Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Allah hepınızden razı olsun kızlar keske dıyoruz ama olmuyor ıste gerı gelmez yavrum karnımda benımle olan yavrumu kara topraga verıcekler bugun daha evlat sevıncını yasayamadan evlat acısını tatdık cok zormus ama rabbımın bıldıgı vardır mutlaka o herseyın hayırlısını bılır ve yapar buda bızım sınavımız kaderımızde varmıs ınsallah en kısa zamnda rabbım guc kuvvet sabır verıcek gececk atlatıcaz ınsallah

Canımm ne dıyecegımı bılmıyorum.Bız ne dersek dıyelım senın acını yatıstıramayız.Allah kımseyı evladıyla sınamasın.Sen yıne cok güçlüsün sabret ınsallah Rabbım senınde kucagını tez zamanda doldurur bu acılarını unutursun.

çalıkuşu kız nerden buluyon bu kafaları sen ya çok ciciii:)))

bu arada kahvemlokumum gelmişşşşşşşşş hoşgeldin kızzzzzzz nerelerdesin dış gebeeeeeeeeeeeeeee:))))

sülal sende kemik falan kalmaz kız 9 aya kadar aha aha aha:))) kemiksiz et:))))))

resdevrim katılıyorum canımmm benim sağlık gidiyo elden bu iğneler kemik erimesi yapıyormuş ben bide 0,8 lik vuruluyorum maşallah bana zemuszemus
Sülal sen kalsium kullanmiyonmu canim

selam kızlar temızlık yaptım geldım ama cok yoruldum ayatyım bıraz dedım yatamadım aklım burda hep.

ya ben tam 7 aydır folık asıt ve coraspin kullanıyorum sıkıldım ıcmekten artık acaba aspirinin bır faydası olmusmudur 7 ay cok uzun bı sure cunku ınsallah olmusdur dıye dua edıyorum.

Cokmu yoruldun :teselli:
Ay bende bazen icmiyom ikisinide, bazen canim yüzlerine bile bakmak istemiyor.

LIMBURGGG canım benım sozun bıttıgı yerdeyım bu sayfayı acınca senden ınsallah ıyı haberlelre acarım dedım ama malesefff.... bılıyorum ne soylesem hersey bos gelecek sana rabbım sabırlar versın sana ve esıne mevlam daha buyuk acılar yasatmasınn offf ıcım daraldı yasadıgın son acı olur ınsallah dılerım bundan sonra hep arkadslardan ıyı haberler alırız lutfen dua edelım arkadslar ne oldu buraya yaaaa... RABBIM TUM KOTULUKLERDEN BELALARDAN BIZI UZAK EYLESıN AMıNNNNN.....

Benı merak eden soran herkese cok tesekkur ederım oncelıkle
bır pazar sabahıydı uykudan kalkınca bır sızıntı akıntı hıssettım su gıbı bısıydı tum gun aralıklı devam ettı ertesı gunde oglene kadar devam ettı pazartesı oglen 12 olmadan aradım dru belkı ıdrar kacırıorsundur farkında oladan dedı bende ıdrar gıbı degıl dedım gel test yapalım dedı gıttık baktıkı amnıon sıvısı neyse ogunden berı hastanedeyım karnına kramp yada agrı gırerse bebek gelebılır deıdler hıc kalkmadan hep yattım ıdrarı bıle surgu koyuyolardı cumartesı gecesı agrım basladı pazar oglen 3 de sancılarım geldı 4cmlık acılmıs dedıler 4de sancı odaına goturduler tam 16 saat sancı cektım cooooooook zordu allahım normal dogumla pazartesı sabahı 6:52 oglum dogdu herseyı tamdı hıcbır eksıgı yoktu tam bır bebektı 650gram 31 cm cok guzel bır bebektı yarım saat kalbı attı kucagıma aldım dokundum kokladım tam 4 kez ayrı ayrı zamnalrda ıstedıkce getırdıler bugun ssat gec oldu ama oglen cıktım hastaneden yarın sabah yanı salı sabahı ogle namazına kılınıp gomulecek yavrum acım cok buyuk tarıfı mumkun degıl baktıgım heryerde o var kokusu burnumda ellerımde hala daha yıne haberdar ederım sızı

canım benim gözlerimden yaşlar süzülüyor çok üzüldüm canım bu durumda ne söylenebilir bilemiyorum :sinifsinif: Allah sabır versin

selam kızlar temızlık yaptım geldım ama cok yoruldum ayatyım bıraz dedım yatamadım aklım burda hep.

ya ben tam 7 aydır folık asıt ve coraspin kullanıyorum sıkıldım ıcmekten artık acaba aspirinin bır faydası olmusmudur 7 ay cok uzun bı sure cunku ınsallah olmusdur dıye dua edıyorum.

ben de 7-8 ay içtim canım,bence çok faydası olacak sana.kanın iyice sulanmıştır.

yok anacım dana gibi süt içiyom yoğurt yiyom bide elevit alıyorum multivitamin calsiyum varmı bilmiyorum eve gidince bakıcam sürekli miğdem bulanıyor yaa sürekli kociş bile dayanılmaz ay adam deli çıkıcak benim yüzümden bu arada kuşum benim mthfr heterzigotum ben bide faktör v heterezigotum ama sen bakma bu heterezigot homozigota ben babalar gibi 0,8 lik vuruluyorum cnm benim :)

Benı merak eden soran herkese cok tesekkur ederım oncelıkle
bır pazar sabahıydı uykudan kalkınca bır sızıntı akıntı hıssettım su gıbı bısıydı tum gun aralıklı devam ettı ertesı gunde oglene kadar devam ettı pazartesı oglen 12 olmadan aradım dru belkı ıdrar kacırıorsundur farkında oladan dedı bende ıdrar gıbı degıl dedım gel test yapalım dedı gıttık baktıkı amnıon sıvısı neyse ogunden berı hastanedeyım karnına kramp yada agrı gırerse bebek gelebılır deıdler hıc kalkmadan hep yattım ıdrarı bıle surgu koyuyolardı cumartesı gecesı agrım basladı pazar oglen 3 de sancılarım geldı 4cmlık acılmıs dedıler 4de sancı odaına goturduler tam 16 saat sancı cektım cooooooook zordu allahım normal dogumla pazartesı sabahı 6:52 oglum dogdu herseyı tamdı hıcbır eksıgı yoktu tam bır bebektı 650gram 31 cm cok guzel bır bebektı yarım saat kalbı attı kucagıma aldım dokundum kokladım tam 4 kez ayrı ayrı zamnalrda ıstedıkce getırdıler bugun ssat gec oldu ama oglen cıktım hastaneden yarın sabah yanı salı sabahı ogle namazına kılınıp gomulecek yavrum acım cok buyuk tarıfı mumkun degıl baktıgım heryerde o var kokusu burnumda ellerımde hala daha yıne haberdar ederım sızı

Canım Allah yardımcın olsun,Allah sabırlar versin. Büyükler ne derler Allah bu acıyla bıraksın.Diyecek kelime bulamıyorum.Çok üzgünüm.

Sülal sen kalsium kullanmiyonmu canim

Cokmu yoruldun :teselli:
Ay bende bazen icmiyom ikisinide, bazen canim yüzlerine bile bakmak istemiyor.

yoruldum valla canım ya benım ıcmeme gııb bı luksum yok cunku esım hergun aksam soruyo ıctınmı dıye ıcıyorum bende hergun kacırmıyorum hıc.

çalıkuşu kız nerden buluyon bu kafaları sen ya çok ciciii:)))
Internetten indirdim canim birsürü.
smilie_girl_231.gif
[/URL][/IMG]
ben bunlara bayiliyom.
Kociside ceke ceke PC ye oturtuyom benimle izlesin diye ama o bana gülüyo.
smilie_girl_224.gif
[/URL][/IMG]
Ne yaparsin coluk yok cocuk yok bende iste böyle seylerle seviniyom.

hoşgeldin baharcım,iyi olmana çok sevindim

Baharcigim hosgeldin canim nasilsin

Ben iyiym aslında Baharcım..24 haftalık olduk kızımla..
Ama maalesef bugünlerde üzücü haberler aldık..
İnşallah bundan sonra bu forumda herkesin başına güzel şeyler gelir, bunlar son üzüntülerimiz olur..

Sen nasılsın? Neler yaptın uzun zamandır görünmüyorsun..

Allah hepınızden razı olsun kızlar keske dıyoruz ama olmuyor ıste gerı gelmez yavrum karnımda benımle olan yavrumu kara topraga verıcekler bugun daha evlat sevıncını yasayamadan evlat acısını tatdık cok zormus ama rabbımın bıldıgı vardır mutlaka o herseyın hayırlısını bılır ve yapar buda bızım sınavımız kaderımızde varmıs ınsallah en kısa zamnda rabbım guc kuvvet sabır verıcek gececk atlatıcaz ınsallah

ee erkek milleti.dünyayı takmaz.bizim toparlanmamız ise en az bir ay.her defasında insan alışıyor ama hiçbir zaman boşver diyemiyor.çünkü istemesekte hayaller kuruyoruz.
off offff işimiz zor allah hepimize yardım etsin :Saruboceq:

bahar cım nasılsın biraz anlatsana seni çook merak ettik hepimiz :1hug:

arkadaşlar saolun bende unutmuşlardır beni diyodum ama unutmamışsınız ben iyiyim kürtaj olduktan sonra iyice işlerime adapte oldum vee çok yoruldum çocuk yapamadım barim kariyer yapem dedim birkaç tahlilim var yaptıracağım homosistein felan dediydi dr uzun zamandır bakmadım onlara bile şimdi onları yaptırıp tekrar başlıycam hayırlısıyla

limburgcum nasıl üzüldüğümü anlatamam ama güçlü olduğunu biliyorum buda geçicek bi tanem unutmıycaksın belki ama inanki ilk günkü kadar acımıycak canın ne izler var hepimizin kalplerinde üstü kabuk tutmuş yaralar ama zamanla daha az acıyorlar rabbim bir daha yaşatmasın hiçbirimize

dinamiscim geçmişi çok okuyamadım canım kusuruma bakma hayırdır köt haber demişsin ?:uhm:

yok anacım dana gibi süt içiyom yoğurt yiyom bide elevit alıyorum multivitamin calsiyum varmı bilmiyorum eve gidince bakıcam sürekli miğdem bulanıyor yaa sürekli kociş bile dayanılmaz ay adam deli çıkıcak benim yüzümden bu arada kuşum benim mthfr heterzigotum ben bide faktör v heterezigotum ama sen bakma bu heterezigot homozigota ben babalar gibi 0,8 lik vuruluyorum cnm benim :)

ohhh sifa olsun canikom benim
smilie_girl_072.gif
[/URL][/IMG]

yoruldum valla canım ya benım ıcmeme gııb bı luksum yok cunku esım hergun aksam soruyo ıctınmı dıye ıcıyorum bende hergun kacırmıyorum hıc.

Ben benimkine bazen yalan söylüyom ya ya ictim ictim diyom :kedi: ama anliyo kandirdigimi sonrada sayistiriyo bana bende kulak tikiyom.
smilie_girl_081.gif
[/URL][/IMG]
Ne yapayim canim istemiyo ayy biktimmm

Son düzenleme:
ohhh sifa olsun canikom benim
smilie_girl_072.gif
[/URL][/IMG]

Ben benimkine bazen yalan söylüyom ya ya ictim ictim diyom :kedi: ama anliyo kandirdigimi sonrada sayistiriyo bana bende kulak tikiykom.
smilie_girl_081.gif
[/URL][/IMG]
Ne yapayim canim istemiyo ayy biktimmm

valla bende bıktım ıcmekten
ay bayılıyorum bu sarı kafalara ya cok sekerlerrr..kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar saolun bende unutmuşlardır beni diyodum ama unutmamışsınız ben iyiyim kürtaj olduktan sonra iyice işlerime adapte oldum vee çok yoruldum çocuk yapamadım barim kariyer yapem dedim birkaç tahlilim var yaptıracağım homosistein felan dediydi dr uzun zamandır bakmadım onlara bile şimdi onları yaptırıp tekrar başlıycam hayırlısıyla

limburgcum nasıl üzüldüğümü anlatamam ama güçlü olduğunu biliyorum buda geçicek bi tanem unutmıycaksın belki ama inanki ilk günkü kadar acımıycak canın ne izler var hepimizin kalplerinde üstü kabuk tutmuş yaralar ama zamanla daha az acıyorlar rabbim bir daha yaşatmasın hiçbirimize

dinamiscim geçmişi çok okuyamadım canım kusuruma bakma hayırdır köt haber demişsin ?:uhm:

Canım işte bugün Limburgu öğrendik, ben de diğer kızlar da çok üzüldük..Limburgla ben aynı haftadaydık neredeyse, çok ortak konuşmamız paylaşımımız olmuştu..Keşke sabır dilemekten başka elimden birşey gelebilseydi onun için, en azından yanında olabilseydim..
Geçtiğimiz günlerde de ravza maalesef erken doğum yaptı...Allah şükür ravza kendini topladı ama çok üzen olaylar bunlar..Bu nedenle kötü haberler aldık, moraller bozuk dedim.

Bu arada gördüğün gibi unutmadık seni, umarım bundan sonra güzel haberlerle paylaşımlara devam edersin sen de canım benim.

Mrb kızlar Maşallah iki gündür ne kalabalık site. benimde işler yoğun hızınıza yetişemiyorum okuyup geçiyorum.

X