Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar?

farlutal kullanırsan bikaç gün içinde adet görürsün.. kullan bence.. ama önce doktora danışmak lazım tabii..

yarın akşam alayım olmazsa,
pazara kadar hastalığım bitsin istiyorum da o yüzden bu endişem.
tatile gidicem.
bide gerçekten kotu hissediyorum kendimi. resmen iki haftadır regl olcam diye bekliyorum.

yarın akşam alayım olmazsa,
pazara kadar hastalığım bitsin istiyorum da o yüzden bu endişem.
tatile gidicem.
bide gerçekten kotu hissediyorum kendimi. resmen iki haftadır regl olcam diye bekliyorum.
Canım kasma kendini bu kadar.

Böyle stres yaptıkça daha da gecikiyor benneyaptımki

arkadaslar merhaba
benım cok fazla sorunum var ve ıcıce gırdıklerını dusunuyorum.gecen yıla kadar hersey normaldı hayatımda astımım dısında.cok sıddetlı ataklar gecırdım ve kortızona yuklendık.63 kg dan 85 e cıktım aslada veremıyorum buna baglımı hala bılemıyorum ama bırde adetlerım neredeyse kesıldı.endokrın kadın dogum falan bısey bulamadı ve solemıyolarda.farlutal kullandım bırkez regl oldum ama 1 gun sadece ve oda syılırmı bılmıyorum.o kadar bıktımkı doktor aramaktan ve arastırmaktan anlatamam.yabancı bır sehırde yanlız olmak cok zormusssss.bana yardım edecek bırı varmıııı

KIZLAR MERHABA BANADA YARDIMCI OLUN LÜTFEN.:çok üzgünüm:
BENİM GÜNÜM DÜZENLİ VE HER AY OLUYORUM YANLIZ KANAMA ÇOK FAZLA OLMUYOR ESKİDEN BÖYLE DEĞİLDİ SON 2 YILDIR BÖYLE 5 GÜN İÇİNDE 2 PED BİLE KİRLETEMİYRM.VE 2 YIL İÇİNDE NEREDEYSE 15 KİLO ALDIM BİLMİYORUM NAPICAM O KADAR DOKTORLARA GİTTİM Bİ SONUÇ ALAMADIM HER AY Bİ ŞİŞKİNLİK KALIYOR NAPAYIM BU SÖKTÜRÜCÜDEN KULLANSAM FAYDA EDERMİ NAPAYIM LÜTFEN BİR FİKİR VERİN.senağlama

düşük olur herhalde.... diğer bitkilerle kullanıldığında daha etkili olurmu acaba???

kızlar ben farlutal içtim. hap biteli 5 gün oldu ama hala adet olmadım... bu normalmi sizce?

kızlarr yaa benimde bi dahaki ay yani 7 aralıkta adet olmam lazımm normal adet günüm ayın 9 u 10 u gibi oluyo 2 gün erken gelmesi için bişey yapabilirmiyimmm?????????

bende aktara gittiğimdee birçok bitkidenn oluşann bir macun verdi tamamenn kadınn hastalıklarıyla ilgili her derdede deva çok iyi geldii tavsiye ederimm
kadın hastalıklarıyla ilgilii macunn denildimi sanırımmm verirlerr

bende aktara gittiğimdee birçok bitkidenn oluşann bir macun verdi tamamenn kadınn hastalıklarıyla ilgili her derdede deva çok iyi geldii tavsiye ederimm
kadın hastalıklarıyla ilgilii macunn denildimi sanırımmm verirlerr

gözek ben geç adet oluyorum bak 37. gün oldu daha olmadım geçen ayda 40.günde olmuştum
bundada işe yarıyomu canım:uhm:

gözek ben geç adet oluyorum bak 37. gün oldu daha olmadım geçen ayda 40.günde olmuştum
bundada işe yarıyomu canım:uhm:

canım benimde 40. gün bazen 45. gün geliyodu bu sitede papatya çayının adet sökücü ve düzenledigini ögrendim denedim ve gerçekten artık normal gününde geliyor düzenledi ve papatya çayını her yerden bula bilirsin ben günde 1 fincan içmeme ragmen faydaetti denemeni tavsiye ederim.

ben 3 gündür civanperçemi çayı içiyorum henüz bi faydasını görmedim ama umarım yararı olur.

kıslar bakın benimde adetlerim son 9 aydır yani evlendikten sonr adüzensiz oluodu ama öle uzun aralıklarla diill..yılbaşından beri düzensizlikler ciddi boyutlara ulaştı..şubata kadar herşey normaldii şubatta olamadaım maalesef bide soğan kürünü denim dedim ve 1 hafta içinde adet oldumm..ama sonrasıonda ne martta nede nisanda olmadım 2 ay olmadım yanii....tekrar soğan suyunu denedim ama işe yaramadı..en sonunda mayısın 1inde doktora gittim yumurtalıklarımın falan normal oldugunu söledi hiçbir problem yok dedi ve farlutal verdi 20 gün içinde olmazsan gel dedi...1 mayıstan itibaren kullandım ve 10 mayısta adet oldum ..yani ilaç bittikten 3-4 gün sonra adet oldumm..sakın kendinizi bu ilaç konmusunda sınırlamayın ve doktorumunda dediği gibi kendinize 20 gün müsade edin...ha şimdi napıorumm ped yetiştiremiorum valla..kanamam acaip derecede fazla oluo ee malum 2 ay olmayınca böl eolması normall..o 2 ayın sonucu olarak vücudumda acaip şişmeler oldu heryerimi ödem kapladı..kendimi tanıyamaz oldum bel ağrıları göğüslerde acaip hassaslık çok fenaydım kızlar yavaş yavaş düzelio vücudümm..ilk defa 2 ay olmadım hayatımda..bakalım bunu bu şekilde atlattık doktor bide adetin 5. günü içmem gereken adet düzenleyici verdi umarım düzelirr...bu arada adetim bitsin kısmetse bebek planlıoruz inşallah veriri rabbimm...herkese şifalar diliorum kızlarr.ha şunuda unutmayın doktorumunda dediği gibi adet stresle doğru orantılı...üzüldüğünüz ve sinirlendiğiniz zamanlarda adet tarihlerinde gecikme veya erken gelme oluomuş..bilginizee....

bende soğan suyunu denedim ama tadı çok kötü geldi içemedim
xl67w3eieix.png

kızlar ben genelde primolut-n kullanıyorum.
ilaçta 30 tablet var normaldde her gün 3 tane alnıyor 10 günde ilaç bitiyor ve ilaç bittikten 3 gün sonra adet oluyorsun.ama ben kaç oldu deniyorum bir günlüğüne sadece 3 tane alıyorum sabah öğle akşam.3 gün sonra adetim geliyo :) artık hep böyle kullanıyorum hiç öyle on gün ilaç içip beklemiyorum.

X