Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar?

Merhabalar.. Ben aralık 31 de son adetimi olmuştum 5 gün sürdü bu ay olmadım bir kaç günde gecikti test yaptım az önce negatif çıktı tarlusal aldım ne zaman kullanmam gerekiyor ve nasıl bilenler yardımcı olabilir mi teşekkürler

sabah öğle akşam tok karnına werdiler banada bugün ikinci günüm bişi yok hala testler pozitif ama ultrosnda gözükmüyo

benim birkaçgün geçti bende başlıyorum o zaman. adet geçtikten sonra yaptım testi doğru çıkmış mıdır acaba onu da bilemiyorumki . Teşekkür ederim biran önce ne olcaksa olsa da rahatlasam bende :KK43:

Merhabalar.. Ben aralık 31 de son adetimi olmuştum 5 gün sürdü bu ay olmadım bir kaç günde gecikti test yaptım az önce negatif çıktı tarlusal aldım ne zaman kullanmam gerekiyor ve nasıl bilenler yardımcı olabilir mi teşekkürler

merhaba adet geçikmen 8 gün olmuş herhal yarın alıp başlayabilirsin hapa.tok karnına sabah akşamm 2 tane 6 gün..ya da her gün 1 tane tok karnına 10 gün son iki iacı içmeyebilirsin de..

merhaba adet geçikmen 8 gün olmuş herhal yarın alıp başlayabilirsin hapa.tok karnına sabah akşamm 2 tane 6 gün..ya da her gün 1 tane tok karnına 10 gün son iki iacı içmeyebilirsin de..

evet test sonucu doğruluk oranı yüksektir değil mi? Çoook teşekkür ederim aldım bugün zaten başlıycam dediğin gbi tekrar teşekkürler :)

evet test sonucu doğruluk oranı yüksektir değil mi? Çoook teşekkür ederim aldım bugün zaten başlıycam dediğin gbi tekrar teşekkürler :)

bende içtim biteli 10.günüm hala olmadım bnde hamilelikten şüphleniyorm.test yaptım negatif ama bn hep öğlen ve 1.5 saatlik idrarımla yaptım..siz ne zaman yaptınız kaç gün geçikti?

geç dölleme olduysa testte çkmayabiliyormuş cnm

Son düzenleme:
bende içtim biteli 10.günüm hala olmadım bnde hamilelikten şüphleniyorm.test yaptım negatif ama bn hep öğlen ve 1.5 saatlik idrarımla yaptım..siz ne zaman yaptınız kaç gün geçikti?

geç dölleme olduysa testte çkmayabiliyormuş cnm

ben 8. gün yaptım öğlen varsa çıkıyormuş her durumda silikte olsa saati önemli değil diyorlar ama bilemiyorumki , 8. günde de çıkardı olsa gibi geliyor bana da çok stres yaptım belkide ondandır ilacı bugün kullanmaya başladım bakalım ne olacak .. sizinde baya olmuş ama çıkması gerekiyordu .. İnş en kısa zamanda kurtuluruz bu sıkıntıdan

ama bu ilacın hamilelik durumunda kesinlikle kullanılmaması gerekiyormuş, düşük bile yapabiliyormuş dikkat etmek lazım

Son düzenleme:
ben 8. gün yaptım öğlen varsa çıkıyormuş her durumda silikte olsa saati önemli değil diyorlar ama bilemiyorumki , 8. günde de çıkardı olsa gibi geliyor bana da çok stres yaptım belkide ondandır ilacı bugün kullanmaya başladım bakalım ne olacak .. sizinde baya olmuş ama çıkması gerekiyordu .. İnş en kısa zamanda kurtuluruz bu sıkıntıdan

ama bu ilacın hamilelik durumunda kesinlikle kullanılmaması gerekiyormuş, düşük bile yapabiliyormuş dikkat etmek lazım

bnm 26 gündür geçikiyo kafayı yicem arkdşm:KK43: her seferinde negatf ama hasta olamıyorum off..sende de olsaydı çkardı herhal kan testi yaptır istersen ben öyle yapacağım

bnm 26 gündür geçikiyo kafayı yicem arkdşm:KK43: her seferinde negatf ama hasta olamıyorum off..sende de olsaydı çkardı herhal kan testi yaptır istersen ben öyle yapacağım

ilaç bitsin bende yaptırıcam artık biraz daha bekleyim diyorum. yaptırınca yaz buraya merak ettim cnm hayırlı haberlerle dönersin inş:)

arkadaşlar farlutal ve lutenyl adlı ilaçların farkı nedir doktor bana söktürücü olarak lutenyl verdi..
buda farlutal gibimi ? bittikten kaç gün sonra adet görüyoruz lütfen acil cvp lazım..

ilaç bitsin bende yaptırıcam artık biraz daha bekleyim diyorum. yaptırınca yaz buraya merak ettim cnm hayırlı haberlerle dönersin inş:)

cnm bn hala adet olamadım bugün hastaneye gittim ve yaptırdım testi ve sonuçç negatif..kist ten kaynaklıymış geçikme ve olamamam ilaç verdi onu içeçeğim adet için ve kistim için.

Farlutal hap müthiş bir adet söktürücü ama kanımca yılda bir veya ihtiyaç halinde 2 kez kullanılması gerekir ...Çünkü vücut alışınca bu ilaç olmadan adet ağrılarının belirtilerinin hepsini yaşıyorusnuz ama adet olmuyorsunuz kötü bi durum.İlaç bittikten 5-6 gün sonra adet olmaya başlıyorsunuz.Ama yılda en az bir veya iki kullanın fazlası alışkanlık yapar.
adet sökücü kürlerden maydanoz suyu civanperçemi de deneyip sonuç aldığım bi uygulama ama kist yada hormon bozukluğu var ise onlarda faydasız geliyor... kapsül kullanmayın yada aktardaki karışımlardan kullanmayın derm... içeriğinde ne olduğunu bilmediğimiz gibii olumsuz etkileride olabilir bi doktorun açıklaması bu yöndeydi

arkadaşlar,farlutal içtim bugün 9 uncu günüm hala olmadım ne zaman olurum sizce?

bir de 2 gündür su şeklinde beyaz akıntım oluyo bunun nedeni üşütmemidir yoksa adet olacaüım için midir fikri olan var mı?

Bende ilk defa geçen ay farlutal diğer adıyla tarlusal kullandm hergün 1 tane içtim ve hiç belirtisini göremedm die üzüldüm ama ilacın 10.günü yani son günü sabah içtim öğlen adetim başladı sende olursun takma kafana stres yapma.

Yıllardır doğum kontrol hapıyla korunuyorum arada bir unuttuğum olurdu.Geçen ayda içmeyi unuttum bir iki kez.Bugün hapım biteli yedi gün oldu ve hala regl olamadım.İlk kez böyle oldu çok korkuyorum ayyy.Karnım,belim,başım ağrıyor,midem bulanıyor,başım dönüyor offf :KK52: yarın testmi yaptırsam ne yapsam belirtiler psikolojikmidir nedir anlamadımki.Çok stresliyimm çokkk :18:

Son düzenleme:
kızlar regl olamıyorum.cok gecıktı .daha once de cok duzensızdı.ama bu kadar gecıkme olmazdı .
doktora gıttımm muayane oldum .herhangı bır sorun yok dedı .stresten gecıkmıs olabılır dedı .
bana ''tarlusal'' adın da adet sokturucu verdı .ıcın de 12 tablet var .7 tane kullandım ,5 adet kaldı .
ama hala regl olmadım .ne zaman olcagım ben yaa off .
hap bıttıkten sonra olurmuym acab ?
hp bıttıkte sona da olmassam yıne bır kutu daha almam gerekır mı ?
kullanan var mı bu hapı ?

Bende ilk defa geçen ay farlutal diğer adıyla tarlusal kullandm hergün 1 tane içtim ve hiç belirtisini göremedm die üzüldüm ama ilacın 10.günü yani son günü sabah içtim öğlen adetim başladı sende olursun takma kafana stres yapma.

canım bu tarlusal hapın dıger adı farlutal mı ?
ben de suan da tarlusal kullanıyorum ama kutu da farlutal
yazmıyor sadece tarlusal yazıyor .:44:

Halen regl olabilmiş değilim.Faranjit için bir ilaç kullanıyordum yan etkilerine baktığımda düzensiz adet kanaması yapabilir yazıyor.Test alıp yaptırdım sonuç negatif.Ama kendimi çok sıkıntılı hissediyorum birde hastanedemi test yaptırsam acaba:KK31:

son 2 adet tarlusal tabletım kaldı .
yarın bıtecek.gun sayar oldum .
hala regl olamıyorum yaa offf
ınanılmaz stres yaptım .
nıye olmuyorum omur boyu olamıyacakmısım
gıbı hıssedıyorum kendımı:KK43:

X