Eşinizde en sevdiğiniz ve en sevmediğiniz huylar, davranışlar

eşimin en sevdiğim huyu titiz ve düşünceli olması. en sevmediğim huyu ise bazı konularda FAZLA ! yardımsever oluşu

Sevmediğim huyları, bana seni anlıyorum demesine rağmen 2 dakika sonra hiçbir şey anlamadığını gösteren cümleler kurması.

Çıkardığı kıyafetleri çıkardığı yerde öylece bırakması. O pijama yerde sekiz şeklinde kalır ya hani..
50 kez söylememe rağmen yüzünü astığım küçük havluya değilde banyo dolabındaki büyük havluya kurulaması. O havluları yatak odasına kaldırdım üşenmemiş gitmiş o havluyu bulmuş ve yüzünü kurulamış.

Aramızdaki problemi henüz halletmemişken ve ben kırgınken durmadan iyi misin diye sorup hayır cevabı aldığında şok olup surat yapması

Biraz konuşalım mı, konuşmamız gerekiyor, gibi cümlelere alerjisi olması. Hemen konuşulup kapansın istiyor. İşine gelmediğinde kaçıyor.

Sevdiğim huylarını bir cümleyle özetlemek istiyorum. Her huyuna rağmen, kendini çok sevdirme özelliği.. Kocam idi o benimm her şeye rağmen çikolatalı kurabiyem idi <3

Son düzenleme:
Sinir oldugum huyları:yalan söylemesine kendi ailesini ön plana atmasi benden habersiz arabaya binip cekip gitmesi brnsiz komsu evinde oturmasi yere batsin bu huylari iyi yanıda:cocuguma duskun olmasi seviyorummm kocasını:)

Kavga ettikten sonra 5 dakika içinde haklı olsun haksız olsun beni öpücüklere boğması tüm kötü huylarını siliyor arkadaşım :KK71:

Sorunları fiziksel temasla çözmek istemesine sinir olurum
Konu konuşulmadan halledilmeden sarılınca sırnaşınca hiçbirşey olmamış gibi olsun ister beyefendi
Fikrimi sorup tersini yapması
Sevdiğim huyları ise temiz komik ve sıcak oluşu

X