Ikinci Evlilik

Sen nerdesin ne bekliyorsun boşanmak için anlamadım? Niyetin yoksa barış bu ne rahatlık böyle günlerin ayların gidiyor.
keşke rahat olsam cnm keşke..
ustume yaptığı borçlar var o yüzden biraz bekliyorum..yoksa zaten ona gore sorun yok....

canımm ALLahım sana dayanma gucu versın bana da tabıkı bende boşanacağım...
ama sana sunu soyleyeyımm hayat herseye rağmen cok guel sakın pes etme sakın....gelecek gusel günler yakında :KK66:

Amin canım cümlemize inşaallah.Eğer anne isek zaten pess etmek bize göre olamaz.Evet çok haklısın.hayat herşeye rağmen çok güzel.Heleki umursamamayı becerebiliyorsak :) inşaallah herşey daha güzel olacak.Allah var ve Allah yar elhamdülillah.

Allah yardımcın olsun canım.Çekişmeli boşanmak kadar stresli bir mahkeme süreci olamaz heralde ya.İnş hakkınızda herşeyin hayırlısı olur.
İNŞALLAH CNIM benım cok saol..
iş yerı ile konuştum işten cıkıcam ertesı günde evı terkedeceğim..sonra da dava açacağım Allah yardımcımız olsun
işten çıkıyorum cnku burda benı rahat bırakmaz...

Hayirli gunler arkadawlar ben cox erken yawimda bir evlilik yapdim aldatilmag sonucunda ayrildim iki cocugum vardi ayrilanda bir oglum bir qizim bew yil yalniz yawadim evlilik barede duwunmedim sonrasi biriyle taniwdim sevdik bir birimizi evlendik onunda bir evliliyi olmuw ayrilmiw amma cocuglari olmamiw benim cocuglarimi cox iyi sevdi cocuglarda baba soylerler ona herwey cox gozeldi amma bi cocugumuz daha olsun isteyirik nasib olursa inwallah

Hayirli gunler arkadawlar ben cox erken yawimda bir evlilik yapdim aldatilmag sonucunda ayrildim iki cocugum vardi ayrilanda bir oglum bir qizim bew yil yalniz yawadim evlilik barede duwunmedim sonrasi biriyle taniwdim sevdik bir birimizi evlendik onunda bir evliliyi olmuw ayrilmiw amma cocuglari olmamiw benim cocuglarimi cox iyi sevdi cocuglarda baba soylerler ona herwey cox gozeldi amma bi cocugumuz daha olsun isteyirik nasib olursa inwallah
ne mutlu size daha güzel günler görün her şey gönlünüzce olsun..

İlk evliliğimden 9 yaşında bir kızım var
3 yıl aradan sonra,
Geçen yıl ikinci evliligimi yaptım
Binbir umutla...
Hem maddi hem kültür hem mezhep hem aile yetişme farkı birde üstüne anneden ayrı tutulan asla gorusturulmeyen bir çocuk sorunu bunlar bizi 1 yılda yıprattı
Birçok şeyi evlendikten sonra öğrendim maalesef
Tamamen farklı tanıtmış bana kendini
Bir daha hata yapmam derken şuan yaşadıklarıma ben de inanamıyorum
Şuan 4 aylık hamileyim...
Bebeğimi aldırmaya da kıyamadım
Eşimle sadece bebek için konuşuyoruz. ..
Zaten bırarayaaya gelemedik hiçbir zaman farklı sehirlerdeydik
Ben hüsrana uğradım kısacası

Uzun bir süredir yazmamıştım buraya mahallede çocuğu olan kişi vardı beni isteyen ancak ben çocuğu var diye istemiyordum aradan geçen bir 5-6 aydan sonra birisinin aracılığı ile eşimle tanıştım iyiki tanımışım o daha önce hiç evlenmemiş. Ben ki kesinlikle hiç evlenmemiş birisi ile olmaz derken şimdi evliyim ve hamileyim ve şükürler olsun çok mutluyum huzurluyum asla bu kadar güzelini hayal etmemiştim Rabbim herkese yaşatsın inşallah. Ha bu arada mahallede beni isteyen o adam benden hemen sonra acele birini buldular evlendi ama daha iki aylık kaçarken ayrıldı. onun adına üzüldüm açıkçası

Bende boşanıyorum arkadaşlar. Çok şükür isteyerek ve sevmeyerek boşanıyorum. Anne olmayı çok istiyordum. 4 aylık evliliğim yürümedi çok büyük sorunlar yaşadık değiştiremedim eşimi. Tekrardan evlenmeyi çok isterim. Anne olmayı çok çok istiyorum. Şuan genç hamile kadınları görünce çok üzülüyorum. Canım yanıyor adeta.

Bende boşanıyorum arkadaşlar. Çok şükür isteyerek ve sevmeyerek boşanıyorum. Anne olmayı çok istiyordum. 4 aylık evliliğim yürümedi çok büyük sorunlar yaşadık değiştiremedim eşimi. Tekrardan evlenmeyi çok isterim. Anne olmayı çok çok istiyorum. Şuan genç hamile kadınları görünce çok üzülüyorum. Canım yanıyor adeta.
Bosanma sebebi nedir?

Okudum.. Cok da uzuldum.. Rabbim yuregine ferahlik versin.. Esinde kompleks var sanirim ileri derecede.. 4ay gibi kisa bi surede, ne beklentilerle girdigin evlilikte bi sürü şok yasiyorsun, tahmin edebiliyorum ruh halini.. Caninin yanmasi cok normal, zor bi surec, ben de bosandim biliyorum.. Ama inan geciyor, Rabbimin izniyle yardimiyla her sey duzeliyor.. Merhemini sürüyor O..
Cocugunun olmamasi da buyuk avantaj.. Eski hayatına donmek o yonden daha kolay oluyor..
Rabbim sana mutlulukla unuttursun cektigin acıları..

Okudum.. Cok da uzuldum.. Rabbim yuregine ferahlik versin.. Esinde kompleks var sanirim ileri derecede.. 4ay gibi kisa bi surede, ne beklentilerle girdigin evlilikte bi sürü şok yasiyorsun, tahmin edebiliyorum ruh halini.. Caninin yanmasi cok normal, zor bi surec, ben de bosandim biliyorum.. Ama inan geciyor, Rabbimin izniyle yardimiyla her sey duzeliyor.. Merhemini sürüyor O..
Cocugunun olmamasi da buyuk avantaj.. Eski hayatına donmek o yonden daha kolay oluyor..
Rabbim sana mutlulukla unuttursun cektigin acıları..
Amiiiin. Çok teşekkür ederiiiimm. Çocuk çok istiyordum. Hala daha çok istiyorum. Çok korkuyorum bu dünyada bana ait bir can olmayacak diye.

Kızlar merhaba ,
Bu kadar umutsuz olmayın karamsar olmayın emin olun geçiyor herşey insan geçmeyecek zannediyor herşey bitti zannediyor benim geçmiş konularıma da bakarsanız askerliğini bile bekledim ama ne oldu sonuç hüsran defalarca şans verdim olmadı boşandım..

Kendi hayatıma baktım iş hayatıma yöneldim bir daha erkek mi asla diyordum arkadaşlarımla vakit geçirdim,

Hayatta evlenmem derken şuan nişanlıyım ☺️ Çok mutluyum şükürler olsun ağustos da da düğünüm var ikinci evliliğim olacak nişanlımın da ikinci evliliği çocuklarımız Yok. Yani hayat bir anda karşına ummadığın bir kişiyi çıkarıyor ve hayata dönüyorsun. Umudunuzu kaybetmeyin

X