Eşinizde en sevdiğiniz ve en sevmediğiniz huylar, davranışlar

:çok üzgünüm: Hangi birini anlatsam acaba ama neyse en ilginç olanı ( bu yumurtanın sarısı niye açık renk) ay nebiliyim sanki ben yumurtladım yumurtayı:mymeka: :mymeka: :mymeka:

bu akşam
ben-çay içesekmi?
-evet,iyi olur.ben yeşil çay isterim.
ben-of ayağım zor basıyorum iyice şişecek galiba(bu gün sakarlığımın eseri bileğimi burktum)
-niye? bi şey olmaaaazzzz.benim çayıma şeker koyma.
ben-........
-iyi tamam içmeyelim.
ben-getirdim çayları.
-iyi.ben biraz daha yatayım.
Yat daha ne kadar büyüyeceksennnnnnn.
bu forumdan bahsettim bu gün aldığım yanıt.
-bütün kadınlar kendinizi mükemmel sanıyorsunuz.hiç hatanız yoktur zaten sizin.

Bide onlara sorsak neler derlerdi acaba eminim hiç dertleri bitmez..
bende işe giderken her sabah onu uyandırmaktan nefret ediyorum kontörüm yoksa defalarca uyanması için msj atmaktan hele şu kış günü hiç çekilmiyor..bide üstüne meşgule alır açmaz tlf..akşamları iş çıkışı beni arar,dolmuş bekliyorum der konuşmanın tam ortasında atlar dolmuşa gider ve dıtt dıtt tlf kapanmış..15 sn sürer ...hep aynı dolmuşa bineceksin arama derim o zamanda dolmuş gelmiyor der....bitmez.....

buluşmuşuz loş ışıklı bi mekan benimki yine maç seyrediyor:kızgın:
ben -hayatım yaa bırak şu maçıda azcık konuşalım bak ne güzel romantik bi ortam azıcık romantik olsana
-arzu ben maç seyrederken sakın konuşma sus laa ne romantikliği romantikleşmenin sırasımı:bbo:
ben-ama hayatım zaten kırk yılın başı bii...................................cümle tamamlanmadan
-arzu keşke seninde tv gibi kumandan olsa böle dır dır vır vır yaptığın zaman kırmızı düğmeye bassam kaybolsan kendi kendine boğuşup dursan gittiğin yerde bi bakarsın ki ömer yok haha sonra özleyince yeşil tuşa basar geri getiririm ben haha deyip gülmesine deli olurum:mymeka:

akşam olmuştur yemek yenmiştir çaylar içilmiştir yatma zamanı gelmiştir ama bu arada 3 saat kadar kanepede uyuklamıştır eşim

ben: kocacım hadi gidip uyuyalım
eşim: yaa sanki miğdem boş gibi
ben: karnın mı aç
eşim: aslında tuzlu bişiler atıştırsam iyi olacak yemekten sonra uyudum yaa dokundu sanırım. karıcım bundan sonra yenmekten sonra beni uyutma ( bu cünle her gece söylenir ama ertesi gün unutulur )
ben: iyi o zaman sana sucuk yapayım
eşim: ya tuzlu dediysem okadarda tuzlu değil
ben: o zaman peynir ekmek , zeytin vereyim
eşim: aslında tatlı bişiler mi yesem
evde tulumba tatlısı var getireyim mi
eşim: yok yaa onda şerbet var (hala merak ederim şerbetsiz tulumba tatalısı var mı dünyada)
ben:akşamdan yemek var onu yer misin
eşim off yaa sende beni hiç anlamıyonn miğdem bir tuhaf
ben:sana soda getireyim o zaman
eşim: yaa nekadar kararsızsın önce sucuk yapayım dedin sonra peynir zeytin ardından tulumba tatalısı getireyim dedin şimdide soda ee bir kara verde bişiler yiyeyim
ben: asıl kararsız sensin (4 senedir miğdesinin ne istediğini anlamış değilim)
eşim: tamama tamama ben bişi yemiyom yatmaya gidiyom....
ben: imdattttttttttttttttttttt

çoraplarını hemen yatagın önüne çıkartması ve onu kirliye atmaması
:kızgın: sinir oluyorum yaaaa
haaaaaa bi de aldığı hiç bişeyi yerine koymaması

çoraplarını hemen yatagın önüne çıkartması ve onu kirliye atmaması
:kızgın: sinir oluyorum yaaaa
haaaaaa bi de aldığı hiç bişeyi yerine koymaması

Çoraplarla ilgili eğitilmiş bir koca var mıdır? Eğitebilen bir hanım tecrübelerini yazabilir mi?

Valla inanin benim Askim bir tane. ben ona hep mukemmelim diyorum, bir insan bu kadar mi dusunceli, ince ve insan olur ya... o kadar farkli bir erkek ki kendimi bazen onun yaninda yontulmamis hissediyorum. o yuzden herhangi bir elestiri yapamayacagim kizlar. umarim bu da kabul olur. kendimi elestirsem:)

Valla inanin benim Askim bir tane. ben ona hep mukemmelim diyorum, bir insan bu kadar mi dusunceli, ince ve insan olur ya... o kadar farkli bir erkek ki kendimi bazen onun yaninda yontulmamis hissediyorum. o yuzden herhangi bir elestiri yapamayacagim kizlar. umarim bu da kabul olur. kendimi elestirsem:)

Essen merak ettim bay mükemmel eşin mi ,sevgilin mi? Eğer sevgilinse üzülme evlenince geçer:)) Yok eşinse kendine de eşine de birer nazar boncuğu tak valla öylesi zor bulunur :1yes2:

:KK43: yaaa oyle deme ya degismesin. benim icin buyuk bir hayal kirikligi olur. evli degiliz, kismetse yaza olacak evlilik. ama kisiligi karakteri oturmus biri, zannetmiyorum ki degissin.

Çoraplarla ilgili eğitilmiş bir koca var mıdır? Eğitebilen bir hanım tecrübelerini yazabilir mi?

BENIM ESIM CORAP VE KIRLILERINI CIKARIR CIKARMAZ KIRLIYE ATAR,ANNESI GUZEL OGRETMIS SAĞOLSUN:)
TATIL KONUSUNDA BEN DAHA HATIRLAMAM HADI BEN AYARLADIM SURAYA GIDELIM DEDIGINI,PC NIN DEDIGI GIBI BUTUN ANGARYALARI BEN YAPARIM,BI GECEN YIL EVLILIK YIL DONUMUZDE BI YER AYARLAMISTI BANA SUPRIZ OLARAK,GERCI YINE BENIM AYARLADIGIM YERE GITTIK AMA EN AZINDAN BI ATRAKSIYON VARDI,BUNLA AVUNUYORUM:)
BEIMKIDE ASIRI TITIZ VE DUZENLI,HERŞEY HER ZAMAN YERLI YERINDE OLUCAK YOKSA GOZUNUN ONUNDE BILE OLSA BULAMAZ VE BUNUN YERI BURASI MI DIE SOOLENIR,
UYURKEN YATAĞIN ÖBÜR TARAFINA GEÇSEM BULAMAZ HERHALDE BENI

BENIM ESIM CORAP VE KIRLILERINI CIKARIR CIKARMAZ KIRLIYE ATAR,ANNESI GUZEL OGRETMIS SAĞOLSUN:)
TATIL KONUSUNDA BEN DAHA HATIRLAMAM HADI BEN AYARLADIM SURAYA GIDELIM DEDIGINI,PC NIN DEDIGI GIBI BUTUN ANGARYALARI BEN YAPARIM,BI GECEN YIL EVLILIK YIL DONUMUZDE BI YER AYARLAMISTI BANA SUPRIZ OLARAK,GERCI YINE BENIM AYARLADIGIM YERE GITTIK AMA EN AZINDAN BI ATRAKSIYON VARDI,BUNLA AVUNUYORUM:)
BEIMKIDE ASIRI TITIZ VE DUZENLI,HERŞEY HER ZAMAN YERLI YERINDE OLUCAK YOKSA GOZUNUN ONUNDE BILE OLSA BULAMAZ VE BUNUN YERI BURASI MI DIE SOOLENIR,

Yaa demek ki neymiş kadın kocasını eğitemezmiş annesi eğitirmiş. Bi söz vardı şöyleydi sanırım 'Kocanızı değiştiremezsiniz. Eğer bazı şeylerini değiştirebilirseniz ikinci eşi size teşekkür eder' yani illa sizden önceki bi kadın öğretecek kardeşim yok bunun yolu.
Bir diğer şey Aynım senin ki zati titiz herşeyi yerli yerinde istiyo. O özellik de önemli. Titiz olup çorap ortada bırakamaz herhalde di mi

Amaaa krocum istersen sevdiğimiz özellklerini de yazalım. Onun için yağlayın bakalım diye bi başlık açabilirsin:1yes2:

mutfağa girmiştir ve yemek yapacak...(bu arada ahakkını yemeyeyyim her haftasonu kahvaltıları eşim hazırlar...4 yıldır böyle:)))ama iş akşam yemeği oldumu felaket...
-hayatım aslında kurufasülyeye süt koymalıyız.denemeliyiz yani...(iyide zorumuz neee adamm...)
-keke tuz koymayı denedinmi hiç tatlım?(yooo..uzaktan deliye benzer bi halimmi var..)
-çayı gazozla demlesek noolurr?(imdaaatttt)

ve buna benzer bir sürü dahiyane fikir....sanırsınki ümit usta mutfağa girmiş ille farklı bişeyler yapacak....bide beni beğennmez yemek yapma konusunda tekdüzelikle suçlar...yeni çığırlar açamıyomuşum:))))

bideee onu uyarmama rağmen dediğimi yapmamak için beni ikna etmesinden ve sonunda haklı çıkmaktan nefret ediyorum...

Yaa demek ki neymiş kadın kocasını eğitemezmiş annesi eğitirmiş. Bi söz vardı şöyleydi sanırım 'Kocanızı değiştiremezsiniz. Eğer bazı şeylerini değiştirebilirseniz ikinci eşi size teşekkür eder' yani illa sizden önceki bi kadın öğretecek kardeşim yok bunun yolu.
Bir diğer şey Aynım senin ki zati titiz herşeyi yerli yerinde istiyo. O özellik de önemli. Titiz olup çorap ortada bırakamaz herhalde di mi

Amaaa krocum istersen sevdiğimiz özellklerini de yazalım. Onun için yağlayın bakalım diye bi başlık açabilirsin:1yes2:

o başlığa fazla katılım olacağını sanmam :Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:

Aaa yemek konusunda ben kocamın hakkını yemeyeyim. İzninizle bu konuda ben kupayı eşime veriyorum. Evliliğimiz boyunca bir kere türlü yaptı bir kere salata bir kere fırın makarna.
Türlü: İçinde herşey var. Adı üstünde türlü. Et, sucuk koca koca sosisler bile var türlü türlü. Tad ve lezzet versin diye katmış. Sanki Nuh'un gemisindeyiz de elimizdeki son malzemeleri değerlendiriyoruz.
Salata: Kaç kişi sıkılmış limon ve maydanoz sapları ile süsleme yapmaya çalışır
ve Fırın makarna:
Kelebek makarna -nedense o tercih edilmiş- iyice kaynatılır bol suda sonra suyu ile birlikte tepsiye dökülür üzerine kaşar rendelenir. Suyunun çekmesi beklenir. Ortaya tuzlu fırın sütlaç kıvamında bir bulamaç çıkar.

Kupayı alacaz başka yolu yok:içelim:

[FONT="Century

ne kıskanıyon kızım kocamı maşallah dıcene , şööle yapmaz herhalde dyon,dağlara daşlara kırkbnkere maşallah aşkıma,kem gözlere şışş

aynım süpersin yaaaa :1yes2:

Aaa yemek konusunda ben kocamın hakkını yemeyeyim. İzninizle bu konuda ben kupayı eşime veriyorum. Evliliğimiz boyunca bir kere türlü yaptı bir kere salata bir kere fırın makarna.
Türlü: İçinde herşey var. Adı üstünde türlü. Et, sucuk koca koca sosisler bile var türlü türlü. Tad ve lezzet versin diye katmış. Sanki Nuh'un gemisindeyiz de elimizdeki son malzemeleri değerlendiriyoruz.
Salata: Kaç kişi sıkılmış limon ve maydanoz sapları ile süsleme yapmaya çalışır
ve Fırın makarna:
Kelebek makarna -nedense o tercih edilmiş- iyice kaynatılır bol suda sonra suyu ile birlikte tepsiye dökülür üzerine kaşar rendelenir. Suyunun çekmesi beklenir. Ortaya tuzlu fırın sütlaç kıvamında bir bulamaç çıkar.

Kupayı alacaz başka yolu yok:içelim:

Krdi yeni evliyken eşim de türlü yapmıştı o geldi aklıma 6lt.düdüklü ağzına kadar suyla doldurulmuş içinde sebzeler haşlama kıvamında doğranmış 1 hafta yesen bitmez:)) Ama hakkını yemeyeyim salata, cacık gibi şeyleri harika yapar ve arkasından 1 saat mutfak temizliği bendenize kalır:KK43:

buluşmuşuz loş ışıklı bi mekan benimki yine maç seyrediyor:kızgın:
ben -hayatım yaa bırak şu maçıda azcık konuşalım bak ne güzel romantik bi ortam azıcık romantik olsana
-arzu ben maç seyrederken sakın konuşma sus laa ne romantikliği romantikleşmenin sırasımı:bbo:
ben-ama hayatım zaten kırk yılın başı bii...................................cümle tamamlanmadan
-arzu keşke seninde tv gibi kumandan olsa böle dır dır vır vır yaptığın zaman kırmızı düğmeye bassam kaybolsan kendi kendine boğuşup dursan gittiğin yerde bi bakarsın ki ömer yok haha sonra özleyince yeşil tuşa basar geri getiririm ben haha deyip gülmesine deli olurum:mymeka:

arzu koptum ya :1yes2:

X