Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ÇALIKUŞUM bendede durum aynı benim kocada oturdu maçın başına beni gözünün gördüğü yok kavga etsemde duymuyor maça öle bi dalmışki ne dersen de işin kötüsü maç bittkten sonrada neler konuştuğumu bile hatırlamıyor

aynen kızlar benim kocada maça öyle bi dalmış ki önüm den çekil git kadınlar kulübüne dedi.:enbuyukkk:

ÇALIKUŞUM bendede durum aynı benim kocada oturdu maçın başına beni gözünün gördüğü yok kavga etsemde duymuyor maça öle bi dalmışki ne dersen de işin kötüsü maç bittkten sonrada neler konuştuğumu bile hatırlamıyor
Canim Ravzam benimki bugün maci izlemiyo ben en iyisi onunla ilgileneyim biraz kiziyo biraz

yok cnm ben gecen ay kontrol icin ordaydim simdi sonuclarim cikacak 17 sinde ama kesinlikle telefonda olmaz buraya gelip alacaksiniz diyorlar cok ilgililer benim gözlemledigim ve cokm didik didik ediyorlar sende gitsenmi acaba sana uzakmi? bana 2 bucuk saat uzaklikta bakarim cnm zaten bende sonunda tüp bebek yapicam heralde

Canim bize cok uzak neyse olmassa arar sorarim saol seydamcim

SEYDAM canım öpecek koklayacak bi evladın varya o sana yeter dediğin gibi bazen çaresiz kalıyo insan napalım buda bizim sınavımız allah yavrunu size bağışlasın o yavrudan bizede nasip etsin
insallah cnm bende hep diyorum dualarimda öncelikle burda yazisipta acilarini paylastigim arkadaslarima nasip et rabbim diye ilk önce kendime istemek nankörlük olur zaten sükürler olsun bana anneligi tatdirdi rabbim sizlerinde kucaginizi bos koymasin isteyen herkese saglikla versin rabbim

Ebrar nasilsin canim

canım çok saol ben iyiyim sen nasılsın?galiba bugün biraz duygusalsın .ah canım nediyim banada olur arada ağlarım ve biraz rahatlarım .kolay şeyler yaşamıyoruz .hayat çok zor imtihan oluyoruz bunun bilincindeyiz ama gelde bunu yaralı kalplere anlat.inşallah herşey yoluna girer.:Saruboceq:

NERGıZ haklısın onların canı yanmıyor bizi anlamıyolar çoğu doktor anne bile değil erkeklerinde bu acıyı anlamalarını beklemek aptallık olur
canım evet son aylarda bebeği kaybetmek zor ama acı aynı acı hiç bişey değişmiyo
hamile arkadaşlarım nolur siz kendinizi çok üzmeyin bebişlerimiz etkilenmesin yüce rabbim yavrularınızı size bağışlasın

seydamcım sen kürtaj dan kaç ay sonra korunmayı bırakıcan zaten bir ayımız doldu.ben 2 ay sonra yine deniycem.allahın izniyle.sengözlerimebaksanab
bana kalsa hemen yaparim heralde öyle bi cesaret var ki bende hic sormadelikafaduldensu sonuslara göre ne derler bilmiyorum ,aslinda benim dokrotum hic bekleme dedi ama araya testler girdi 17 sinde cikacak hayirlisi allahim umudumuzu bosa cikarmasin cnm

NERGıZ sen hemşiresin canım kendine iyi bi doktor bulamıyormusun bize göre daha şanslısın diye düşünüyorum ama yanlışmı düşünüyorum

kızlar ya!bi dua var 4444 defa okunacak ben ona başladım dileklerin kabul olması için benim arkadaşlarım biz tüm dileklerimize o dua sayesinde kavuştuk diyorlar kızlar bizde deneyelim ya ben başladım hayırlısıyla.

evet o duayı bende biliyorum ve okumuştum salaten-tüncina duası çok sevindim ozporcum allah kabul etsin

NERGİZ sen hemşiresin canım kendine iyi bi doktor bulamıyormusun bize göre daha şanslısın diye düşünüyorum ama yanlışmı düşünüyorum

yok canım ya burada yok zaten. anlatsam gülersin.....dr burdan öğrendiğim bişeyi sordum cevap veremedi..folic asite gerek yok falan diyo direk saçmalıyo.....:umursamaz:

kızlar ya!bi dua var 4444 defa okunacak ben ona başladım dileklerin kabul olması için benim arkadaşlarım biz tüm dileklerimize o dua sayesinde kavuştuk diyorlar kızlar bizde deneyelim ya ben başladım hayırlısıyla.
ozpor cnm biliyorum ben salat-i tefriciye okudum ben onu ama biliyormusun mustafa karatas hocaya onu sordular gerceklik payi yokmus zaten olmadida sadece bebek icin degil baska dileklerim icinde okumustum ben ama olmadi yinede duadir sen bilirsin allah kabul etsin cnma.s.

ozpor canım saolasın yüce rabbim kendisine çevrilen elleri boş çevirmez duaların kabul olur işallah

X