Ikinci Evlilik

merhaba
Yeni üye oldum konuyu nereye yazsam bilemedim ama bana en iyi sizlerin yardımcı olabileceğini düşündüm
evliliğimi yapalı iki ay oldu
benim ilk evliliğim eşimin ikinci evliği
fakat soyle bir sorun yasıyoruz eşim ilk evliğinde yaşadı problemleri devam ettiyor
İlk eviliği de maddi sıkıntılardan bitmişti benimle de aynı sıkıntıları sürdürüyor :'(
onun dışına öyle iyi bir insan ki napacağımı şaşırıyorum
ne hayllerle evleniyo sonuçları ne olur napacağımı bilmiyorum hertürlü tavsiye e açığım lütfen bana yardım edin :KK43:

Arkadaşlar (forumda yeniyim ama hepinizi bir arkadaş gibi görmek istiyorum) lütfen umudunuzu kaybetmeyin. benim iki arkadaşım ikişer çocuklarıyla boşandılar. İkisi de ikinci evliliklerini yaptı ve çook mutlular. Hatta kendi çocukları da onlarla kalıyor. Çocuklarına, babalarınından görmedikleri kadar baba olduklarını söylüyorlar. Eşlerinin de ikinci evlilikleri. Bir diğer arkadaşım ise tek çocuğuyla boşandı ve şimdi ikinci eşinden ikinci çocuğunu yaptı ki çok istese de ikinci bir çocuğu "kırkıma merdiven dayadım artık olmaz" diyordu. O da çok mutlu.
Bunlar biraz istisnai durumlar gibi görünse de olmayacak şeyler değil. Allah herkese hakettiği mutluluğu verir inşallah.

ilk eşimi tamamen unuttum ses tonunu unuttum gözlerimi kapatsam yüzünü bir bütün olarak hatırlayamam
4 sene doldu bitti ayrılalı

işte 3 seneyide 1 ay gecti eşimle tanışalı 2 sene olacak evleneli filan bakıyorumda gayet hızlı gelişmiş gibi herşey cok cabuk gecmıs gıbı halbukı ne kadar zordu 4 sene dıyınce cokta gelıyor hem cok yenı hem gercekten uzun bır sure gıbı gelıyor

Valla ne dıyım Allah hepımızı oldugumuz yerde mutlu etsın ınsallah

evlilik yıldönümümde boşandık. eşim için ailemi karşıma aldım kaçarak evlendim soğuk kar yağarken kış günü iş çıkışı. k.validem yuzunden evliliğim bitti.

mayıs ın 11 inde bitti herşey. çok acıyor. üstüne çocugumu da düşürmüştüm hamileydim.

nasıl atlattınız ? ben kaldıramıyorum hayat devam ediyor demişti giderken bana. koyverdi gitti beni.

bazen üzülüyorum ben de anne olmak istiyorum yasım 25. ama ailem asla evlenmeme karşı. şansın bu kadarmış diyorlar. buldugum kişiye de illa bir kulp bulurlar.

ya da anneannem 6 ay oldu vefat edeli ki 82 yasındaydı hala ona üzülüyoruz sen koca peşindesin diyorlar.

evrende moleküllerime ayrılıp yok olmak istiyorum

ama eski eşim ki eski demek acıtıyor kalbimi tatilde annesiyle mutlu mesut geçiriyor. ben ağlıyorum işyerinde bile. onun annesi onu el üstünde tutarken benim anne babam incitiyor beni

kalbim cok agrıyor

Son düzenleme:
Arkadaşlar (forumda yeniyim ama hepinizi bir arkadaş gibi görmek istiyorum) lütfen umudunuzu kaybetmeyin. benim iki arkadaşım ikişer çocuklarıyla boşandılar. İkisi de ikinci evliliklerini yaptı ve çook mutlular. Hatta kendi çocukları da onlarla kalıyor. Çocuklarına, babalarınından görmedikleri kadar baba olduklarını söylüyorlar. Eşlerinin de ikinci evlilikleri. Bir diğer arkadaşım ise tek çocuğuyla boşandı ve şimdi ikinci eşinden ikinci çocuğunu yaptı ki çok istese de ikinci bir çocuğu "kırkıma merdiven dayadım artık olmaz" diyordu. O da çok mutlu.
Bunlar biraz istisnai durumlar gibi görünse de olmayacak şeyler değil. Allah herkese hakettiği mutluluğu verir inşallah.

Umarım dediğin gibi olur tatlım.
Ben yeni boşandım deli gibi aşık olduğum eski eşimden... Boşanma sürecinde bana yapmadığı söylemediği kalmadı... Insan olmayı bile sorgular oluyor insan bazen böyleleri yüzünden.
Dilerim kader bize yeninden güler ve doğru insanlar çıkar karşımıza

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hayatın sonu değil bu koyvermek yok ayakta durup yolumuza devam edicem ben iki yıllık evlikte hep şiddet gördüm o halde bile çalıştım alay konusu oldum en fazla on kez beraber uyuduk şimdi ayrılıyorum ağlamak yok huzurluyum bütün çirkefliklerine rağmen başım dik ben hakkımı Allaha havale ettim..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Boşanmak gerçekten zor bir olay fakat unutulmaz, atlatılmaz bir durum değil... Boşanan yada Boşanmak isteyen hanımlar lütfen kendinizi bırakmayın, bizler kendimize olan saygımızı kaybetmemek adına, bu hayatta mutlu olmak adına ve güçlü olduğumuz için boşandık yada boşanmak istiyoruz...
yeni uğraşlar bularak aklınızdan düşüncelerinizden eski eşlerinizi atın lütfen...

boşanalı 2,5 yıl oldu ikizlerimle birlikteyim... boşandığım ilk günden bu güne kadar evlenmek için o kadar kişi karşıma çıktı ki bunlar arasında eşinden boşanmış olanda vardı hiç evlenmemiş bekar olanda.. size diyeceğim asla evlenemem çocuğumla kim kabul eder beni gibi düşünceleri bir kenara bırakın..
sizi siz olarak seven birileri mutlaka çıkıyor karşınıza... Güçlü olun yeter ki...

Arkadaşlar Merhaba, bende bakarım boşanmış biri evlenmek istiyorum ama ayrıldığı eşi çok sorunlu. Iki kızı var ve kızlarına çok düşkün, sorun şu evlendiği zaman kizlarini göstermemek yada hep al bak demek gibi iki ihtimal var,es adayım mükemmel 4 yıldır tanıyorum, ama bunlar çok sorun olur diye korkuyorum,ne dersiniz hanımlar, bu arada lütfen boşanan hanımlar hayata kismetin, dünyada iyi erkekler var,ve mutluluk hakkınız ve tekrar evlenmeye herkes keşke evlenmeyi diyor

Merhaba 31 yaş bekar bir erkeğim boşanmış bir kadınla evlenmek istiyorum

boşandım çook çok iyi oldu..herkes ne kadar güçlüsün hiç etkilenmedin hatta daha iyi görüyoruz seni dedi...
biriyle tanıştım ama olmadı bitti..uzun süren evlilik bu kadar üzmedi..halbuki o adamı sevmemiştim bile diyordum meğer kısa sürede sevmişim :KK43:
sanırım evlilik niyetim yok artık..

10 sene önce boşandım 2 evladım var çok şükür, boşandığım zamandan bu yana isteyen birisi vardı her ne kadar olmaz bu iş desem de bu sene evlendim. Evlendiğim kişinin ilk evliliğiydi. Çokkk şükür , Ailesi ve Ailemle ve de Çocuklarımla çokk mutluyum Allah'ım herkese nasip etsin inşallah..

X