Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar?

*thalia*

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2007
136
1
39
arkadaşlar adet söktürücü kullanan varmı.tavsiye edebileceğiniz bir marka -yada kullan kullanma diyebilirmisiniz.

Ahhh Ahh bende ayni dertten muzdaribimm..Bugun dr den geldim..hormonlarima bakildi..hiç bir sorun çıkmadi..Böyle devam edecek dedi..

Canım gebelik şüphen varda kullanmak istiyorsan ilişkiden sonraki ilk 72 saat içinde kullanman gerekiyor.tavsiye edilen ilk 24 saattir.böyle bir şüphen yokta normal bir gecikme varsa doktora gidip kullan derim.piyasada birkaç farklı firmaya ait olan söktürücüler var ama seni dinleyip sana uygun olanı verirse doktor daha iyi olur.zira bazen düzeni tamamen bozabiliyor bu haplar.bence sen iki şekildede doktora danış.sevgiler...

teşekkür ederim sağolsun.evli değilim .ama çok baskı oluyor.9 gün gecikti.ateş basmaya başladı.artık gelsin istiyorum.onun için sori dedim.teşekkürler

arkadaşlar bede adet düzenszliğinden şikayat eden biriydim zaman geldiki ben 2 ay adet olmadım ve bunun için burda çok iyi bir jinekolok la görüştüm tahlil muayene derken hiç bir sorunum çıkmadı bana fartutal önerdi kullandım ama yine olmadım ve bi aktarcı arkadaşıma sordum civanperçemi diye bi tabe ot var aynı adaçayı gibi yapıyosun ve 2 gün düzenli içtim inanın hemen geldi bence deneyinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

arkadaşlar merhaba.bende adet düzensizliği yaşayan biriyim. dr um farlutal vermişti bir hafta içinde de adet oldum ve o ay da hamile kaldım.çok şaşırmıştım. beklemiyodum ama sonra malesef düşük yaptımsenağlama bir buçuk ay geçti ve hala adet olamadım. sizce bu normalmi tekrar farlutal kullansammı

merhaba arkadslar bendede adet gecikmesi oluyor 2 ayda bir geliyor bazende azar azar gunlerce suruyor bende kist var yumurtaligimda ama zararsiz ve kucuk bir kist .doktorum onun yaptigini soyluyor fakat tansiyon hastasi oldugum dan dolayi kisti yok etmek icin dogum kontrol hapi veremiyor bu yuzden kistim gecmiyor bu bende cok sikintilar yapiyor .. duzenli adet goren kadinlara imrenir oldum .. bende civan percemi nin capsulelrinden aldim bugun gunde 2 defa icmem gerekiyomus ben birdefa ictim bakalim ise yariycakmi kanamam gelicekmi eger gelirse sizi haberdar ederim herkese hayirli gunler

bence civanper çeminin kapsulunu degilde kendini alıp içmelisin çünkü kapsül bana mantıklı gelmiyo bende aylarca kullandım ilaçların bile getiremediği kanamamı bu bitki getirdi bence birde öyle dene

selam bende yaşıyorum o problemleri söylediyiniz otları nerelerden ala biliriz:sm_confused:

kekik suyu içtim 5 gün gecikmişti aksam içtim sabaha oldum tavsiye ederim ama tadına dayanabilirseniz öghkkk

ben cevapları alamıyorum arkadaşlar neden senağlama

kardelen civanperçemini her aktarcıda bulabilirsin adet söktürücü dediğin zaman zaten verirler ve tek adet söktürmekle kalmayır bir çok hastalıga iyi geliyo mesela rahim kanseri allah korusun ama ben düzenli bi şekilde her gün bir bardak içiyorum sağlıklı bir kadın lmak için herkez bu formları okuyan herkez kullansın :teytey:

arkadaslar kekik suyu, maydonoz suyu cok iyi geliyor. ben yabancı bir sitedede okumustum maydonoz suyunun cok iyi geldigini. ayrıca hayıt tohumu butun hormonları dengeliyormus , gecenlerde bir yerde okudum 1 senedir gelmeyen reglim geldi yazıyordu. yani bence farlutaldan once bunları deneyim. sonucta farlutan metabolizmayı bozuyor. ama hamileysenizde bu tip bitkisel karısımlar ve ilaçlar dusuruyorlar o yuzden dikkat edip hamile kalmak isteyenlerin yumurtlama gunune kadar icmesi gerekiyor.

Ben dogal bi yöntem sölicem bizzat kendim denedim..
Papatya çayı iç canım , bide bi kaşık bala biraz çörek otu at arkasındanda onu ye...
Bana faydası oldu umarım sanada olur:1rolleyes
:

Arkadaşlar civanperçemi için ender saraç ın kitabında kanı durdurucu özelliği var diye yazıyor yani tam tersi ender saraç ı da bilirsiniz otoritedir bu konuda bende şaşırdım neye inanayım ama kekik suyu için adet söktürücü diyorlar bende okudum.

X