Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar?

hormon testınde benım bıldıgım kadarıyla ac karına adetınızın 3.gunu gıdılmesı onerılmektedır

ozel hastaneyı arayıp hormon testı hakkında nasıl yapıılması gerektını sorunuz telefonla bılgı verılcektır
Tesekkur ederm saolun ben normalde ozele gidiyorum ama benden testler icin 300 lira istendi ben devlete gidicem doktoru aradm mecbur bugn yaptrcan o zaman devlette yaptrcam bugun

devlette yaptırın kesınlıkle cok pahalı sadece kan testı ve ultrason alınıyor zaten
saglıkta cıddı ozeller sömürüyör

Doktor bir kutu bitir uc gun ıcındr olmassan ıkıncı kutuya basla dedı
Sonra 7 gun sonra adet oldum lekelenmr normal kanama yani kısa surede olma ıhtımalınız yüksekktir ilacı ıcınce hemen olunmuyor zaten
Hicbir belirti gelicekmis gibi bir his yok lekelenme 3-4 gun surdu bitti tarlusali bitirdim 2 gun gecti bekliyorum yaptirmadigim bi hormon testi kaldi onun icin de adet olmam gerekli

Hicbir belirti gelicekmis gibi bir his yok lekelenme 3-4 gun surdu bitti tarlusali bitirdim 2 gun gecti bekliyorum yaptirmadigim bi hormon testi kaldi onun icin de adet olmam gerekli
Doktor sonuclardan sonra yasmin hapa baslatabılır gbıme gelıyor adetınız de duzene girene kadar
Aynı sorunları bende yasıyorum

rkadaslar bisey sorabilir miyim ben supheli iliski sonrasi adet gecikmemin 3.gununde kan testi yapmistim 0.100 cikmisti.iliskiden sonra ella hapi kulanmistim tarlusal verdi doktor.ultrasonda bisey gozukmedi cunku.adet oldum ama ustune gorme durumdan korktum evde adet bitiminden sonra idrar testi yaptim 3 tane.biri kesin negatif ama iki testte belli belirsiz cizgi var ben mi kuruntu yapiyorum yoksa hamile olabilir miyim var mi bole bisey yasayan?

rkadaslar bisey sorabilir miyim ben supheli iliski sonrasi adet gecikmemin 3.gununde kan testi yapmistim 0.100 cikmisti.iliskiden sonra ella hapi kulanmistim tarlusal verdi doktor.ultrasonda bisey gozukmedi cunku.adet oldum ama ustune gorme durumdan korktum evde adet bitiminden sonra idrar testi yaptim 3 tane.biri kesin negatif ama iki testte belli belirsiz cizgi var ben mi kuruntu yapiyorum yoksa hamile olabilir miyim var mi bole bisey yasayan?
Ultrason ve kandi cikmadiysa hamile degilsindir hamilelik suphesi gorse doktor tarlusal vermez cok agir dusuk yaptirdigi icin receteli satiliyor hatta

Pko nedeniyle reglim geciktiği için kanda gebelik testi yaptırdım sonuç negatif olunca tarlusal içtim tabi doktorumla hbrleşiyoruz bu arada..neyse tarlusal bitti 10 gün geçri regl yok sonra doktora kontrole bi gttim hamilesin dedi..tarlusal zarar verirmi endişe içindeyim doktrum korkma dedi hatta bu yardımcı bile olmuştur dedi. Bi 10 gün sonra inşallah kalp atışını duymaya gidicez..bnm durumunda olanlar var okduğum kadarıyla ama bundan önce 7 hafta civarındayken kayıp yaşadım, endişelenmemek elde değil çok korkuyorum :KK43:

Ultrason ile baksaydi keske cunku doktorum tarlusal verenejadar defalarca test ultrason bakti hep insallah sağlıklı sekilde bebegini kucağına alirsin

Ultrason ile baksaydi keske cunku doktorum tarlusal verenejadar defalarca test ultrason bakti hep insallah sağlıklı sekilde bebegini kucağına alirsin
Yaşadığım yerde kadın doğum veya ultrasan yok haliyle doktorumla iletişime geçip kan tahlili yaptırıp emin olmaya çalıştık hatta 1er hafta araryla iki kere yaptırdı kan tahlilini ama nasıl bi hastaneyse artık kan tahlilim yanlış çıktı herhalde :KK43:

Kızlar merhaba, benim nişan günüme adet dönemim denk geliyor. Ve adet dönemlerimi sancılı ve fazla şiş geçiriyorum. Geciktirici kullanmakta istemiyorum cunku vucudum cok ödem topluyor ve daha sonra aşırı sancım oluyor. Bu nedenle adetimin erken gelmesi için tarlusal kullanmayı düşünüyorum. Adet olmak istediğim günden kaç gün once kullanmaya başlamam gerekir? Günde iki tablet yeter mi? Ve kaç gün içmeliyim? Benzer amaçla kullanmış olanlar cevap verebilir mi?:110:

Bir kutu bitene kadar sabah aksam icmen gerekiyor 7 gunde bitiyor ilac 2-3 gun icinde de adet görüyorsunuz

mrb arkadaslar 20 gun önce rahım yapısıklıgı nedenıyle operatıf hıstereskopı oldum..dr cyclo progeynova verdı ılac bıtelı 5 gun oldu ve hala adetım gelmedı..bu gıbı durumla karsılasan varmı??????

mrb arkadaslar 20 gun önce rahım yapısıklıgı nedenıyle operatıf hıstereskopı oldum..dr cyclo progeynova verdı ılac bıtelı 5 gun oldu ve hala adetım gelmedı..bu gıbı durumla karsılasan varmı??????
Bende kullandigim zaman yasadim o sorunu doktor bekle olmazsa eger ikinci kutuyu içersin dedi 12. Gunde oldum

X