İkiniz de hava grubundan olduğunuz için, birçok ortak yönünüz ve herşeyden önce iyi bir temeliniz var. Terazi erkeğinin cazibesi ve zekası da birçok şeyi kolaylaştıracaktır. Neşe ve yaşama zevki özellikle Terazi erkeklernide görülür.


Akıllı ve hareketli kadınları sever ve sizin değişken fikirlerinizi de çok kolayca kabullenir. Sizi ne zaman ciddiye alması gerektiğini bilir. Kendisi de haraketli olduğu ve bir seçim yapmak ona zor geldiği için, hareketlerinizi çok iyi anlayacaktır. Problemleri değişik açılardan değerlendirme tarzı, kesin bir karar almasını kolaylaştırır.


Terazi erkekleri çok seçicidirler ve her kadınla ilşkiye girmezler. Buna karşı vefalı ve sadıktırlar. Kadınsı güzelliğinize değer vermesini bilir. Üzerinizdeki en küçük yeni bir giysiyi bile farkeder. Biraz hayalci ve romantiktir ve her zaman kalbinizin derinliklerine işleyecek güzel ve çekici sözler bulur.


Terazi erkeği, özgürlük isteğinize herzaman saygı duyacaktır. Hiçbir zaman özel hayatınıza girmeye veya sırlarınızı öğrenmeye çalışmaz. Bu sizde yeterince sevilmediğiniz duygusu yaratmasın, sadece sizi kısıtlamak istemediğinizi bilmelisiniz. Kendisi de baskı altına alındığı veya gözlendiği hissine kapılmaktan nefret eder.
:icecream: