Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar nerdesiniz.iğneleri dolapta mı yoksa oda sıcaklığında mı saklıyosunuz.havalarda ısındı malum.

s.a canım ben oda sıcaklığında saklıyorum ayrıca hiç aklıma gelmedi sıcaktan bişey olurmuki:18: $LaeEp2.png

herkeze hayırlı günler 2.li testtimi yaptırdım şükür temiz çıktı.. ama migrenden dolayı çok perişanım sürekli migren krizi geçiriyorum soluğu hastahanede alıyorum serum takılıyor ki öyle rahatlıyorum napıcam bilmiyorum neden bukadar şiddetli geçiyor migrenim onuda anlamadım doktorlarda bişey demiyo mecbur çekiceksin diyorlar çok kötüyüm yaa gerçi şükür bebeğim iyi bunu duymak rahatlatıyor ama diğer yandanda yaşam kalitem sıfır sürekli rahatsızım...benim gibi migreni olan arkadaşlarım var ise lütfen banada önerilerinizi yazın belki buradan bir deva bulurum :KK14:rabbim sen ne verirsen hayırlı olanını ver senden gelen sıkıntılara hamd olsun sen bana ve bütün anne adaylarına hayırlısıyla bebeklerimize kavuşmayı nasip et... AMİİİNN..

Son düzenleme:
ayy sorma canım oğlum sabahtan beri belki bir yarım saat uyumadı sürekli huzursuz ve ağlıyor önceki günler ikindi den akşama kadra böyleydi bugün bütün gün..bazen öyle ağlıyorki artık sabrım kalmadı bende onunla birlikte ağlıyorum eşimde bugün çalışıyor 12de gelcek gurbeti yaşayanlar bilirzaten.apartmandada benden başka kimse yok rabbim yavruma şifa banada güç ihsan eyle..

ayy minigim benim yaa neresi agriyor kimbilir erkek cocuklarinin gaz problemi daha fazla oluyormus rabbim sana guc minik pasaya sifalar versin canim uzulme aglama lutfen bak okadar zorlu surecden sonra ne mutlu bizeki bebeklerimizle ilgili konusuyoruz

Slm Arkadaşlar benim maalesef iki düşüğüm oldu, kan pıhtılaşma testleri (Prtein S,C, Kardiolipin, lupus) ve hormon testleri temiz çıktı. Genetik teste ise sadece bende mthfr c677t heterozigot çıktı. Dün sonuçları çok iyi bir hastanenin Baş hekime gösterdim ve kendisi bende kan pıhtılaşmanın olmadığını ve mthfr c677t heterozigot halkın %30 olduğunu ve gayet normal olduğunu söyledi. Ben bebek aspirini veya gebelikte iğne kullanmam gerekmi diye sordum o da HAYIR SADECE YÜKSEK DOZLU FOLİK ASİT yeter dedi.

OFFFFF kafam karıştı, çoğu sayfalarda benim gibi aynı sorunu yaşayan insanlar bebek aspirini hatta iğne bile kullanıyorlar.

Benimle aynı sıkıntıları yaşayan ve sonradan gebe kalan arkadaşlar ne uyguladı acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim

sonuçlarımı bir kaç doktora daha göstermeyi düşünüyorum

Slm Arkadaşlar benim maalesef iki düşüğüm oldu, kan pıhtılaşma testleri (Prtein S,C, Kardiolipin, lupus) ve hormon testleri temiz çıktı. Genetik teste ise sadece bende mthfr c677t heterozigot çıktı. Dün sonuçları çok iyi bir hastanenin Baş hekime gösterdim ve kendisi bende kan pıhtılaşmanın olmadığını ve mthfr c677t heterozigot halkın %30 olduğunu ve gayet normal olduğunu söyledi. Ben bebek aspirini veya gebelikte iğne kullanmam gerekmi diye sordum o da HAYIR SADECE YÜKSEK DOZLU FOLİK ASİT yeter dedi.

OFFFFF kafam karıştı, çoğu sayfalarda benim gibi aynı sorunu yaşayan insanlar bebek aspirini hatta iğne bile kullanıyorlar.

Benimle aynı sıkıntıları yaşayan ve sonradan gebe kalan arkadaşlar ne uyguladı acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim

sunita canım seninle durumumuz tamamen aynı.
sadece mtfhr 677 heterozigot çıktı. biri 18 hafta diğeri 6 hafta iki kaybım var. gittiğim prof önemsemedi.sadece folik asit yeterli dedi.
ben çok ısrar edince için rahat edecekse coraspirin kullanabilirsin gebelik olunca dedi.diğer bir op dr kesinlikle iğne kullanacaksın dedi.
şuan yumurtlama dönemindeyim.kafam allak bullak
başka bir doktora gitmek istiyorum.istanbulda.
bikaç kere yazdım ama kimse cevap vermedi.
tekrar yazayım aynı sorunu olan arkadalar yardımcı olursa sevinirim.önerebileceğiniz dr varmı.

Arkadaşım benimde aynı sorunum vardı ama nedense Prof lar hep aynı şeyi söylüyor.. Kullanmana gerek yok diyorlar ama bazı doktorlarda kesinlikle kullanmalısın diyor ki benim doktorum işi şansa bırakmak istemediğinden, hamile kalmadan önce coraspine başladım,22. haftaya kadar kullandım,, iğnelere de hamile kalır kalmaz başladım.. Sen ısrar edersen veririler tedavini bence... Aslında kullanmasan da olurmuş ilaç ama sağlıklı bebeğin olana kadar denemeliymişşsin, onlar için kolay tabi söylemesi..

sadece mtfhr 677 heterozigot çıktı. biri 18 hafta diğeri 6 hafta iki kaybım var. gittiğim prof önemsemedi.sadece folik asit yeterli dedi.
ben çok ısrar edince için rahat edecekse coraspirin kullanabilirsin gebelik olunca dedi.diğer bir op dr kesinlikle iğne kullanacaksın dedi.
tekrar yazayım aynı sorunu olan arkadalar yardımcı olursa sevinirim.önerebileceğiniz dr varmı.

Ben yukarda da dediğim gibi kullandım canım, bende İstanbul da Ataşehir Şifa ya gidiyordu m doktorum Emel hanım ama sen hangi yakadasın bilmiyorum.. Ben doktorumdan çok memnundum

mthfr folik asitle ilgili diye biliyorum bende tek bir mutasyonun var burda ben ve diğer arkadaşların çoğu en az 2-3 mutasyona sahibiz başka bir doktorla daha görüş ortak olan kararı uygularsın kafan daha rahat eder bence

mthfr folik asitle ilgili diye biliyorum bende tek bir mutasyonun var burda ben ve diğer arkadaşların çoğu en az 2-3 mutasyona sahibiz başka bir doktorla daha görüş ortak olan kararı uygularsın kafan daha rahat eder bence

feryad maşalah canım yaa 10.haftaya gelmişsiniz zaman çok çabuk geçiyor bir bakmışsın kucağınızda Allahın izni ile

arkadaşlar bende de sadece mthfr 677 heterezigot mutasyonu var ve 3 düşük bir kimyasal gebeliğim var.şuan da yine hamileyim. folik asit, iğne ve aspirine kısmetse doğuma kadar devam edecem..iğne kullandırma taraftarı olan bi doktorla devam edin bence

herhese günaydın hayırlı günler ben yine güne hüsranla gözümü açtım migren ağrılarıyla şikayet etmek haddime değil ama çok perişanım psikolojim alt üst dayanılmaz bir haldeyim doktorlar bir çare bulamadı ağrı kesici dışında ama evde artık onlarda fayda etmiyor.. lütfen rica ediyorum benim gibi ağır miğren krizi olanlar varsa hafifleticek bişeyler biliyorsanız lütfen yardımcı olun yoksa deliricem..rabbim kimseye dermansız dert vermesin..sıkıntıların biri bitiyor biri başlıyor ama baş ağrısıda çekilecek gibi değil ben tam 1 aydır çekiyorum lütfen yardımmm ve dualarınızı eksik etmeyin bu aciz kardeşinizden ALLAH rızası içinn:KK43:

desene arkadaşım ikimizde aynı dertten muzdaripiz :KK43:

bende Avrupa yakasından Anadolu yakasına (Sançaktepe) taşındım ve burada bu hastalıklar üzerinde iyi bir doktor arıyorum arkadaşlar bize yardımcı olursanız çok seviniriz

Ben acıkcası artık şansımı sadece Folik asite bırakmak istemiyorum :KK43:((

Arkadaşım benimde aynı sorunum vardı ama nedense Prof lar hep aynı şeyi söylüyor.. Kullanmana gerek yok diyorlar ama bazı doktorlarda kesinlikle kullanmalısın diyor ki benim doktorum işi şansa bırakmak istemediğinden, hamile kalmadan önce coraspine başladım,22. haftaya kadar kullandım,, iğnelere de hamile kalır kalmaz başladım.. Sen ısrar edersen veririler tedavini bence... Aslında kullanmasan da olurmuş ilaç ama sağlıklı bebeğin olana kadar denemeliymişşsin, onlar için kolay tabi söylemesi..

Ben yukarda da dediğim gibi kullandım canım, bende İstanbul da Ataşehir Şifa ya gidiyordu m doktorum Emel hanım ama sen hangi yakadasın bilmiyorum.. Ben doktorumdan çok memnundum

Canım senin kullandığın iğne dozu ne kadardı? ve iğneyi doğuma kadar kullandınmı? Senin kaçıncı haftada bebeğin öldü? Ay çok soru soruyorum demi :85:

arkadaşlar bende de sadece mthfr 677 heterezigot mutasyonu var ve 3 düşük bir kimyasal gebeliğim var.şuan da yine hamileyim. folik asit, iğne ve aspirine kısmetse doğuma kadar devam edecem..iğne kullandırma taraftarı olan bi doktorla devam edin bence

senin doktorun kim canım? bana Anadolu yakasında bu tarz tedavileri uygulayan bir doktor lazım

arkadaşlar bir sorum daha olacaktı, bu kürtajlardan sonra estrofem kullandığım halde rahim duvarı normalden inceymiş :KK43:

Şuanda ada cayı içmeye başladım acaba sizde böyle bir sıkıntı yaşadınızmı ve ne uyguladınız?

Yardımlarınız için teşekkürler

Dr.Mehmet Güçlü de bu konuları iyi bilen bir hekim en son HOSPITALIUM Çamlıca hastanesinde çalışıyordu.Ben ve arkadaşlarım çok memnunuz rahat ve kendine güvenen bir doktor panik olmuyorsunuz. 444 50 60 tan randevu alınabiliyor.

X