Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar?

Arkadaşlar civanperçemi için ender saraç ın kitabında kanı durdurucu özelliği var diye yazıyor yani tam tersi ender saraç ı da bilirsiniz otoritedir bu konuda bende şaşırdım neye inanayım ama kekik suyu için adet söktürücü diyorlar bende okudum.

slm arkadaşlar ever civanperçemi adet söktürücü ben kendim denedim tamam kanamayı durdurdugu kesin ama mesela derideki kesik yani bire bir kullanıldığı zaman d,urdurur ki biz zaten bunu çay olarak içiyoruz başka bir sitede amerikalı bi doktor diyoki 19 yaşında hala adet görmemiş bir kız her sabah aç karna bir bardak civanperçemi içti ve 2 hafta sonra adet oldu lütfen iyi araştıralım ben kullanıyorum ve çok memnunum sadece adet söktürmek için de değil bir çok faydası var araştırum derim sevgiler :roflol:

bende erken menapoz dediler
1.5 senedir primalut kullanıyorum ve adet görüyorum
bıraktım kesildi,sonra farlutal aldım işe yaramadı sadece primalut la hastalanabiliyorum
ama civan pencerinide denicem merak ettim
sağlıklı günler

selam arkadşalr bende aynı dertten muzdarıbım senelerden beri çekiyorum bu hastalığı ama bir türlü düzelmiyo beş ya adet düneleyici kullandım bu ay abıraktım yşineolmuyorum
bıktım artık hiç adet görmesek olmazmı yaaa çocuğum olmıcak diye de korkuyorummmmm

Arkadaşlar bende adet olmuyorum fakat polikistik over olduğum için zaten genelde olamıyorum. Doğum kontrol hapımı bıraktım bıraktıktan sonraki ilk ay adet oldum ama bu ikinci ay ve olmadım. Olmak istiyorum ya rejim yapıyorum ve bi türlü 1 kilo daha aşağıda olamıyorum vücudumda çok şişkinlik ve ödem var :KK43: Ne yapmalıyım sizce farlutal alayım mı bu aylık??? Doktora gidicem zaten ama doktorum istanbulda biraz beklemem gerekicek. Yardımlarınıza ihtiyacım var.
saygılarımla

bence ilaç kullanmana gerek yok bende bu siteten okudum ve çok teşekkür ediyorum ayrıca bu bilgileri bize sunanlara,gerçekten ilaç yeribe bitkisel tedavi uyguladım burada tavsiye edilen CİVAN PERÇEMİ denilen otu içtim ve aynı gün içerisinde adet oldum şuan çok mutluyum ve rahatladım.tekrar teşekkürler :)

ben civan parçemini 1hafta içtim bi işe yaramadı hala bekliyorum bu konuda kesin çözüm yolu bilenlerin yardımını bekliyorum şimdiden teşekkürler

kızlarrr adaçayı da süper söktürüyor. olmadan önce söktürüyor.olduktan sonra ise kanama miktarını artırıyor.kisti olan arkadaşlara.

merhaba ben de son 2 reglimde düzensizim en son 3 ay önce oldum ve 3 aydır olamıyorum acayip rahatsızlık hissediiyorum her gün kask ağrısı ve bel ağrısı yaşıyorum ama olmuyo dr um bana da farlutal verdi günde 3 defa 4 günde bitti. şimdi ilacım biteli 6 gün oluyor ama hala regl olamadım artık korkmaya başladım açıkçası

baa pirimalut verdi 10 gün içtim ilaç bitti 3 gn sonra oldum ama olmam 10 günü bulabiliyormuş

ayy ama çivanperçeminin tadı çok iğrenç sanki ialcı sulandırmış içi,yorsun gibi ıyykkkk

hanımlar bu civanperçemi otunu aldım.
ama kuru ot halinde,
kaç dakika kaynatmak lazım, nasıl hazırlayacağım bilen var mı?

ben de başladım civan perçemine işe yarar inş.satıcı adam kaynatılmıyor demleniyor dedi.sıcak suya bi tutam atıp 10 dk. kadar demlendirdikten sonra içiliyor dedi. tadı kötüymüş ama ya

ben de başladım civan perçemine işe yarar inş.satıcı adam kaynatılmıyor demleniyor dedi.sıcak suya bi tutam atıp 10 dk. kadar demlendirdikten sonra içiliyor dedi. tadı kötüymüş ama ya

tadı gerçekten rezalet ya.. çok fazla da içemedim açıkcası.
su kattım baya öyle içtim :çok üzgünüm:
ve işin kötüsü hala regl olamadım
pazar günü tatile gidicem, bir iki gün içinde olmam şart artık senağlama
ayrıca öyle kötü bi görüntüm oldu ki, sinir oluyorum.
yüzüm gözüm şişti, göğüslerim falan inanılmaz acıyor dokununca.
yüzümde de sivilce falan çıktısenağlama
kendimi tanıyamıyorum resmen.
of offff gidip biraz daha içeyim en iyisi bu civanperçeminden...

Lohusa dönemimden sonra sadece 1 kez 2 ay önce adet oldum..Benimki sanırım laktasyon dan kaynaklanıyor fakat artık farlutal kullanmayı bende düşünüyorum..Çevrem de faydalarını görenler var.
Ayrıca Maydanoz suyu nun,ada çayı nın,Ihlamur gibi bitkilerinde hem Adet hemde İdrar söktürücü etkileri vardır.

farlutal kullanacak kadar zamanım yoktu benim.
yani bir iki gün içinde olmayı bekliyorum ama...:1no2:

X