Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

nergizcim orda görev yılın ne kadar tahinini başka büyük şehire istesen olmuyomu ne kadar süre orda kalmak zorundasın

ozpor canım sen cidden öğrencimisin ne okuyorsun evliyken zor olmuyormu üstüne bide çoçukmu istiyorsun

nergizcim orda görev yılın ne kadar tahinini başka büyük şehire istesen olmuyomu ne kadar süre orda kalmak zorundasın

ben daha görevde yeniyim.opuyorumnanaktan 3 yıl oldu.ama ben 4/b liiyim:gitme: şey birde ben aslında sağlık teknikeriyim tam anlamıyla hemşire değilim.ameliyatları, lokalleri, tedavileribilgisayar giriyom hasta yatış çıkış işlemleri falan ....kaydirigubbakcemile2
eşimle aynı hast.deyiz..şimdilik gidemiyoz biyere ama bilmiyom ileriyi..

bu arada bu gün hast de domuz gribi ve mevsimsel grip aşısı vuruldu personele... eşim yaptırdı ikisinide ben daha yaptırmadım. tüm dr lar yaptırdılar ben normalde yaptırmıycaktim ama şimdi bilmiyom..zaten çok ta karkuyommmmafoldumben

nergiz hakkında hayırlısı olsun tokatı biliyorum küçük bi yer sizin ordan hastaları sivasa gönderiyolardı demek denilenler doğruymuş orda çok fazla tup açısından ilerleme yok demişlerdi bizde şark için orayı tercih edecektik hastane çok fazla gelişmemiş orda denilince yazmaktan vaz geçmiştik

bugün drla konuştuk.eğerki ocak şubat mart aylarında hamilelik düşünüyorsan bu aşıyı kesinlikle yaptır dedi:eek: kesinlikle yaptırmam diye düşünüyordum ama bilmiyorum...

nergiz hakkında hayırlısı olsun tokatı biliyorum küçük bi yer sizin ordan hastaları sivasa gönderiyolardı demek denilenler doğruymuş orda çok fazla tup açısından ilerleme yok demişlerdi bizde şark için orayı tercih edecektik hastane çok fazla gelişmemiş orda denilince yazmaktan vaz geçmiştik

evet canım ya aynen öle.... bide yazları kene olayı var sorma gitsin...
''nerden geldim istanbulaaaaa...laelaelaelaelae.''

evet yeniğim canım yeni öğrendim birkaç gün oldu mfhtr 677 homozigotmuşum neys eartık bilmiyorum
bir kaybım var rbbim bir daha yaşatmasın ne bana ne başka arkadaşıma

ravzam bazen diyorumki.allahım bu ev hep böyle sessizmi kalacak diyorum.binadan hep çocuk sesleri geliyo.benim evimden ise sessizliğin sesi.bazen çok gücüme gidiyo.yutkunmaktan,yalnızlıktan.çocuk hasreti çekmekten içim acıyor.biz beş arkadaş aynı senede evlenmiştik hepsi anne oldu.hatta bazıları ikinci çocuğu düşünüyo.artık onlarla bile iletişimi kopardım.hepsini kıskanır oldum.onlarla biraraya geldiğimde mevzu hep bebek.o zaman ne diyeceğimi şaşırıyorum.çocuklarının anne demesi içimi acıtıyo.o zaman diyorum allahım onlardan ne eksik yanım var.benim diyorum.duramıyorum yanlarında çekip gidiyorum eve yaptığım tekşey ağlamak.

evet yeniğim canım yeni öğrendim birkaç gün oldu mfhtr 677 homozigotmuşum neys eartık bilmiyorum
bir kaybım var rbbim bir daha yaşatmasın ne bana ne başka arkadaşıma

ne kadar şanslısın ilk bebek kaybında bu hastalığını öğrenmişsin benim üçüncü bebek kaybımda anlaşıldı.ama bebeğim iğne olmama rağmen o minicik kalbi yinede durdu.senağlama

ravzam bazen diyorumki.allahım bu ev hep böyle sessizmi kalacak diyorum.binadan hep çocuk sesleri geliyo.benim evimden ise sessizliğin sesi.bazen çok gücüme gidiyo.yutkunmaktan,yalnızlıktan.çocuk hasreti çekmekten içim acıyor.biz beş arkadaş aynı senede evlenmiştik hepsi anne oldu.hatta bazıları ikinci çocuğu düşünüyo.artık onlarla bile iletişimi kopardım.hepsini kıskanır oldum.onlarla biraraya geldiğimde mevzu hep bebek.o zaman ne diyeceğimi şaşırıyorum.çocuklarının anne demesi içimi acıtıyo.o zaman diyorum allahım onlardan ne eksik yanım var.benim diyorum.duramıyorum yanlarında çekip gidiyorum eve yaptığım tekşey ağlamak.

benim arkadaşımda benden sonra hamile kaldı ben 3 kez düşük yaptım.onun bebeği kollarında çoooooooook tatlıı bayılıyorum tospaaaaya. çok seviyorum.her sevmemdede diyorum bundan istiyom yarabbi!!!

X