Boş Gebelik

Merhaba arkadaslar ben de 2.kez hamile kaldım ve bu da bos gebelikle sonuclandi malesf aranizda 2kez bos gebelik yasayanlar var mi

slm arkadaşlar yardım almak istiyorum 20 yaşinda ve bir bucuk yıllık evliyim ve 3 gebeliğimi yaşıyorum ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı ikinci gebeliğim de boş gebelik cıktı ondanda kürtaj oldum ve simdiki gebeliğim de 6 haftalık ve doktorum kesede bebek yok dedi ve 2 hafta daha bekliyelim bebek belki oluşabilir.boş gebelik iki kere üstüste tekrarlanırmı benim gibi sorun yasayan var mı nolur yardımcı olun benı bılgılendırın lutfen

canim icini rahat tut. bendede 6 haftada yapilan kontrolde kesenin icini gorememislerdi. 3 hafta sonra yapilan kontrolde cok sukur bebegimin kalp atisini gordum.

kesyi boş görünce sizede boş gebelik dedimi benim sikintim gecen ikinci gebeliğim boş gebelik olması ve bununda aynı şeyleri yaşama ihtimali.beni biraz daha bilgilendirirmisiniz bu konuda. ben batmanda yaşıyorum burdaki doktorlar tam olarak bilgi vermiyorlar git 2hafta sonra geldiyorlar.

canim bos gebelik sebebiyle kasim ayinda dusuk yaptim. 4 ay sonra tekrar gebe kaldim. bunada bos kese olma olasaliginin yuksek oldugunu soylediler tabi gec gelisen dollenen yumurta olma ihtimalide olabilir dediler emin olmak icin 3 hafta sonra tekrar bakacaklarini soylediler. 3 hafta sonra yapilan kontrolde kalp atisini duydum. simdi 16. haftamdayim. ilk basta bos kese kkorkularimin yerini acaba saglikli olmadigini bilmedigim korkular aldi. Allaha havale et sabirla bekle. gorelim bakalim mevlam ne eyler, mavlam eylerse guzel eyler. insallah seninkide benimki gibi gec gelisen yumurtatir. aksi bile olsa uzulme daha cok gencsin.

Cnn öncelikle cevapların için çok teşekkürler içim az da olsa rahatladı doktorum iki hafta sonra gel dedi ama bn dayanamayıp başka bi uzman doktora randevu aldım bu hafta insalh güzel habere alırım teşekkür ederim cnn

X