Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Deniz iyi sanırım kızlar, yani hareketlerini hissettikçe insan telaş yapmaktan vazgeçiyor.
Yarın doktorumuza gideceğiz zaten..Yalnız ben de hafiften boğaz ağrısı başladı, ilaç da alamam, umarım ilerlemeden atlatırım.
Bakalım şimdilik sürekli limonlu su falan içiyorum ama umarım faydası gelir.

ınsallah hemen atlatırsın dınamıscım mentollu seyler yemeye ıcmeye calıs o bıraz rahatlatır ılac alamana gerek kalmaz umarım denızınde ıyı olmasına sevındım:CüvCüv:

Dinamisscim tuzlu suyla gargara yapmayı öneriyor doktorlar.
özellikle şu grip salgınlarında gargara yapınca mikrop varsa bile mideye iniyormuş ve midede yaşayamıyormuş. üst solunumda yaşayabiliyormuş ancak, aklında olsun tatlım.
Denizciğe öpücük at bizlerden yarın ultrasonda.

ben de regl oluyorum, sinir stres gitti kalmadı...saçlarım diken diken geziyordum bi 3 gündür, kociş kaçıyordu benden kaydirigubbakcemile3

bi bitsin şu regl, ben ona yapacağımı bilirim kaydirigubbakcemile

Teşekkür ederim krizantemcim dediğin gibi ialç almadan atlatmaya çalışıyorum.

Sana da kolay gelsin hazırlıklar tatlım, çok da yorma kendini, yavaş yavaş yap işlerini:)

Lidyacım canım benim evet bu gargara önerini de uygulayayım akşam eve gidince.

Sen de o kadar sinirli olma canım ya, yazık adama :)

Sülal sen nasılsın bu sabah canım, bulantı falan var mı?
Ben çok çekmiştim bulantıdan, inşallah senin olmaz tatlım:)

Burda herkes birbirini tanıyor. Ben selam attım bir selam bile veren olmadı. Sohbetiniz hep kendi içinizde devam ediyor. Sanırım yeni gelenlere yer yok burda

Burda herkes birbirini tanıyor. Ben selam attım bir selam bile veren olmadı. Sohbetiniz hep kendi içinizde devam ediyor. Sanırım yeni gelenlere yer yok burda

olurmu canım hıc oyle sey herkes bırbırını anlamaya dertlerımızı paylasmaya calısıyo burda ben gormedım selamını ama hosgeldın aramıza senın sorun neydı?

Roselenda ve Elifim tekrar günaydın kızlar:)
Lütfen böyle alınganlık yapmayın, bir önceki sayfaya bakarsanız benim mesajımın "Günaydın kızlar" şeklinde herkese yönelik olduğunu görürsünüz.
Kırmayalım birbirimizi tekrardan hoşgeldiniz :)

iyiyim çok şükür kanamam ağrım sızım yok ama bulantı berbat sanırım bir kilo verdim bişey yiyemiyorum herşey berbat kokuyor balık görmek dahi istemiyorum hiçbişeyi hazmedemiyorum en üstünde durduğum şeyler meyve ve süt gerisini saldım çayıra mevlam kayıra kaydirigubbakcemile3 bugün 6+2 olduk bakalım cumartesi kontrolüm var heycanla bekliyorum her sabah kalkınca hayal kuruyorum hastaneye gidişimi doğumu eve geldiğimi göbüşümün kocaman oluşunu filan bi alemim anlayacağınız :sm_cool:

di mi ama?ztaen yeterince düşünecek şey var...herbirimiz için....neşeli, yapıcı ve inançlı olalım, birbirimize hiiiiç kırılmadan a.s

Sülalcim hayal kurmak...usanmadan hayal kurmak...düşündüklerini yaşamanı sağlar, ne iyi ediyorsun...sevgiyle kal, allaha emanet olun bebişle a.s.

Ama hani bişeyler yazıyorsun ve aradan kaybolup gidiyorsun insan bir tuhaf oluyor. Zaten sizinle aynı sorunu paylaşmasam bu konuya girmezdim. 3 tane düşüğüm var benim pıhtılaşmadan dolayı....

taktım bu olumlu düşünme sanatına olumlu olumlu düşünüp düşünüp yatıyoruz meleğimle popişkomuzu büyütüyoruz ahhh olan kocişe oluyo su getir, süt getir, meyve getir, ayyy çek çek onu onu görmek istemiyorum, sende iğne vurul banane neden herşey benim sorumluluğumda, kalk sıkıldım kapıyı aç sıcak oldu kapa soğuk oldu :jeyyar: adam boşamazsa dokuz aya kadar iyidir :sm_cool:

günaydın elifim canikom nasılsın tatlım senin düşüklerin nasıl oldu anlat kız acık hiç iğne vuruldunmu nedir son durumlar anlat bakem opuyorumnanaktan

iyiyim çok şükür kanamam ağrım sızım yok ama bulantı berbat sanırım bir kilo verdim bişey yiyemiyorum herşey berbat kokuyor balık görmek dahi istemiyorum hiçbişeyi hazmedemiyorum en üstünde durduğum şeyler meyve ve süt gerisini saldım çayıra mevlam kayıra kaydirigubbakcemile3 bugün 6+2 olduk bakalım cumartesi kontrolüm var heycanla bekliyorum her sabah kalkınca hayal kuruyorum hastaneye gidişimi doğumu eve geldiğimi göbüşümün kocaman oluşunu filan bi alemim anlayacağınız :sm_cool:

ah canım o hayallerı bende kuruyorum bebegım oldugu gunlerı neler yapardım acaba nasıl olurdu dıye bende cook dusunurum ama dusunmek bıle cok guzel gercekten gercegı nasıl guzeldır allah bılır.

X