen hamile :mymeka: elbetteki olacaksın allhın izniyle tabiki :lepi: inşallah..

Evet daaa gümüshaneliyim tam laz degilim ama cekmis biraz iste, konusmamizdada var zaten ,ayyy ben lazlara bayilirim.
Esimin Anne tarafinda tam lazlik var zaten.

slm arkadaşlar beni sürekli düşündüğünüz benim acımı kendi acınız gibi paylaştığınız için hepinize çoooooookkkkkk teşekkür ediyorum inanın sizlerle konuştukça çok rahatlıyorum ve hergün kendimi daha iyi hissediyorum iyiki varsınız iyiki benimlesiniz beni anlıyor acımı paylaşıyorsunuz hepinizden allah razı olsun
doğum öyküme gelince kızlar şunu bilinki kesinlikle pıhtılaşmadan dolayı değil her şey 1 saatin içinde oldu kızımın hareketlerini çok aşağıda yani rahimin çok aşağısında hissettim hemen doktora gittim dedim böle böle doktor beni korkutmamak için bişey yok bebeğin yerinde dedi eşime dışarda hemen izmire gidin küvez bulun bebek aşağı inmiş doğum olabilir demiş eşim beni hemen izmire götürdü tabi ben bildim bişeyleri tam 4 hastane gezdik beni alıyolar ama bebeğe gelince yer yok yeni doğan ünitesi kapalı kabul etmiyoruz diyolar neyse sonunda ege doğumevinde sezeryan oldum gece 2.30 da kızım doğdu kızımı tepecik hastanesine zor kabul ettirebilmiş eşim anlayacağınız bu doğumun pıhtılaşma ile ilgisi yok nasip kısmet şimdi neden erken doğum olduğunu araştırıyorum biraz daha toparlanayım iyi doktorla yola kaldığım yerden devam edicem umudumu hiç kaybettim işallah bir gün bende anne olacam verende allah alanda yüce rabbimi sorgulamak mümkünmü asla neden ben nedn benim kızım demedim bölesi hayırlıymış dedim meleğim beni bırakıp gittiğimi gibi inanıyorumki bir gün bana hayırlısıyla geri gelecek yılmak yok yüce rabbim ne verirse hayırlısını versin her namazımda her duamda hayırlı evlat ver rabbim diye dua ediyordum benim hayırlım buymuş
canım kardeşlerim sizde bi silkelenin kendinize gelin inanın ben çok mutluyum benim meleklerim cennette beni babalarını bekliyolar ne mutlu bana onlar bana şefaatçi olacaklar işallah ben bunu düşünmüp gerçekten mutlu oluyorum sizde benim adıma mutlu olun ve benden dualarınızı esirgemeyin hepinizi çokkkk seviyorum allaha emanet olun

Canım sana helal diyorum başkada birşey diyemiyorum. Allah sendeki metaneti bizlerede nasip etsin.Seni taktir ediyorum,inanıyorum ki bu sabrının mükafatını en kısa sürede nasip edecek rabbim.

Papatyacigim canim sen nasilsin
Canım iyiyim çok teşekkür ederim. Geçmişe şöyle bi göz atıyordum. Bugün kontrolüm vardı. İyi geçti çok şükür. Bugün gittiğim hoca doğum tarihi olarak mümkün olduğunca bekleme taraftarı , 39.- 40 arasını tercih ediyorum dedi. Kasım sonunda düşünebiliriz dedi. Doğumu yaptıracak doktor da bu cumartesi günü tarih verebilirim belki , 10-15 kasım arası demişti. Bizim de kafamız karıştı tabii. Allahım hayırlısıyla kavuşturur inşallah. Son zamanlar hayli zor geçiyor. Geçen sabah gene burnum kanadı , bugün de şekerim hafif yüksek çıktı. Bebeğimi de riske atmak istemiyorum , Allahım esirgesin. Allahım zamanında hayırlısını versin inşallah.

Böyle işte canım , sen nasılsın ? Bu ay gene deneme olacak mı ? Şansın bol olsun inşallah canım. Çok öpüyorum tatlım.

Evet daaa gümüshaneliyim tam laz degilim ama cekmis biraz iste, konusmamizdada var zaten ,ayyy ben lazlara bayilirim.
Esimin Anne tarafinda tam lazlik var zaten.

Da lardan anladım zaten,ben samsunda oturuyorum,doğma büyüme düzceliyim. Eşim trabzonlu , süzme laz yani :), 18:30 a kadar iş yerindeyim burada olursan görüşürüz canım.

Canım iyiyim çok teşekkür ederim. Geçmişe şöyle bi göz atıyordum. Bugün kontrolüm vardı. İyi geçti çok şükür. Bugün gittiğim hoca doğum tarihi olarak mümkün olduğunca bekleme taraftarı , 39.- 40 arasını tercih ediyorum dedi. Kasım sonunda düşünebiliriz dedi. Doğumu yaptıracak doktor da bu cumartesi günü tarih verebilirim belki , 10-15 kasım arası demişti. Bizim de kafamız karıştı tabii. Allahım hayırlısıyla kavuşturur inşallah. Son zamanlar hayli zor geçiyor. Geçen sabah gene burnum kanadı , bugün de şekerim hafif yüksek çıktı. Bebeğimi de riske atmak istemiyorum , Allahım esirgesin. Allahım zamanında hayırlısını versin inşallah.

Böyle işte canım , sen nasılsın ? Bu ay gene deneme olacak mı ? Şansın bol olsun inşallah canım. Çok öpüyorum tatlım.

ayy papatyacım çok az kalmış sağlıkla gelsin inşallah.. canım yaa burun kanaması diş eti kanaması gibi şeyler normal galiba son haftalarda. şekerinde artık düzene girdi az yükselmelerde endişelendirmesin seni... bu kadar eziyete karşı sağlıklı birşekilde gelsin inşallah bebişin ona kavuşunca bütün bunları unutursun... sen iğne kullanıyormusun papatya kullanıyorsan ne zaman bırakacaksın doğumdan önce...

kızlar nasılsınız aslıhan çalıkuşu gelevera neler yapıyorsunuz
gelevera canım sormana üzülmedim insan cidden merak ediyor her şey yolundayken neden böle oldu diye ama inan bunun cevabını bende doktorlarda açıklayamıyor allahtan diyorum bazı şeylerin açıklaması olmuyor buda onlardan biri bazen kabullenmek en doğrusu ama dediğin gibi bunu böle bırakmaya niyetim yok toparlanmayı bekliyorum ondan sonra ne gerekiyorsa yapıcam

kızlar biliyormusunuz bu gün babam akciğerlerinden amaliyat oldu bizim kızdan sonra babam hastaneye düştü gelirken ağlaya ağlaya geldim babam hasta yatağında beni düşündü git kızım kocanla birbirinize destek olun bizde burda ordu gibiyiz kocan orda yalnız bir başına git kocanın yanında ol dedi bide onun acısıyla yanmayalım dedi şu an iyi narkozun etkisi geçmiş uyanmaya başlamış allahıma hamd olsun babamın acısı kızımı bastırıyordu inanın bana çünkü benim zilli kızın yüzünden babam ölümden döndü şimdi iyi en kısa zamanda memlekete geri gidicem babamı doya doya öpüp koklıycam yüce rabbim kızımı aldı ama babamı bana bağışladı bunun için yüce rabbime şükrediyorum hamd ediyorum allahımın sevgili kuluymuşum dediğim gibi inanın çok mutluyum çünkü babam benimle o beni bırakmadı

Herkesler gitmisss,
72504b44dba094f3f34b1f8d6de627de.gif
[/url][/IMG]

X